Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2012 o 22:54, Patjan56 napisał:

Czy ktoś tu jeszcze uważa, że Annie jest overpowered? Stun AOE + ogromny DMG + niesamowicie
efektywne farmienie. Czego chcieć jeszcze? R + W + Q i przeciwnika nie ma (dodam, że
nie będzie się on w stanie nawet ruszyć). Powinni coś z nią zrobić, na przykład zredukować
czas stuna.

Szczerze? Cieszę się że bodajże w ostatnim patchu ją znacząco wzmocnili bo lubię nią pograć ale jest słaba ;(
Choć rozumiem dlaczego uważasz ją za tak mocną - to po prostu piękny nuke w niemal najczystszej postaci.

Co do jej kontrowania to można spróbować sporej ilości postaci (i pewnie można by jeszcze sporo dorzucić ale nie chce mi się myśleć): LeBlanc (bo zabija Anię w 0.2 sekundy po wbiciu 6 a ta nie może oddać...imho jeśli Anię uważasz za OP to LeBlanc wyda ci się potworem NIE Z TEJ ZIEMI: http://www.youtube.com/watch?v=9uklqnTGyD0 ;)), Kassadin (uważany za naturalną kontrę na większość magów), Galio (z powodu chorych resistów), Veigar (E+R+W+Q, Ania dead zanim zdąży wyjść ze stuna i rzucić Tibbersa), Xerath (największy zasięg spośród magów w grze), Brand (nukuję Anię szybciej niż ona jego), Cassiopeia (trudna do ogarnięcia ale ona akurat na midzie jeździ wszystko poza Galio), Ziggs (przewaga zasięgu więc możesz spokojnie ją mordować na odległość). Do wyboru do koloru, Annie ma peeełno kontr w tej grze ;)

Dnia 19.05.2012 o 22:54, Patjan56 napisał:

Oczywiście, że nie, ale przecież nie skreśla mnie to w ocenianiu gry i postaci. Chyba, że jest tak samo jak z
Wowem. Tzn, że balans jest dopiero zachowany na max levelu i przy odpowiedniej budowie postaci.


Hmm...porównanie do WoW-a nawet mogłoby być trafne ale w takiej wersji:
To tak jakby nowy gracz który dopiero poznaje talenty i skille zaczął dyskutować o poziomie trudności Deathwinga czy teoretyzować o OP klasach na arenach.

Bez przynajmniej tych 500 meczy to w ogóle nie ma co mówić o doświadczeniu i twierdzeniu co jest za mocne a co nie (moim skromnym zdaniem to w tej grze nawet już nie ma takich op imba please instant nerf postaci). Prawda jest taka że na twoim poziomie to prawie każda osoba z tego forum mogłaby wziąć dowolną postać, dołączyć z tobą do gry i 15 minut później mówiłbyś że to OP, po prostu na takim etapie jesteś ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to gdzie ludzie "dariuszem" grają?
Znaczy wiem, że teraz to wszędzie, a w spotlighcie będzie junglerem. Nadaje się do jungli czy bardziej na topa?
(Oczywiście uznając że dostanie nerfa wkrótce po wyjściu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 01:29, IlMOD napisał:

(Oczywiście uznając że dostanie nerfa wkrótce po wyjściu).


Dlaczego?
Nie pamiętam kiedy jakiś czamp po wyjściu dostał insatnt nerfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 02:01, Kamil2142 napisał:

Dlaczego?

BO ON JEST OP! TRZEBA GO ZNERFIĆ DO POZIOMU EVELYNN! riot nerf nao

Dnia 20.05.2012 o 02:01, Kamil2142 napisał:

Nie pamiętam kiedy jakiś czamp po wyjściu dostał insatnt nerfa.

Le Blanc dostała natchmiastowego hotfixa żeby nie zabijać przeciwników dwoma skillami tylko trzema.

A co do pytania "gdzie?" to Darki będą chodzić na topa żeby afczyć a potem wrócić z bloodthristerem i brutalizerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 00:09, sirufok napisał:

> i uwierz mi, znam swoją rolę.

Uwierz mi, nie znasz.

Uwierz mi, że znam swoją rolę, tylko nie do końca potrafię ją wykonać. Po prostu żeby to zrobić muszę grać w tą grę trochę dłużej. Jednak grając jakąś postacią, to teoretycznie wiem co mam robić i gdzie iść.

Postanowiłem zagrać Annie, całość sprowadzała się do gankowania przeciwników za pomocą R + W + Q.
Tutaj wyniki: http://imageshack.us/photo/my-images/688/beztytuuuef.png/

Ogólnie gra się nią bardzo przyjemnie, zazwyczaj po combo przeciwnik pada. Trochę problemów było z Shyvaną, ale i z nią sobie poradziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 02:01, Kamil2142 napisał:

> (Oczywiście uznając że dostanie nerfa wkrótce po wyjściu).

Dlaczego?
Nie pamiętam kiedy jakiś czamp po wyjściu dostał insatnt nerfa.

O ile pamiętam to Renekton był znerfiony nawet zanim został wydany :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 10:10, Patjan56 napisał:

/ciach/


Void staffy się nie stackują. I jeszcze bez butów biegasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 10:23, Ostrowiak napisał:

Czej, na 6 levelu, po 18 grach mówisz co jest OP a co nie.

tnie


Pisałem, że mój poziom jest niski (to jest moje drugie konto, na jednym z nich mam 15 level). Tym nie mniej wyrażam swoją opinię na temat championa jakim jest Annie. I jak widzisz na 6 levelu wyraźnie daje ona kopa innym przeciwnikom. Nawet nie trzeba się zbytnio wysilić, bo jak już złapiemy przeciwnika, to i tak nie zdoła się on nawet ruszyć. I uwierz mi, że w każdej z tych 18 gier, Annie dawała mi (i nie tylko) solidnie popalić, więc stąd moja ocena tej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamilcz, na 6 lvlu każdy dostaje w dupę od Anki i ją kupuje, zaczyna wymiatać...

I trafia na gościa z Mordekaiserem, koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 10:27, luzac napisał:

Zamilcz


Nie.

Dnia 20.05.2012 o 10:27, luzac napisał:

I trafia na gościa z Mordekaiserem, koło się zamyka.


Ta, haha, to zobacz ten mój screen :). Po za tym jaki jest sens tego, że Annie na niskich levelach wymiata i gra innymi championami z góry jest skazana na porażkę? To trochę dziwne w tej grze, zważywszy na to, że bohaterów jest tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 10:28, Patjan56 napisał:

Nie.

Nie właź tam gdzie się rodzina wita. To było do Ostrowiaka.

Dnia 20.05.2012 o 10:28, Patjan56 napisał:

Ta, haha, to zobacz ten mój screen :).

No widzę, że AFK. Nie czyni to Anki od niego lepszym.

Dnia 20.05.2012 o 10:28, Patjan56 napisał:

Po za tym jaki jest sens tego, że Annie na niskich levelach wymiata i gra innymi championami
z góry jest skazana na porażkę?

Sens jest taki, że jest kilka postaci które stają się niczym w momencie gdy człowiek nauczy się w tą grę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że Anka jest dobra na niskich levelach. Tam po prostu ludzie nie wiedzą jak grać w LoLa, z resztą tak jak i ty. Są postacie łatwiejsze, trudniejsze, słabsze i mocniejsze. Anka jest łatwa i słaba, tylko żółtodzioby nie wiedzą jak przeciwko komu grać. Robiąc referkę wygrałem mecz 1v5 Anką, ale to nie znaczy, ze jest dobra, bo majac wtedy grubo ponad 1000 rozegranych gier wygrać z pięcioma graczami, którzy właśnie grali swój pierwszy mecz w pierwszą grę tego typu nie jest żadnym wyczynem i spokojnie można wygrać wszystkim innym.

Jak zagrasz z 700 gier to można będzie pogadać o tym co jest OP a co nie jest.
A tak w ogóle to po co ci konto na 6 levelu skoro masz inne na 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 10:46, Markush napisał:

To nie jest tak, że Anka jest dobra na niskich levelach. Tam po prostu ludzie nie wiedzą
jak grać w LoLa, z resztą tak jak i ty. Są postacie łatwiejsze, trudniejsze, słabsze
i mocniejsze. Anka jest łatwa i słaba, tylko żółtodzioby nie wiedzą jak przeciwko komu
grać. Robiąc referkę wygrałem mecz 1v5 Anką, ale to nie znaczy, ze jest dobra, bo majac
wtedy grubo ponad 1000 rozegranych gier wygrać z pięcioma graczami, którzy właśnie grali
swój pierwszy mecz w pierwszą grę tego typu nie jest żadnym wyczynem i spokojnie można
wygrać wszystkim innym.

Jak zagrasz z 700 gier to można będzie pogadać o tym co jest OP a co nie jest.
A tak w ogóle to po co ci konto na 6 levelu skoro masz inne na 15?



Z powodu bana. Mam 5 kont łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:16, Patjan56 napisał:

Z powodu bana. Mam 5 kont łącznie.


A rozumiem, że na trzech kontach masz już permabanana, skoro wspominasz tylko o dwóch?

A druga sprawa, to twoje argumenty nas nie przekonują. Tym bardziej, że składasz na Ankę 3 Void Staffy bez butów. EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 12:29, sirufok napisał:

A druga sprawa, to twoje argumenty nas nie przekonują. Tym bardziej, że składasz na Ankę
3 Void Staffy bez butów.


Co ty chcesz? Po co mu buty, skoro prawie nikt ich nie ma ;p
No i jest oczywiste, że na te wszystkie dziwne hybrydowe buildy annie musi składać 3 voidy...
/sarkazm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować