Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2013 o 01:49, sirufok napisał:

EDIT
Co do twojego postu powyżej to włącz se poprawianie błędów w przeglądarce bo aż boli.


Troche szkoda ze nie zauwazyles tutaj obwius trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 01:58, Nephren-Ka napisał:

Ekhm, nie mówi się ''se'' tylko ''sobie''.:>


Se miało być dodatkowym prztyczkiem, bo nawet interpunkcji nie stosowałem ;]

Dnia 23.03.2013 o 01:58, Nephren-Ka napisał:

Anyway, jak w końcu po tych wszelkich łatkach powinno się budować adc? BotRK > BT
> IE > SS? Bo już nie wiem nic.xD


BotRK możesz budować prawie na każdym adc. Nie waż się tylko kupować go na Draaaaaaaaaaaavenie i Urgocie (który i tak typowym adc nie jest). BT zawsze jest dobrym wyborem w początkowej fazie gry, bo daje ci life steal i sporo dmg. Choć jeśli masz na zbyciu więcej kasy to warto też kupić wcześniej IE z samym Vamp Scepterem. Po jednym itemie na dmg dobrze jest dorzucić choćby Zeala, a później to już loteria.
Można tak sobie wymieniać kolejności, ale i tak grając ma się różne sytuacje, różnych przeciwników z różnymi buildami. Więc złotej reguły nigdy nie znajdziesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 02:04, Dartitwo napisał:

Troche szkoda ze nie zauwazyles tutaj obwius trolla


Potrafię odróżnić trolla. On do tego gatunku nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, zapewne kilka osób było w takiej sytuacji. Jak wbijaliście bo5 w g1 lub plat 1 następnie przegrywaliście to po spadku na +/- 75 lp znowu do 100 musieliście ciułać po 1/2/3 lp za mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha widzisz Nightdew było się pchać do góry? :P

A w ogóle ja się muszę wziąć trochę, bo dwóch ligowych kolegów przyszło do mnie z dołu i już są ligę wyżej, nic nie napisali nawet chamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 10:05, Budo napisał:

Haha widzisz Nightdew było się pchać do góry? :P

Było? Mam 1/1 więc cały czas jest szansa. Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 09:44, Nightdew napisał:

Tak z ciekawości, zapewne kilka osób było w takiej sytuacji. Jak wbijaliście bo5 w g1
lub plat 1 następnie przegrywaliście to po spadku na +/- 75 lp znowu do 100 musieliście
ciułać po 1/2/3 lp za mecz?



Ja na Gold I od 90 LP dostawałem po 4-5 LP. Za porażkę straciłem 5 LP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2013 o 10:22, Ecko09 napisał:

Ja na Gold I od 90 LP dostawałem po 4-5 LP. Za porażkę straciłem 5 LP.


Bardziej chodziło mi o to czy po przegranym bo5 wraca się do punktu wyjścia czy może system przez to, że się było na tym 100 lp zachowuje się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 10:31, Nightdew napisał:


> Ja na Gold I od 90 LP dostawałem po 4-5 LP. Za porażkę straciłem 5 LP.

Bardziej chodziło mi o to czy po przegranym bo5 wraca się do punktu wyjścia czy może
system przez to, że się było na tym 100 lp zachowuje się inaczej.


Jak wygrasz 2 mecze, przegrasz 3 to potem jeden mecz i wracasz do BO5. Jak wygrasz 1 mecz tylko to chyba nie wrócisz do BO5 po 1 winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 10:09, Nightdew napisał:

> Haha widzisz Nightdew było się pchać do góry? :P
>
Było? Mam 1/1 więc cały czas jest szansa. Pytam z ciekawości.


Chodziło mi o to, że się szarpiesz z tym, non stop pytasz o ligi, punkty itd itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2013 o 10:47, Budo napisał:

Chodziło mi o to, że się szarpiesz z tym, non stop pytasz o ligi, punkty itd itp :P


Myślę, że jednak nie chodziło Ci o to... Forum jest od tego aby pytać, a system ranków i jego działanie jest jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 10:47, Budo napisał:

> > Haha widzisz Nightdew było się pchać do góry? :P
> >
> Było? Mam 1/1 więc cały czas jest szansa. Pytam z ciekawości.

Chodziło mi o to, że się szarpiesz z tym, non stop pytasz o ligi, punkty itd itp :P


Lepsze to, niż wklejanie non stop jakiś "super" wieści z reddita i oficjalnego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 10:31, Nightdew napisał:


> Ja na Gold I od 90 LP dostawałem po 4-5 LP. Za porażkę straciłem 5 LP.

Bardziej chodziło mi o to czy po przegranym bo5 wraca się do punktu wyjścia czy może
system przez to, że się było na tym 100 lp zachowuje się inaczej.


Ja jak dobiłem do tego 100 lp to potem nawet jak nie wygrałem promotion series to właśnie jedna wygrana i znowu masz szanse więc najgorsze już za tobą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 11:47, necron1501 napisał:

Lepsze to, niż wklejanie non stop jakiś "super" wieści z reddita i oficjalnego forum.


Jakbyśmy przestali wklejać takie rzeczy to ten temat służyłby jedynie do wyżalanie się naszych prosów na elo hell + tak jak od jakiegoś czasu na próbowaniu złamania systemu naliczania punktów w rankedach.
Rzeczywiście, byłoby co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2013 o 12:35, masterHADES napisał:

Ja jak dobiłem do tego 100 lp to potem nawet jak nie wygrałem promotion series to właśnie
jedna wygrana i znowu masz szanse więc najgorsze już za tobą ;D


Nawet nie wiesz jak mnie uspokoiłeś, nie wyobrażałbym sobie wygrać znowu 13 z 15 ranków po przegraniu bo5 ale mam nadzieję że awans będzie od razu przy pierwszym bo5.

@sirufok

Ja mam wrażenie, że Ci wannabe "prosi" to spamują tymi linkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2013 o 13:09, sirufok napisał:

Jakbyśmy przestali wklejać takie rzeczy to ten temat służyłby jedynie do wyżalanie się
naszych prosów na elo hell + tak jak od jakiegoś czasu na próbowaniu złamania systemu
naliczania punktów w rankedach.
Rzeczywiście, byłoby co czytać.


Jak nie potraficie zacząć normalnej i sensownej dyskusji prócz żalów bądź przesyłaniem mądrości redditowych, to albo community jest coś nie ten teges, albo LoL tylko do tego się sprowadza: płaczu oraz wielbienia prosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 13:45, necron1501 napisał:

Jak nie potraficie zacząć normalnej i sensownej dyskusji prócz żalów bądź przesyłaniem
mądrości redditowych, to albo community jest coś nie ten teges, albo LoL tylko do tego
się sprowadza: płaczu oraz wielbienia prosów.


Oświeć nas wszystkich więc. Zacznij coś sensownego, z czego nie wytoczy się żaden jad i wszyscy będą zadowoleni dziękując ci za mądrą i pouczającą pogaduszkę.
Tylko nie tak jak ostatnio Jawej: "który champion jest op".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Zamiast, bo ja wiem, rozważyć to co powiedziałem i odpowiedzieć jakoś po ludzku a nie gracz LoLa, starasz się wywołać logiczną dyskusję przez tekst :" wszyscy będą zadowoleni dziękując ci za mądrą i pouczającą pogaduszkę."

Brak mi słów, właśnie przez ten odmóżdżony jad, odpuściłem sobie już dawno stałe pisanie w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam sobie EU LCS i zastanawiam się dlaczego ludzie na widowni taki radosny zamęt podnoszą przy niszczeniu wardów... Przecież niektóre kille nie są przyjmowane z tak wielkim entuzjazmem jak Lulu z Oraclem czyszcząca jungle! Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować