Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Zauważam dziwną prawidłowość - pierwszy mecz po zakupie nowego czampa kończy się totalnym ownejdżem i brylowaniem statami rzędu 20/3 z mojej strony. Dopiero co, pierwszy mecz MF ever, i już 25/5/18 i pentakill iksde. Daaamn, szkoda, że nie stać mnie na zakup nowego czampa, na każdy kolejny mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 23:46, Outlander-pro napisał:

Zauważam dziwną prawidłowość - pierwszy mecz po zakupie nowego czampa kończy się totalnym
ownejdżem i brylowaniem statami rzędu 20/3 z mojej strony. Dopiero co, pierwszy mecz
MF ever, i już 25/5/18 i pentakill iksde. Daaamn, szkoda, że nie stać mnie na zakup nowego
czampa, na każdy kolejny mecz.

eyy, Tesh tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 08:21, sirufok napisał:

Podgląd wszystkich skinów co będą na wyprzedaży jakby kto nie kojarzył z nazwy:
http://imgur.com/a/HP3SA#17

Kiedy ta wyprzedaż się zacznie dokładnie?

@ dobra nie ważne, dopiero po kliknięciu w link zauważyłem. ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:18, Nephren-Ka napisał:

W końcu zgrałem sobie jakiś ranked w tym sezonie i miło całkiem.xD Co prawda cs do niczego,
ale za to udało się nie zginąć, Fizza 3-0 pogonić i nieco pomóc potem drużynie.
Wiem, wiem, dla 2k elo to nie jest nic szczególnego, ale dla mnie to był dobry mecz.:P

Swoją drogą, to przydałby się licznik ile kto wardów kupił w końcowych statystykach,
brakuje mi takiej opcji.:/

Nie chce jakos wytykac bledow, ale mam nadzieje ze nie wezmiesz tego osobiscie tylko po prostu to przemyslisz.
O ile przy Roa na lux mozna jeszcze jako tako dyskutowac to rylai jest naprawde kiepskim itemem, ktorego nie warto budowac. Jesli potrzebujesz tak bardzo defensywy, to za podobna cene mozesz kupic Zhonye, ktora jest do tego swietna przeciw Fizzowi.
Generalnie build na Lux ktory moim zdaniem sprawdza sie bardzo dobrze jest Athene, Deathcap, Void Staff, Zhonya, Lich Bane/jakis inny wybor ktory moze akurat bardziej pasowac. Kolejnosc tych itemow jest dosyc dowolna, z takim wyjatkiem ze Void Staffa raczej nie warto rushowac, tak samo Lich Bane. No i wczesny chalice tez jest calkiem przydatny.
Na fizza bardzo chetnie tez bym bral exhausta, jako, ze skupia sie on na 1 momencie w ktorym zada dmg (ryba->wjazd) wiec rzucenie mu wtedy tego spella sprawi ze zada znacznie mniej dmgu i bedzie musial od razu sie wycofywac. Lux i tak jest long range magiem i bardzo czesto nie ma szans nawet na podbiegniecie i rzucenie ignite.
No to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 15:37, Yawei napisał:

Nie chce jakos wytykac bledow, ale mam nadzieje ze nie wezmiesz tego osobiscie tylko
po prostu to przemyslisz.
/ciach/


Błędów to ja w tym meczu zrobiłem mnóstwo, ale Fizz był zwyczajnie głupi(podczas swojego ataku dawał się łapać na q+e+ignite w zasięgu mojego turrenta).
Taki dziwny build wyszedł przez to, że drużyna za dobrze sobie radziła, więc sobie testowałem taką dość defensywną Lux(nieprzydatność Rylai''a całkiem wyleciała mi z głowy, a pamiętam, że mówiło się o tym tu kiedyś). W sumie to też dawno nią nie grałem i się zapomniało nieco, dzięki za przypomnienie(bo build 2-3 miesiące temu budowałem podobny jak podałeś).:>

Wczoraj drugi ranked za mną, tym razem Yorick na solo topie. Byłoby fajnie cały czas, ale Xin jungler się obraził na Fiddla supporta(który ukradł mu blue na starcie) i dobre 20 minut nie gankował nic. Ale potem rage mu przeszedł i już jakoś poszło(pomino tego, że wroga jungla za sprawą Regnara wbiła z 10 killi).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 08:21, sirufok napisał:

/ciach/


I cały misterny plan zarobienia na Legacy Skinach poszedł się kochać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 18:23, Kamil2142 napisał:

One były już przecia w przecenie i miały usuwane być. ;-;


Ludzie wołali o ponowną wyprzedaż starych skinów, więc mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 19:21, sirufok napisał:

Ludzie wołali o ponowną wyprzedaż starych skinów, więc mają.


Łe, myślałem że to była wtedy unique uber szansa. :/
btw. Kiedy rybka wychodzi, nie jestem na świeżo, wiadomo już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować