Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2012 o 22:17, Ecko09 napisał:



kk, nvm, przyzwyczaiłem się do komiksów gdy chodziło o sneak peaki czampów. ( nie wiem dlaczego, ostatni jaki pamiętam to ten od shyv, teraz przypomniało mi się, że te ostatnie to obrazki pojedyńcze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 22:04, luzac napisał:

P.S. Karthus i Mordekaiser mają zmienione lore.


A Hecarim, Yorick i Evelyn? Bo odnośniki do nich też tam się znajdują.

No i co najważniejsze to nadchodzą skiny dla wardów, więc szykować erpeki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 22:21, sirufok napisał:

A Hecarim, Yorick i Evelyn?

Ich lore pozostało niezmienione. Karthusa przypisano teraz do Shadow Isles, wcześniej był hipsterskim liszem z Howling March, który w Lidze był głównie dla rozrywki. Z kolei w przypadku Mordy lore zmodyfikowano tak by było wiadomo na 100% że stamtąd pochodzi, koniec biegania po slumsach Noxusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 22:21, sirufok napisał:

> P.S. Karthus i Mordekaiser mają zmienione lore.

A Hecarim, Yorick i Evelyn? Bo odnośniki do nich też tam się znajdują.

No i co najważniejsze to nadchodzą skiny dla wardów, więc szykować erpeki ;]


Za ip też będzie można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 21:59, sirufok napisał:


Wohohoho...
No to najbliższa lista zakupów:
Championship Riven, Spider Queen, Headless Hecarim, Haunted Maokai i wszystkie możliwe skiny dla wardów. Riot, you really want me to become bankrupt! Myślałem że 1300 rp co mięsiac-dwa mi starczy do szczęścia ale nic z tego, zapomniałem o nadchodzącym Halloween xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 10:14, Ecko09 napisał:

Spider Queen reveleaded: http://eune.leagueoflegends.com/news/elise-spider-queen-revealed
Kolejny Jayce, jestem zawiedziony, ale i tak kupię. Ale to co mnie cieszy to...remake
3v3! http://eune.leagueoflegends.com/news/twisted-treeline-remake-pbe


Riot mówi, że lokacja TT to teraz to cośtam isles. A więc nie ma nowej mapy.
A tu jeszcze nowe skinaski: http://www.surrenderat20.net/2012/10/10-17-pbe-update-shadow-isles-patch.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 10:59, Outlander-pro napisał:

Zbliża się słuszny nerf Rengara i Eve i bezsensowny imo nerf Jayce''a i Ezreala (usunięcie
AS debuffu z W! WTF?) I jeszcze nerf slowa z Phage''a i Triforce''a. Co oni wymyślają
:F
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=30345726#post30345726


Ezreal w 99% meczach widywany i bezsensowny nerf? Nie bez powodu tyle nim gra się...

A tu nieco więcej info o patchu na pbe: http://www.reignofgaming.net/news/22043-unoffical-pbe-changes-for-10-18-2012-splash#comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kilka spostrzeżeń nt. nowego 3v3:

a) Boss jest OP i potrafi zabić 3 osoby samemu. Uwaga - walka z przeciwnikiem w jego pobliżu nawet gdy się go NIE atakuje sprawia że przyciąga wszystkich do siebie i spamuje jakieś AoE doty. Baron przy nim to słabeusz.
b) Nie można kupować wardów. Yes, you heard it right.
c) Zmienione itemy - zamiast Rabadona mamy czapeczkę która dodaje też movement speed, latarnia która na 10 sekund odsłania dany obszar, Blackfire Torch które sprawia że każdy twój spell zadaje też dodatkowe 5% max hp przeciwnika jako dota (Brand z tym robi się naprawdę niebezpieczny). I wiele innych.
d) Nowość - Altars. Działają w zasadzie jak punkty do przejęcia znane z Dominiona. Z tym że po ich przejęciu są "blokowane" na 90 sekund i przeciwna drużyna nie może ich sobie wziąć. Jak ma się obie to daje to +10% ad, +10% ap i 4 dodatkowego golda za każdy kill miniona/gracza.
Przy okazji miałem też okazję zagrać Elise... wydaje się fajna. Fakt że ma 6 skilli i po jednym meczu to dużo o niej powiedzieć nie mogę. Tym niemniej jakieś obrażenia są, sustain z W też. E w formie pająka jest fajne, szkoda tylko że można lądować albo na głowie przeciwnika albo tam skąd się skilla używało, nie można tego używać jako dobrej metody ucieczki. Jej burst raczej nie powala z tego co zdążyłem zauważyć.

A i Zombie Brand jest epicki. Riot naprawdę się postarał ze skinami - nowe /dance, animacje itd :D


A co do nadchodzącego patcha - co prawda średnio podoba mi się nerfienie statów Sony ale wszystko pozostałe jak najbardziej na miejscu, nerfienie Eza bardzo mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol nerf sony bo ma za duży procent wygranych

trudno żeby nie miała, skoro supportów jest pięć na krzyż, a każdego wybijającego się poza szereg nerfi się do gleby


sona ''10 zawsze w mym serduszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie. To nie tak.
1. Wydaj postać, która jest super (dawne czasy Ezreala)
2. Nerf.
3. Nerf.
4. Nerf.
5. Nikt nim nie gra.
6. Buff.
7. Buff.
8. Buff.
9. Zarób kasę na legendarnym skinie.
10. Nerf.
I pewnie jeszcze z jeden nerf się trafi po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 12:17, ziptofaf napisał:



No i zaczynasz z 825 golda. Starcza na buty i dorana albo buty, armora i 5 potek. W sumie dzięki temu więcej junglerów jest viable teraz na 3v3. Bo jeśli ktoś ma problemy z maną na początku można kupić sobie butki, amor ze 3 hp poty i 2 mana poty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2012 o 13:00, Hummer napisał:

10. Nerf.
I pewnie jeszcze z jeden nerf się trafi po drodze.


No ale chyba nie zaprzeczysz, że w aktualnej sytuacji nerf mu się należał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pograć normale w premade? Fajnie by było uzbierać 5 i pograć wieczorami dla funu, bo czasem mam dość grania przez trolle :P. Preferuje mida jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 13:30, masterHADES napisał:

No ale chyba nie zaprzeczysz, że w aktualnej sytuacji nerf mu się należał ?

Nie wiem, nie mam 2500 elo, żeby się wypowiadać w tej kwestii. Kiedyś miał heal na W i też zabrali, a dodali to co teraz jest.
No, Ezreala nerfią, a Lee Sinowi dodają ukryty pasyw: http://screenshot.xfire.com/s/125876361-4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować