Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 12:16, Patjan56 napisał:

Z powodu bana. Mam 5 kont łącznie.

Mhm, mhm, tak, tak. W LoLu dostanie permbana graniczy z cudem, gdyby to było takie łatwe i już na 15 levelu można by było dostać to Ecko i ja juz byśmy nie mieli swoich kont, a w szczególności on na nordicu ^^.
Nooo, chyba, że miałeś 14 leave''ów na 3 gry... ale wtedy to nic tylko gratulować.

Wyczuwam Yaweia.

A tak w ogóle to się odczepcie od trzech voidów. Kiedyś na wiki było o tym. Jak się złoży 3 to masz 100% mrpen. To taki sekret jak -1 hp dla nindżów. Ale już tego nie ma, bo Riot kazał im to usunąć. Zbyt dużo osób nie może o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:48, Markush napisał:

> Z powodu bana. Mam 5 kont łącznie.
Mhm, mhm, tak, tak. W LoLu dostanie permbana graniczy z cudem, gdyby to było takie łatwe
i już na 15 levelu można by było dostać to Ecko i ja juz byśmy nie mieli swoich kont,
a w szczególności on na nordicu ^^.
Nooo, chyba, że miałeś 14 leave''ów na 3 gry... ale wtedy to nic tylko gratulować.

Wyczuwam Yaweia.

A tak w ogóle to się odczepcie od trzech voidów. Kiedyś na wiki było o tym. Jak się złoży
3 to masz 100% mrpen. To taki sekret jak -1 hp dla nindżów. Ale już tego nie ma, bo Riot
kazał im to usunąć. Zbyt dużo osób nie może o tym wiedzieć.




Co masz na myśli? Dostałem bana za opuszczanie gier, dlatego założyłem sobie kilka kont, żeby na jednym móc grać, gdy na drugim mam bana (i na odwrót). I gdzie napisałem, że dostałem permbana? No i kto to Yawei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:52, Patjan56 napisał:

Co masz na myśli? Dostałem bana za opuszczanie gier, dlatego założyłem sobie kilka kont,
żeby na jednym móc grać, gdy na drugim mam bana (i na odwrót).


...

A możesz podać powód opuszczania gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:57, sirufok napisał:

> Co masz na myśli? Dostałem bana za opuszczanie gier, dlatego założyłem sobie kilka
kont,
> żeby na jednym móc grać, gdy na drugim mam bana (i na odwrót).

...

A możesz podać powód opuszczania gier?



No pewnie. Połowa teamu AFKUJE, feederzy, ludzie którzy opuszczają grę zaraz pod dołączeniu - to są powody. Taka gra nie ma sensu :).

Podam przykład: Początek gry, koleś z premedytacją idzie na środek i daje się zabić po czym pisze "im gonna feed". I co ty byś zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graj do 20 minuty, surrender, dawaj raporty na leaverów- proste.
Po co przechodzić to samo na kilku kontach, dobij na jednym do 30lvl i twoje problemy (w takim stopniu) znikną.

No i naprawdę myślisz, że osoby które rozegrały kilkaset meczy w Lolu będa dysputować z tobą na temat OP anki bez butów?
To nie jest wyśmiewanie się, ale no serio... naprawdę nie wiesz jak grać w tę grę, tak samo jak reszta osób z którymi grasz. Każdy ci to mówi nie po to, aby dać prztyczka w nos, ale stwierdza fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:59, Patjan56 napisał:

I co ty byś zrobił?

Grzecznie poczekalibyśmy na koniec meczu i zreportowali skurczybyka. A co innego mielibyśmy robić? Przecież nie wyjdziemy.

Radzę ci wrócić do WoWa, bo nie znajdziesz sobie tutaj miejsca. Leavując zwiększasz tylko szanse na trafienie na podobnych do ciebie ludzi.

EDIT Aaaa, bo ja teraz dopiero załapałem. Zapomniałem o tym jak ktoś mi keidyś mówił, ze na nordicu META game to top, jungler, mid, ad carry i leaver. Faktycznie znasz swoją rolę. Przepraszam, myliłem się co do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:59, Patjan56 napisał:

No pewnie. Połowa teamu AFKUJE, feederzy, ludzie którzy opuszczają grę zaraz pod dołączeniu
- to są powody. Taka gra nie ma sensu :).

Podam przykład: Początek gry, koleś z premedytacją idzie na środek i daje się zabić po
czym pisze "im gonna feed". I co ty byś zrobił?


Jeśli powiem, że nigdy nie opuściłem gry z własnej woli to się domyślisz? A mam na koncie już ponad 2000 gier i jedyne kilka leave''ów miałem poprzez problemy z netem. I jak do tej pory nie dostałem nawet jednego ostrzeżenia od Riotu.
No ale koniec przechwałek o mnie. Ważne, że samemu nie masz się czym chwalić, poprzez zakładanie kont na zaś bo i tak wiesz, że dostaniesz bana ;]

@Ecko, myślałem że Ty z dawien dawna byłeś przykładem dla leaverów, ale widze, że ktoś stara się odebrać Twój tytuł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:59, Patjan56 napisał:

Podam przykład: Początek gry, koleś z premedytacją idzie na środek i daje się zabić po
czym pisze "im gonna feed". I co ty byś zrobił?

Też bym zaczął trollować, bo to tylko zabawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:15, sirufok napisał:

> No pewnie. Połowa teamu AFKUJE, feederzy, ludzie którzy opuszczają grę zaraz pod
dołączeniu
> - to są powody. Taka gra nie ma sensu :).
>
> Podam przykład: Początek gry, koleś z premedytacją idzie na środek i daje się zabić
po
> czym pisze "im gonna feed". I co ty byś zrobił?

Jeśli powiem, że nigdy nie opuściłem gry z własnej woli to się domyślisz? A mam na koncie
już ponad 2000 gier i jedyne kilka leave''ów miałem poprzez problemy z netem. I jak do
tej pory nie dostałem nawet jednego ostrzeżenia od Riotu.
No ale koniec przechwałek o mnie. Ważne, że samemu nie masz się czym chwalić, poprzez
zakładanie kont na zaś bo i tak wiesz, że dostaniesz bana ;]

@Ecko, myślałem że Ty z dawien dawna byłeś przykładem dla leaverów, ale widze,
że ktoś stara się odebrać Twój tytuł ;]


Wiesz, ja nie lubię kontynuować meczu, który jest z góry skazany na porażkę. I to samo do kolegi wyżej, zamiast użerać się z AFKERAMI wolę przenieść się na inne konto. I szczerze mówiąc, to czy ktoś grał 100000 meczy, czy 50 meczy nie ma dla mnie znaczenia. Ja oczekuję odpowiedzi, i ją otrzymałem, ale widzę, że niektórzy nadal starają pokazać jakimi są mistrzami.

Dnia 20.05.2012 o 13:15, sirufok napisał:

Radzę ci wrócić do WoWa, bo nie znajdziesz sobie tutaj miejsca. Leavując zwiększasz tylko
szanse na trafienie na podobnych do ciebie ludzi.


Nie no, teraz to przegiąłeś. Czyli idąc twoim tokiem myślenia, ci którzy uprzykrzają grę, opuszczają ją, denerwują innych zagrzeją sobie miejsce w Lague Of Legends, a gracze których irytuje nieprzestrzeganie regulaminu, celowe feedowanie i opuszczanie gier mają po prostu sobie odpuścić grę? Nie no spoko, jeśli LoL właśnie tak wygląda, to chętnie sobie odpuszczę.

I tak dla ścisłości - nigdy nie uważałem się za mega pro gracza, jak tutaj niektórzy myślą. Jestem po prostu początkującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens zakładania nowego konta, skoro i tak będziesz spotykał na nim AFKerów? Zamiast tego powienieś siąść, przeczekać mecz do końca i piąć się wyżej w levelach. Zakładając nowe konta nic nie wskórasz.

Poza tym, skoro sam nie przestrzegasz regulaminu, to dlaczego wymagasz, by inni go przestrzegali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:43, luzac napisał:

Jaki jest sens zakładania nowego konta, skoro i tak będziesz spotykał na nim AFKerów?
Zamiast tego powienieś siąść, przeczekać mecz do końca i piąć się wyżej w levelach. Zakładając
nowe konta nic nie wskórasz.

Poza tym, skoro sam nie przestrzegasz regulaminu, to dlaczego wymagasz, by inni go przestrzegali?


To zadaj sobie pytanie dlaczego nie przestrzegam. Ja oczekuje, że każdy kto wchodzi do gry, będzie w niej przez kolejne 40 min, będzie się starał tak jak ja, a nie, że wejdzie 2 kolesi którzy mają za przeproszeniem wszystko gdzieś, idą na AFKA bądź co gorsza, feedują przeciwny team. Niestety ani takiego osobnika nie można kicknąć, ani też nowy gracz nie może wbić do gry. I jak tu grać, skoro od początku dostaje się baty, bo team przeciwnika jest silniejszy o 5-6 leveli? Myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu, albowiem odpowiedź na moje pytanie została udzielona wcześniej. Ja mam swój styl gry, swoje zasady. Trzymam się ich, i tego też oczekuje od innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem jak co zawsze wybilem sie na pechowe 1300 elo i mam problem z przebiciem się dalej.Gram supportami a z ad carry ownie linie jak sie patrzy ,ladnie stawiam i kontruje wardy,timingu tez pilnuje.Albo cos jest ze mna nie tak lub poziom 1300 elo jest gorszy niz na 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:49, Patjan56 napisał:

To zadaj sobie pytanie dlaczego nie przestrzegam.

Bo nie różnisz się niczym innym od trolli które tak ganisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:56, luzac napisał:

> To zadaj sobie pytanie dlaczego nie przestrzegam.
Bo nie różnisz się niczym innym od trolli które tak ganisz?


Jeśli ktoś tutaj trolluje, to wyłącznie ty. Kolego nie odpowiadaj już na tego posta, bo jestem zmęczony rozmową z tobą, mam lepsze rzeczy do roboty niż przegadywanie się z tobą.

>Mówisz, że jesteś początkującym, ale nie dajesz sobie nic przetłumaczyć od tych, którzy grają od dawna? No to coś tu chyba jest nie tak? Inni dają ci wskazówki, a ty je po prostu olewasz, twierdząc, że mimo iż rozegrałeś mało gier, wiesz jak grać itd. Gówno wiesz, za przeproszeniem - i to też powiedziało ci już parę osób w bardziej dyskretny sposób.

Dlaczego tak sądzisz? Przecież napisałem, że otrzymałem odpowiedź. A te wasze wskazówki ograniczają się chyba do wyzywania mnie od trolli. Napisałem, że mam pojęcie, i nie jestem osobom która dopiero zaczyna grać w lola i zupełnie nie ogarnia. Napisałem również, że nie jestem jakimś mega koksem. Po raz kolejny próbujesz pokazać jakim jesteś mistrzem? No offence, ale to się już nudne robi. No i co do opuszczania gier, to tak jak napisałem, kieruje się WŁASNYMI ZASADMI i nie obchodzi mnie, czy komuś się to podoba czy nie. Jak inny mogą sobie feedować, to i ja mogę sobie opuścić mecz, w którym 3/5 graczy siedzi sobie na respie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:49, Patjan56 napisał:

Myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu, albowiem odpowiedź
na moje pytanie została udzielona wcześniej. Ja mam swój styl gry, swoje zasady. Trzymam
się ich, i tego też oczekuje od innych graczy.


Przed 30 levelem ilość leaverów BĘDZIE absurdalna. Głównie z powodu refer a friend - dobij 5 i 10 poziom na koncie, dostaniesz bonusy na drugim. A że leave''y expa nie dają...lepiej po prostu grać i tyle ^^ Na pewno lepsze niż tracić czas na low levelach, zwłaszcza że doświadczenie to się wbija w LoL-u dość szybko. Ja uczciwie przyznam że od dawna nie widziałem jakiegoś leavera... noobstwo i owszem ale nie celowe wychodzenie. Zdarzało się że wywalało kogoś z gry, fakt, ale zazwyczaj minutę później wracał. No ale to są zalety bycia 30-levelowcem ze sporą przewagą winów nad lose''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:30, Patjan56 napisał:

I tak dla ścisłości - nigdy nie uważałem się za mega pro gracza, jak tutaj niektórzy
myślą. Jestem po prostu początkującym.


Mówisz, że jesteś początkującym, ale nie dajesz sobie nic przetłumaczyć od tych, którzy grają od dawna? No to coś tu chyba jest nie tak? Inni dają ci wskazówki, a ty je po prostu olewasz, twierdząc, że mimo iż rozegrałeś mało gier, wiesz jak grać itd. Gówno wiesz, za przeproszeniem - i to też powiedziało ci już parę osób w bardziej dyskretny sposób.

Na dodatek twój tok myślenia jest błędny na temat opuszczania gier. Zawsze jest szansa na wygranie gry - tak 4vs5, jak nawet 3vs5. Tylko trzeba chcieć, grać ostrożnie i czekać na błąd przeciwnika. Bo bardzo często jest tak, że przeciwnik widząc, że macie leavera zaczyna robić głupie błędy, chodzić pojedynczo, włazić pod wieże itp. I to są właśnie momenty, w których słabsza drużyna może zdobyć przewagę. Nie mówię, że tak może być zawsze, ale zawsze jest na to szansa. A i wygrana w osłabionej drużynie cieszy znacznie bardziej niż normalnie. No ale jeśli ty wychodzisz z gry zaraz po tym jak 1 osoba w drużynie zrobi to samo, to nie mamy o czym gadać.
Zauważ, że oprócz was dwóch pozostaję jeszcze 8 osób, którym całkowicie zepsuliście grę. I to też uważasz za słuszne? Te 8 osób, też powinno założyć nowe konta i szybko zaczynać nowy mecz bo po co czekać do 20 minuty?

Ilość rozegranych gier w lolu ma ogromne znaczenie. Nie wierzysz? To buduj dalej 3 void staffy na Ance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:04, luzac napisał:

> /ciach/
Aj, komuś skończyły się argumenty.

Badum tssssss.


Za to twoje są mocne i uzasadnione.

Przykłady: "Spadłem z krzesła", "jesteś trollem" - Mega argumentacja. Na tym kończę tę dyskusję z wami pr0 masterzy. Powiem jeszcze, że jedyne co was cechuje, to wulgarne słownictwo i próba wywyższenia się osiągami w grze komputerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:55, hammerfall87 napisał:

Mam Problem jak co zawsze wybilem sie na pechowe 1300 elo i mam problem z przebiciem
się dalej. Gram supportami a z ad carry ownie linie jak sie patrzy ,ladnie stawiam i
kontruje wardy,timingu tez pilnuje. Albo cos jest ze mna nie tak lub poziom 1300 elo jest
gorszy niz na 1200


O ile "ownię linię jak się patrzy" oznacza że twój AD carry ma 5/0 w 10-15 minut a wrogowie są o 40 cs-a do tyłu to rzeczywiście, powinieneś być wyżej. Ale jeśli nie...

Hmmm, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że na tym ELO dobre są kill lane''y. Alistar, Leona, Blitz, częściowo też postacie z wysokim harassem (np. ja lubię Sonę z powodu jej Q+pasywa) itp. Należy doprowadzać do starć między twoim botem a wrogim i to najlepiej takie w których to wy wygracie. Można też próbować counterpickować wrogiego supporta - np. Alistar jest naturalnym wrogiem Sony a sama Sona powinna mieć stosunkowo łatwe zwycięstwo przeciwko Jannie (harass wygrywa z jej shieldem). Ewentuanie umiejętnie dobierać support pod swój i wrogi team - np. zawsze warto mieć Jannę jak u wroga jest Kennen/Morgana, to może uratować ci życie. Albo Blitza jak mają Galio (jego E przerywa ulta, podobnie z R). Lulu jeśli mamy champa pokroju Morde w teamie (więcej AP, HP, movement speeda, shieldy...) itd. Po prostu - staraj się nie grać zbyt pasywnie - solo queue, zwłaszcza na tym poziomie, polega na dominacji. Powolne wygrywanie lane''a się nie sprawdza. To get fed or feed trying is the way to go ^_^

Rozsądne są też próby zamieniania się postaciami z innymi graczami, zwłaszcza jak jesteś last pickiem. Zawsze warto napisać "I would like to support as Janna but i have a lot of champs so if u pick me her, i can swap for your solo top/mid so u won't get counterpicked". Niby to niewielka rzecz...a potrafi być całkowicie gamechanging bo wrogi team będzie musiał wybierać tego mida nie wiedząc co go tam czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:07, Patjan56 napisał:

Przykłady: "Spadłem z krzesła", "jesteś trollem" - Mega argumentacja. Na tym kończę tę
dyskusję z wami pr0 masterzy. Powiem jeszcze, że jedyne co was cechuje, to wulgarne słownictwo
i próba wywyższenia się osiągami w grze komputerowej.


To może zróbmy tak - jeśli grasz na EUW (choć na Nordicu też pewnie znajdą się osoby z tego forum choć wtedy to kto inny by już musiał), dodajemy cię do friendów, idziemy na mida, ty bierzesz Anię ^_^ Bo teoria to jedno, praktyka to drugie i rzeczywiście może ci się jej brzmienie nie podobać. OP Annie może nie będzie taka OP jak ci najzwyczajniej w świecie ktoś pokaże jak się z nią walczy. Nie mówię tego z sarkazmem a po prostu po to żebyś rzeczywiście się w tej grze poprawił. Jeśli chcesz to mogę to zrobić nawet teraz - mój nick na EUW to ArkadiusBur. Postaci nie mam tam za wiele bo gram głównie na US ale kilka skutecznych zawsze się znajdzie ;)

PS Oczywiście argument - "1v1 jest nic nie warte" jest uzasadniony i dobrze o tym wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować