Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Za 10 lat Annie zamiast The Dark Child będzie The Dark Woman (patrząc na jej design, na jej "rośnięcie"), a za jakieś 50 będzie The Dark Old Lady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, na East w Diamencie w dywizji V i III są gracze, a I, II i IV puste wtf ;d O ile I i II ok, to IV puste, a III zapełnione to troszkę dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrefundowałem sobie Vi i myślę nad zakupem Syndry ponoć to ciężka postać a mnie korci na ogarnięcie jakieś trudnej postaci. A co myślicie o niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 00:20, Hacket napisał:

Zrefundowałem sobie Vi i myślę nad zakupem Syndry ponoć to ciężka postać a mnie korci
na ogarnięcie jakieś trudnej postaci. A co myślicie o niej ?

Nie na soloq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manamune->Muramana.

Idziesz po blue buffa, stawiasz Q, bierzesz ją w W, stawiasz 2 kolejne, odpalasz Muramana i walisz ulta.
Trudność 10/10.
Ciężko to może tylko tym stunem trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 00:24, Kryhuu napisał:

> Zrefundowałem sobie Vi i myślę nad zakupem Syndry ponoć to ciężka postać a mnie
korci
> na ogarnięcie jakieś trudnej postaci. A co myślicie o niej ?
Nie na soloq


Jak nie dobra syndra carruje gry na luzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 00:56, Hummer napisał:

Manamune->Muramana.
Idziesz po blue buffa, stawiasz Q, bierzesz ją w W, stawiasz 2 kolejne, odpalasz Muramana
i walisz ulta.

Ladnie tak klamac innym? Muramana jest naprawde srednim itemem na syndrze, lepiej zbudowac AP i miec dmg z normalnych skilli ktore nie maja ponad minutowego cooldownu.
Syndra jest trudnym championem do ogarniecia i mimo wysokiego burstu, nie jest zwyklym burst magiem.

Dnia 04.02.2013 o 00:56, Hummer napisał:

Trudność 10/10.

8/10 powiedzialbym jesli mialbym oceniac

Dnia 04.02.2013 o 00:56, Hummer napisał:

Ciężko to może tylko tym stunem trafić.

to nie jest najtrudniejsze w syndrze. Prawdziwa trudnoscia jest umiejetnosc ciaglego żąglowania skillami polaczonego z kitowaniem ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 11:12, Yawei napisał:

> Trudność 10/10.
8/10 powiedzialbym jesli mialbym oceniac


Z ciekawosci zapytam ktorzy championi sa wg Ciebie trudniejsi do ogarniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 15:06, Dartitwo napisał:

Z ciekawosci zapytam ktorzy championi sa wg Ciebie trudniejsi do ogarniecia?


Invoker albo Meepo w Docie. Ci to dopiero hardkorowi są, jak ich opanujesz to wszystko wyda ci się już proste ;o

A co do LoL-a - moim zdaniem to żadna postać nie jest jakaś wyjątkowo trudna. Powiedziałbym że Shaco może dostać takie 8/10 z powodu nietypowej mechaniki która sprawia że w bezpośrednim starciu z innym junglerem jest niczym a jednocześnie może świetnie counterjunglować jeśli wiesz co masz robić. Podobnie Rumble - do tej pory widziałem naprawdę niewielu graczy którzy dobrze kontrolują heat. Na swój sposób też pasują do tej kategorii Poppy i Fizz. Są po prostu inni niż pozostali i to czuć w ich gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 15:06, Dartitwo napisał:

> > Trudność 10/10.
> 8/10 powiedzialbym jesli mialbym oceniac

Z ciekawosci zapytam ktorzy championi sa wg Ciebie trudniejsi do ogarniecia?

Twitch, Draven, Lee
Ale w lolu nie ma prawdziwie trudnych championow tak czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o Meepo chodzi, to nie wiem dlaczego jest uważany za super trudną, nie dla noobów postacią którą mają prawo grać tylko prosy po 1000 winów. Jedyne co musisz ogarnąć to micro plus ewentualnie blinka. Oczywiście mówię tu o normalnym ogarnianiu Geomancera, nie o jakimś ultrakillowaniu co mecz ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotacja na nowy tydzień:
Ryze
Xin Zhao
Amumu
Annie
Udyr
Janna
Kayle
Graves
Victor
Nautilus

Już od jakiegoś czasu chciałem sobie pograć Amumu, ale jakoś kasy nie było na zakup, no i proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NA EUW można grać jedynie customy i tutoriale.
Jeśli w niedługim czasie nie rzucą RP, albo chociaż jakiegoś boosta... Oczywiście nie dla NA zipciu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 19:35, Antek100100 napisał:

Jeśli o Meepo chodzi, to nie wiem dlaczego jest uważany za super trudną, nie dla noobów
postacią którą mają prawo grać tylko prosy po 1000 winów. Jedyne co musisz ogarnąć to
micro plus ewentualnie blinka. Oczywiście mówię tu o normalnym ogarnianiu Geomancera,
nie o jakimś ultrakillowaniu co mecz ;}


Jak myślę o Meepo to przed oczyma widzę to:
http://www.youtube.com/watch?v=hfAon7S7fL4

I tak, ta postać wymaga właśnie dobrego micro. Podobnie jak choćby Broodmother. A to stawia go na zupełnie innym poziomie trudności niż champy znane z LoL-a czy jakiś Antimage którym wystarczy się sfarmić do nieprzytomności i możesz robić ultrakille w każdym teamfightcie.

Ale żeby nie robić zbytniego offtopa - jak się ma ostatnio serwer EUW? Bo przydałyby mi się jakieś free RP-ki czy IP boosty na NA a to bez niestabilnych serwerów się nie udaje.
I tak swoją drogą - jak sądzicie, na czym szybciej wyexpię smurfa - Coop vs AI czy po prostu tłuc do upadłego normale? Czy może Dominion?

@ Sirufok
Przestań mi czytać w myślach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 22:08, sirufok napisał:

[...] tutoriale.


Ogarnij, może się czegoś nauczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować