Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Próbowałem grać w dżungli i powiem, że mi się podoba, ale tak jak pisaliście mi wcześniej- jest trudno, prawdopodobnie dla tego, że nie mam run. Jako, że niedługo będę mieć 20 poziom chcę uzbierać sobie jakieś runy (jedną stronę na razie). Co kupować na dżungle? Opytmalne tak by na każdego chjampiona pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 19:08, Fimbulvinter napisał:

Próbowałem grać w dżungli i powiem, że mi się podoba, ale tak jak pisaliście mi wcześniej-
jest trudno, prawdopodobnie dla tego, że nie mam run. Jako, że niedługo będę mieć 20
poziom chcę uzbierać sobie jakieś runy (jedną stronę na razie). Co kupować na dżungle?
Opytmalne tak by na każdego chjampiona pasowało.


Do dżungli zawsze żółte flat armor- obojętnie czy idziesz veigarem, czy malphitem, to najważniejsza strona run. Czerwone to naprawdę zależy i zmienia się to wraz z metą. Opcje to armor penetration, magic penetration, flat damage, attack speed. Niebieskie ja biorę przeważnie magic resist/level. Quinty flat hp, inne opcje to movement speed, attack speed, flat damage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 19:18, Budo napisał:

To nie boisz się, że stracisz przed końcem sezonu? :)

Hm.
Wydawało mi się, że liczy się najwyżej zdobyty ranking... hm, kumpel tak miał. Zszedł poniżej 1450, ale w zakładce przez kilka następnych dni dalej miał swoje najwyższe zdobyte ELO, wraz ze złotą odznaczką.
A teraz to się boję. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 19:53, Przedlack napisał:

Wydawało mi się, że liczy się najwyżej zdobyty ranking... hm, kumpel tak miał. Zszedł
poniżej 1450, ale w zakładce przez kilka następnych dni dalej miał swoje najwyższe zdobyte
ELO, wraz ze złotą odznaczką.
A teraz to się boję. : (

nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 19:18, Budo napisał:

To nie boisz się, że stracisz przed końcem sezonu? :)

Jak już raz się wbije złoto, to zostaje Ci ono do końca sezonu. Zresztą sam pewnie zauważyłeś, że w Twoim profilu na "wyróżnionym" miejscu znajduje się najwyższe osiągnięte ELO, a "Current Rating" siedzi sobie skromnie w rogu. :) To w sumie jest dobre rozwiązanie, bo pamiętam, że jak w pierwszym sezonie wbiłem złoto, to przestałem grać rankedy, żeby nie spaść, a teraz można spokojnie grać dalej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 19:21, Budo napisał:

> Próbowałem grać w dżungli i powiem, że mi się podoba, ale tak jak pisaliście mi
wcześniej-
> jest trudno, prawdopodobnie dla tego, że nie mam run. Jako, że niedługo będę mieć
20
> poziom chcę uzbierać sobie jakieś runy (jedną stronę na razie). Co kupować na dżungle?

> Opytmalne tak by na każdego chjampiona pasowało.



Magic pen do jungli powiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 20:30, Ecko09 napisał:

Magic pen do jungli powiadasz?


Zależy kim- casterami tak, niektórymi tankami typu Malphite też. Malp ma spore aoe, więc nie potrzeba mu attack speed. Muszę sobie dość uniwersalne strony run robić, bo nie chce mi się wydawać kroci na kolejne strony run.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 20:42, Budo napisał:

> Magic pen do jungli powiadasz?

Zależy kim- casterami tak, niektórymi tankami typu Malphite też. Malp ma spore aoe, więc
nie potrzeba mu attack speed. Muszę sobie dość uniwersalne strony run robić, bo nie chce
mi się wydawać kroci na kolejne strony run.


Wiesz, że creepy w jungli nie mają mr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 21:02, luzac napisał:

Wiesz, że mr może osiągnąć wartość ujemną poprzez penetrację, przez co cel obrywa jeszcze
bardziej?

Penetracja nie daje ujemnego MR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 21:02, luzac napisał:

Wiesz, że mr może osiągnąć wartość ujemną poprzez penetrację, przez co cel obrywa jeszcze
bardziej?

Jak można logicznie przebić np. zbroję skoro ktoś jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 21:39, Riddl3r napisał:

Jak można logicznie przebić np. zbroję skoro ktoś jej nie ma?


Skoro nie ma, to przebijasz go jeszcze łatwiej, niż wtedy gdyby ją miał, nieprawdaż? :P

A ogólnie to gry komputerowe zazwyczaj nie są zbyt logiczne przecież.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować