Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2013 o 23:20, cubbek napisał:

Tyle że u mnie jest "???"zamiast ceny ;)


Też to miałem jak wszedłem w profilu w championów, ale poprzez sklep mogłem kupić go. Ale żeby użyć to i tak trzeba relog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 13:09, Ecko09 napisał:

Kill za zaca idzie do tego kto ostatni zabije gluta z pasywa?


Pewnie juz zdazyles to zauwazyc, aczkolwiek dokladnie tak wlasnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda spotkanie Blitza i Zaca? Czy parowy golem może do siebie przyciągnąć jednego z glutów, który został po pokonaniu Zaca? Czy w tej sytuacji drużyna Blitz, Ali, Anivia, Singed i powiedzmy Thresh mogłaby w nieskończoność ciągnąć gluta po mapie (gdyby leczyła go Soraka), a Zac nigdy by się nie mógł wskrzesić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 21:28, Antek100100 napisał:

TSM-CLG zapowiada się ciekawie

Spoiler

Dyrus biega po wszystkich liniach shenem na 3 lvlu
;}



BORING.
Prawie 20 minut bez śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 21:59, Antek100100 napisał:

Mnie sie podobało. Widać ze mecz na poziomie i nie padają jak skończone pierogi ;}


Nie było tak źle, po 20 minucie na szczęście rozkręciło się na dobre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 22:08, Antek100100 napisał:

Jeszcze nie widziałem meczu, w którym mid game zacząłby się w 2 min ;}


A kto powiedział, że ciekawie robi się zawsze od midgame? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrócić aby zagrać jeden mecz by nie spaść znów do IV a tu pech chciał że się zalogowałem dzień po terminie tak oto znów mnie wrzuciło do Iv dywizji :P nienawidzę tego systemu... Co zabawne jestem w zupełnie innej grupie za to singed to moc i dobiłem z powrotem do 100 znów 2 mecze trza wygrać i będzie można kolejny miesiąc tej gry nie włączać :P. Dziwna ta nowa karma ;/ choć tradycjny skin mam yeey to brakuje mi tego heala z w ... ogólnie jakoś stara mi się lepiej grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh odnoszę wrażenie, że inne tanki są lepsze od Zaca. Fajnie się nim gra, ale nie jest tak dobry jak taki Maokai czy Cho''gath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 23:54, Ecko09 napisał:

Meh odnoszę wrażenie, że inne tanki są lepsze od Zaca. Fajnie się nim gra, ale nie jest
tak dobry jak taki Maokai czy Cho''gath.


A sama jego pasywka czasami wydaje sie (bynajmniej mi) wrecz useless, niemniej to nawet dobrze bo pomimo wczesniejszych zalozen jest chyba niezle zbalansowany, nawet jezeli skok jest fikusnie dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 00:40, Dartitwo napisał:

A sama jego pasywka czasami wydaje sie (bynajmniej mi) wrecz useless, niemniej to nawet
dobrze bo pomimo wczesniejszych zalozen jest chyba niezle zbalansowany, nawet jezeli
skok jest fikusnie dlugi


Czyli jeśli bynajmniej tobie wydaje się useless to co to znaczy? Że nie tobie i uważasz że to bardzo przydatne?
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

Zaś co do pasywki - a spróbuj zabić Zaca w 1v1... to jest potwór w Twisted Treeline - jak masz standardowo dużo hp ale jesteś nieźle ranny to skill kosztuje cię 30 a jeden blob leczy cię za ok. 120. A takie R czy W to wywalają całe mnóstwo tego syfu, tylko zebrać i darmowe 400-500 heala. Zwłaszcza że zazwyczaj zostaje to za tobą więc dość ciężko żeby wróg to zmiażdżył. W 5v5 aż tak fajnie nie jest ale też się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować