Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2013 o 21:43, masterHADES napisał:

> 140 pingu na east to ostatnio normalka? Cały czas to mam dziś...

Nie normalka, generalnie ja miałem tak przez jakiś ostatni miesiąc, że czasami miałem
ni z tego i z owego ping 150-200 czasem tak przez całą grę, czasem przechodziło w trakcie
gry, czasem pomagało dopiero resetowanie kompa. Dałem repair klienta i od tamtego czasu
jest okej. Ale u ciebie to może po prostu jakiś problem z internetem.


Nie, internet jest ok, ten skaczący ping to też mam czasem, ale nigdy nie utrzymywał się stały wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 00:59, sirufok napisał:


Takie prawdziwe. Dodałbym jeszcze kilka np. zasadę luck/skill :)
Pierwsze prawo mi się już spodobało ^^

Dnia 21.03.2013 o 00:59, sirufok napisał:


Też dobre. Ale najlepsze chyba było z botrk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 22:58, sirufok napisał:

Headhunter Nidalee dostępna do kupienia. Fajny skin, a dodali ją tak o.


Widział ktoś już/ma ją? Ostatnio jak ją grałem nie była dokończona jeszcze, finalna wersja pożądna cuś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 11:49, Kamil2142 napisał:

> Headhunter Nidalee dostępna do kupienia. Fajny skin, a dodali ją tak o.

Widział ktoś już/ma ją? Ostatnio jak ją grałem nie była dokończona jeszcze, finalna wersja
pożądna cuś jest?



Grałem z tym wczoraj w teamie, fajny skin. Jak bym lubił(a raczej umiał) Nidalką grać to bym zdecydowanie pragnął tego skina.


http://www.youtube.com/watch?v=L_pwtB5QRiE

Taki tam play by Cait xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu to forum powoli zamienia sie w miejsce gdzie ludzie chca jak najszybciej skopiowac jakis link z reddita, byle tylko przed innymi?

Rozumiem, niektore rzeczy mozna wrzucic jako dosyc wazne i interesujace, ale wrzucanie wlasciwie kazdej rzeczy ktora sie tam pojawi? Ludzie, dajcie spokoj. Kazdy potrafi samemu odpalic reddita. To jest forum, tu sie dyskutuje.


Most op champion na ta chwile wg was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 16:40, Yawei napisał:

Most op champion na ta chwile wg was?


Jak soloq to zdecydowanie rumble, the mad lanestomper. Zbyt duża siła na lane w porównaniu do mid i lategame które oferuje jako AP.
Morde też jest mocny. Może dlatego, że dobrze stackuje się z każdym rodzajem mpen, i dodatkowo ma hp based dmg z ulta, co w połączeniu ze zmianą naliczania penetracji w S3 sprawia, że niejednokrotnie na combo E + ult + ignite zjada sie cale hp przeciwnego adc...Ale może nie aż op, bo łatwo zjechać go w early gankami (brak cc i escape boli...)

Hecarim też jest bardzo mocny: nie ważne, jak przeciwny adc się nafeeduje, hecarim i tak go dosięgnie i zniszczy. I Swain, ale nim trzeba umieć grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 16:40, Yawei napisał:

Most op champion na ta chwile wg was?


Rumble chyba, ale to mało popularne tam gdzie gram. Z bardziej mainstreamowych to Kha''Zix i Shen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 16:40, Yawei napisał:

Most op champion na ta chwile wg was?


Nidalee w late game bo zapewnia 5v4 jeśli trafi włócznią w AP/ADC i sprawia że nie da się przeciwko niej siege''ować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 17:33, Thrandir napisał:

Jak soloq to zdecydowanie rumble, the mad lanestomper. Zbyt duża siła na lane w porównaniu
do mid i lategame które oferuje jako AP.
Morde też jest mocny. Może dlatego, że dobrze stackuje się z każdym rodzajem mpen, i
dodatkowo ma hp based dmg z ulta, co w połączeniu ze zmianą naliczania penetracji w S3
sprawia, że niejednokrotnie na combo E + ult + ignite zjada sie cale hp przeciwnego adc...Ale
może nie aż op, bo łatwo zjechać go w early gankami (brak cc i escape boli...)

Od kiedy equalizer ma naliczanie na %hp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 17:40, Hydro2 napisał:

> Jak soloq to zdecydowanie rumble, the mad lanestomper. Zbyt duża siła na lane w
porównaniu
> do mid i lategame które oferuje jako AP.
> Morde też jest mocny. Może dlatego, że dobrze stackuje się z każdym rodzajem mpen,
i
> dodatkowo ma hp based dmg z ulta, co w połączeniu ze zmianą naliczania penetracji
w S3
> sprawia, że niejednokrotnie na combo E + ult + ignite zjada sie cale hp przeciwnego
adc...Ale
> może nie aż op, bo łatwo zjechać go w early gankami (brak cc i escape boli...)
Od kiedy equalizer ma naliczanie na %hp?


Chyba musisz jeszcze raz jego posta czytnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 17:44, Ecko09 napisał:

Chyba musisz jeszcze raz jego posta czytnąć.

Dobra, już widzę, mój błąd.

Swoją drogą czemu Xerath taki niepopularny? Bursta porządnego ma, 22% pomijanego magic ressi na 1 poziomie w, armor z pasywki. Tylko stawiać wardy i trollować ludzi z combo na W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 17:49, Hydro2 napisał:

> Chyba musisz jeszcze raz jego posta czytnąć.
>
Dobra, już widzę, mój błąd.

Swoją drogą czemu Xerath taki niepopularny? Bursta porządnego ma, 22% pomijanego magic
ressi na 1 poziomie w, armor z pasywki. Tylko stawiać wardy i trollować ludzi z combo
na W


Xerath jest niepopularny z bardzo prostego, wręcz trywialnego powodu:
- Wymaga mózgu.

Po pierwsze, zależnie od tego czy masz W czy nie, jego pozostałe 3 skille ZMIENIAJĄ swój zasięg. No i już masz coś czego 90% graczy LoL-a nie ogarnie.
Po drugie, znowu W. Xerath stunuje sam siebie. Noob który nim gra chasując kogoś nie wie o ile dokładnie zmienia się zasięg umiejętności tylko pozwala przeciwnikom zwiać. Zrobi tak z 2-3x i ma dość, więcej do postaci nie wraca.
Po trzecie, brak mechanizmu ucieczki.

Te cechy razem powodują że Xerath popularny nie będzie. Wymaga nieco innego podejścia niż większość pozostałych postaci a to rzecz niespotykana w LoL-u. Zresztą - Rumble też jest niepopularny z tego samego powodu - mechanika heat wymaga myślenia. Więc chociaż on ma od zawsze bardzo wysokie win ratio to i tak mało kto nim gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować