Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Czy oni muszą niszczyć każde carry po kolei ? Ezreala zniszczyli totalnie, jest beznadziejny, to teraz biorą się za twitcha i MF. Mogę się założyć, że w następnym patchu twitch i mf dostaną znowu nerfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 12:53, Anayami napisał:

moze przestana jak kazdy assassin bedzie deadal co chwila i beda wiec nie uzyteczni
:)

Żeby Twitch stał się bezużyteczny musiałby dostać pare takich nerfów jak obecny, a przynajmniej ulti. Wprawdzie zawsze jego wejście jej niemalże samobójcze, ale żaden inny carry nie robi takiej demolki w pare krótkich sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:00, rtyrtyrty napisał:

Może jeszcze dadzą skalowanie z AD ulti Ashe w następnym patchu?


Nie trzeba, bije wystarczajaco mocno + nie o dmg chodzi (a w boomerang blade''ie tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:24, Wielki_Bubba napisał:

> Niech znerfią Sonę. Na rankedzie jest właściwie za każdym razem banowana.

Po to są te bany, czyż nie ?


Dokładnie. Ale to również oznaka dla Riota, że pewien bohater powinien mieć bardziej zrównoważone umiejętności niż ma obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:26, SiDi napisał:

Dokładnie. Ale to również oznaka dla Riota, że pewien bohater powinien mieć bardziej
zrównoważone umiejętności niż ma obecnie.


Aczkolwiek oni nie wiedzą nic o balansowaniu. Nerfowali ezreala do tego poziomu, że zmienił się z najlepszego w najgorsze carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:29, Wielki_Bubba napisał:

Aczkolwiek oni nie wiedzą nic o balansowaniu. Nerfowali ezreala do tego poziomu, że zmienił
się z najlepszego w najgorsze carry.

Mi starczyły ostatnie wypowiedzi nt. Soraki. Czytając to odniosłem wrażenie, że gość z Riota(Phreak bodaj?) chyba w inną grę gra ;)

Chociaż nie, przeciez wcześniej Shurelia się rozpisywała ileż to dmg Soraka nie robi i że jest pod tym względem dużo lepsza od Sony. Po czymś takim normalnie ręce opadają.

A temat od Guinsoo "Czy ktokolwiek gra Alistarem?". Er... Nie ma to jak samemu przyznać, że nie mają pojęcia co zrobić z champem ;)

Ogólnie wnerwia mnie to nerfowanie hili "bo to irytujące jak już prawie kogoś ubiłeś a tu dostaje heal za 1000 od Soraki". Newsflash - ubić hilera najpierw. Albo użyć ignite. Ale nieee, support dzisiaj musi robić dimidż, bo to jest fajne a nie leczenie. Nie wiem czemu wg Riota "irytujące" nie jest że obecnie króluje AOE za kilkaset na 5 hero naraz, mnożone przez ilość champów z tymi skillami, no ale spoko, to hile są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 18:02, KaPe napisał:

Ogólnie wnerwia mnie to nerfowanie hili "bo to irytujące jak już prawie kogoś ubiłeś
a tu dostaje heal za 1000 od Soraki". Newsflash - ubić hilera najpierw. Albo użyć ignite.
Ale nieee, support dzisiaj musi robić dimidż, bo to jest fajne a nie leczenie. Nie wiem
czemu wg Riota "irytujące" nie jest że obecnie króluje AOE za kilkaset na 5 hero naraz,
mnożone przez ilość champów z tymi skillami, no ale spoko, to hile są złe.


Nerfowanie hili, carry, wygląda na to że niedługo najlepiej będzie składać cały team z samych tanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 18:02, KaPe napisał:

Chociaż nie, przeciez wcześniej Shurelia się rozpisywała ileż to dmg Soraka nie robi
i że jest pod tym względem dużo lepsza od Sony. Po czymś takim normalnie ręce opadają.


I ma racje. Starcall + infuse moze zrobic costam dmgu. Ale i tak soraka to gowno, a sona najlepszy support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O LeBlanc słów kilka:

Cena: przyjemne zaskoczenie, bo 3150 IP. Dlatego ją kupiłem ;)

Siła ognia: jest silna. To nie Lux czy Swain którzy w zabijaniu są powolni. Ona robi to szybko i porządnie. Po prostu silna, ciężko mi stwierdzić czy OP. Przy 500 AP jak najbardziej możliwe jest znukowanie kogoś za jakieś 2500 dmg-u. Nieźle. A gdyby jeszcze dorzucić Deathfire Grasp bądź Lich Bane (z przewagą na to drugie)...hmm...pomysł zdecydowanie wart rozpatrzenia.

Survival: ciężko ukatrupić, choćby z powodu teleportu i jednoosobowej wersji Soul Shackles Morgany (Ethereal Chains). No i passive, który też zabijanie utrudnia.

Poziom trudności: wbrew temu co można przeczytać, to zaledwie medium. Fakt że ulti można wykorzystywać na 3 różne sposoby, zależnie od potrzeb, co daje pewną różnorodność ;)

Uwagi: nie sugerować się buildem Freaka. Bo to chyba tylko na boty zadziała. Maksowanie distortion i połączenie go z ulti pozwala dogonić i wyeliminować w zasadzie każdego przeciwnika.
Słabe punkty:
a) żałośnie słaba jeśli chodzi o multikille. Gameplay ma w sumie podobny do Akali/Kassadina.
b) Jak każdy mag - ograniczona przez cooldowny.
c) brzydkie skiny, znowu (po Sonie) standardowy najlepszy (subiektywna opinia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 18:33, wiader napisał:

I ma racje. Starcall + infuse moze zrobic costam dmgu. Ale i tak soraka to gowno, a sona
najlepszy support.

Ma racje w jakimś wyśnionym świecie, gdzie ktoś stoi w zasięgu Q Soraki i daje się bic jak dziecko. Sona Q + passive jest zdecydowanie bardziej morderczy, sam się namierza i można używać w ruchu. Teksty tego typu idące od pracownika Riot są co najwyżej śmieszne...
Ale ale, czy Shurelia czasem nie odpowiada za balans Sony? No to wiele wyjasnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować