Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Łojezu, dzisiejsze starcie między TSM a M5 było po prostu epickie.

Tylko ci casterzy i te lagi. A potem się dziwią, że ludzie wolą oglądać grę z perspektywy jakiegoś gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 23:05, luzac napisał:

Łojezu, dzisiejsze starcie między TSM a M5 było po prostu epickie.

Tylko ci casterzy i te lagi. A potem się dziwią, że ludzie wolą oglądać grę z perspektywy
jakiegoś gracza.


Jak 3 mecz? Bo nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do informacji o nadchodzących meczach, najłatwiej je znaleźć na reddit.com/r/leagueoflegends. Casterzy zwykle podają coś w stylu "za 7 godzin odbędzie się..."

@Kamil2142

Większość starć trafia potem na youtube albo zostaje w bazie twitcha bądź own3du.

http://pl.twitch.tv/kaostv/b/317865305 - przesuń do 1:07:00, wtedy zaczyna się trzecia gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale powstała aplikacja na Androida Lol Tribunal, dzięki której znudzeni w pracy czy na zajęciach możecie przysłużyć się społeczności ;]
Jest także aplikacja Lol Chat, dzięki której możemy się zalogować na swoje konto, widzieć status znajomych i z nimi rozmawiać.
Przetestowane, obie aplikacje działają bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jaka ta gra jest poj**ana - gram serio, staram sie jak moge, ze normalnie az poslady bola, to dostaje takich randomow ze nic tylko sie powiesić. Trolluje, stealuje jako AD carry nasz blue ile moge, baituje, laze sam gdzie chce, alt-tabuje gre co chwile, to wyciagam staty typu 11/1/10 i quadra kille (ostatnia gra). The fuck is this shit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:20, Buhahahahaha napisał:

Eh, jaka ta gra jest poj**ana - gram serio, staram sie jak moge, ze normalnie az poslady
bola, to dostaje takich randomow ze nic tylko sie powiesić. Trolluje, stealuje jako AD
carry nasz blue ile moge, baituje, laze sam gdzie chce, alt-tabuje gre co chwile, to
wyciagam staty typu 11/1/10 i quadra kille (ostatnia gra). The fuck is this shit?


Zwyczajnie, weekend się zaczyna, więc stado ''nie-do-końca-rozwiniętych-psychicznie'' dzieciaków więcej sobie może pograć, i podenerwować innych.
Ja dzisiaj widziałem Cassio z 70 creepami w 30 minucie(1-9), Shacko który na TT zrobił 1-8 w niecałe 20 minut, i zestaw olaf+cait, którzy widząc Udyra z atmogiem i fm targetowali go zamiast zająć się kennen czy wrogą cait. Od jakiegoś czasu nie da się grać z randomami w weekend i tyle...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja mam tak w przeciągu ostatnich 3 tygodni, ba, nawet trafil sie taki idiota, ktory psioczyl na mnie, ze wzialem supporta na bot (ofc wyciagnal 0/3 do 10 minuty i to byla oczywiscie moja wina). Sam W/L spadło do +13 (z +40). Cały czas "I''m bot but i wont support" (zadaje 0 dmg i tylko xp stealuje), albo brak jungli... Cholera wie co się ostatnio porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem uruchamiam grę. Włącza się patcher. Klikam "Play''. No i to wszystko, nic więcej się nie dzieje. Zrobilem wszystko co kazali w tym linku : http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=421717 nic nie pomoglo. Napisalem tez do supportu który napisal mi to samo.
rads_lol_launcher.log ma tylko jeden "error" : ( ERROR)[13:15:04.935] RADS::Common::CRT::fopen_s: ("D:/Riot Games/League of Legends/RADS/error_ticket", "rb") failed: No such file or directory
Przed patchem wszystko dzialalo. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 13:23, Servakus napisał:

om nom nom


Miałem to samo. Updatowałem co się dało i nic. Pomógł chyba update sterowników do karty graficznej bo jak po kilku dniach włączyłem kompa to się sama aktualizacja włączyła i zadziałało. Hue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:20, Buhahahahaha napisał:

Eh, jaka ta gra jest poj**ana - gram serio, staram sie jak moge, ze normalnie az poslady
bola, to dostaje takich randomow ze nic tylko sie powiesić. Trolluje, stealuje jako AD
carry nasz blue ile moge, baituje, laze sam gdzie chce, alt-tabuje gre co chwile, to
wyciagam staty typu 11/1/10 i quadra kille (ostatnia gra). The fuck is this shit?


Ewidentny pech albo mało winów. Sam utrzymuje te +40, nie mam nawet 30, a tylko takich ludzi mi dobiera. Gra się nawet nieźle, z 19 winów pod rząd zrobiłem, malph op . xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 13:59, zyje_z_zasilku napisał:

jak riot odnosi sie do wbijania referali samemu sobie?

Chodzą słuchy, że zaczyna bacznie się przyglądać systemowi referali. Malwersacje mogą kosztować utratą nagród i możliwości korzystania z programu.

Choć kto ich tam wie, lubią się przechwalać ilu to oni nie mają subskrybentów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 13:59, zyje_z_zasilku napisał:

poszedlem afk na 4 minuty i znowu dostalem bana na tydzien -.-


4 minuty afk to w sam raz żeby przegrać mecz ^_^
A to wezmą free barona, a to wygrają teamfight...
Choć bardziej poważnie to jakoś mogę się założyć że to nie było tylko z powodu 4 minut afk. A raczej złożyło się na to o wiele więcej czynników...

Bo ja jakoś mam już 2221 meczy w LoL-u (i to nie licząc Dominiona, customów i coopów) na swoim koncie US a do tej pory nigdy nawet ostrzeżenia nie dostałem. A zdarzały się nawet takie kwiatki jak nieludzkie lagi z powodu dostawcy neta, wywalenie mnie z gry i konieczność proszenia znajomych żeby skończyli za mnie mecz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować