Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2013 o 19:40, Budo napisał:

/.../

Z tego co pamiętam, to armor bez minionów wokół jest albo od niedawna, albo wcale go
nie ma live...


"Turrets lose 150 armor and magic resistance when enemy minions are within its sight (this makes backdooring less effective than conventional pushing)." - z http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Turret

Ostatnio aktualizowane chyba z 2 lata temu. Po prostu nikt na to nie zwraca uwagi bo i po co, wiadomo że jak nie ma creepów to dmg w towery jest dużo mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 20:27, BlackBomb napisał:

Wowowow, dlaczego nikt tu nie pisze że trinity jest teraz takie dobre :D Teraz każdy
carry będzie miał ogromy problem uwolnić się od Irelii.


Nie to, że ktoś Irelią gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 21:02, sirufok napisał:

> Nie to, że ktoś Irelią gra...

Może zacznie.


Jak teraz nie grają to raczej nie, itemizacja nie jest jej problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 21:22, Ecko09 napisał:

Jak teraz nie grają to raczej nie, itemizacja nie jest jej problemem.


Według mnie właśnie w dużej mierze to jest jej problem. Przecież nikt nie powie, że w soloq jej core to trinity, które na początku S3 zdrożało wraz z jej first buy itemem phage. Trinity w najgorszym momencie kosztowało 4200g, a teraz to 3628g, więc różnica jest. Wtedy również w sklepie nie było botrk i faktycznie Irelia była martwa, a teraz kiedy jest i dodatkowo mamy nowe piękne spirit visage spowoduje że ludzie zaczną nią grać, może nie w lcs, ale w soloq. Ja w sumie jej nigdy nie opuściłem, chociaż przyznam że teraz to tylko mój counterpick na jayce i renektona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie będzie diamenta w tym tygodniu. Z 90lp Plat I zrobiło się 75 lp plat 2 po 11 (przestałem liczyć jak zniknęły wygrane z match history) przegranych z rzędu. Jak miło. To nawet jak trollowałem to nie miałe takiego wyniku.
Wkurza mnie njabardziej to, że w przeciwnym teamie zawsze jest przynajmniej 3 ludzi z D2, a w moim same platyny... Ja wiem, ze miałem op mmr, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 11:24, Markush napisał:

To nawet jak trollowałem to nie miałe takiego wyniku.

Ja to nazywam karmą.

Dnia 24.08.2013 o 11:24, Markush napisał:

Wkurza mnie njabardziej to, że w przeciwnym teamie zawsze jest przynajmniej 3 ludzi z
D2, a w moim same platyny... Ja wiem, ze miałem op mmr, ale bez przesady...


Śmieszne biorąc pod uwagę że aż z ciekawości sprawdziłem sobie twoje ostatnie mecze i widziałem w przeciwnym teamie 2 Diamond V, jakiegoś Gold I, plat V, plat IV, sporo plat III, nieco Plat II i I. Diamond II nie uświadczyłem żadnego. Rzeczywiście pojawił się jeden Diamond I... będący w Duo z Gold III. Z kolei w twoim teamie były diamenty w ilości sztuk 2 i nikogo poniżej Platinum w tamtym meczu...Ba, ogólnie to sporo diamentów widziałem u ciebie.

Więc chociaż dla odmiany podawaj realne fakty a nie "D2 w każdym meczu"... a zresztą, NAWET gdyby tak było - ELO byłoby to same w obu teamach. Tylko jego sposób wyświetlenia (aka "dywizja") inny. A jak chcesz słabszych przeciwników to graj w Solo Queue a nie Duo, będą mieli nieco niższe ELO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 11:24, Markush napisał:

Jednak nie będzie diamenta w tym tygodniu.


Wiedziałeś o tym już 4 dni temu. Na co ten płacz papo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciacho

Dnia 24.08.2013 o 12:09, ziptofaf napisał:

Więc chociaż dla odmiany podawaj realne fakty a nie "D2 w każdym meczu"... a zresztą,
NAWET gdyby tak było - ELO byłoby to same w obu teamach. Tylko jego sposób wyświetlenia
(aka "dywizja") inny. A jak chcesz słabszych przeciwników to graj w Solo Queue a nie
Duo, będą mieli nieco niższe ELO.



A może akurat miał 10 nie wyrównanych gier?;> Co jest możliwe, bo jak grasz duo, to nie zawsze masz super wyrównane gry i zresztą jak grasz normalnie po fioletowej stronie to przecież masz trochę mniejsza szansę na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 20:39, Nightdew napisał:

Koniec eventu.

Na szczęście zdążyłem. Często gram treeline teemo i już mi się znudził skina borsuka - przyda się wprowadzić trochę "świeżości" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować