Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2011 o 21:40, Daronn_Darker napisał:

Dla Master Yi jakie runki? Full crit? Czy jakieś inne ustawienie? Czym się różni w praktyce
crit damage od crit chance?


Yi można zrobić na 5 sposobów przynajmniej...
cryt dmg, np zamiast 200% basic da 210%
cryt chance zamiast 10% szansy na cryta da 11%
LICZBY SĄ PRZYKŁADOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 21:40, Daronn_Darker napisał:

Dla Master Yi jakie runki? Full crit? Czy jakieś inne ustawienie? Czym się różni w praktyce
crit damage od crit chance?


Crit chance to szansa na trafienie krytyczne, czyli średnio jakie jest prawdopodobieństwo że cios zada obrażenia krytyczne zamiast normalnych.
No a crit damage to ilość obrażeń krytycznych jak już trafisz krytycznie w przeciwnika.
W praktyce z crit chance 0% to nawet jak masz crit damage 2000% to nic z tego Ci nie wyjdzie bo praktycznie nie masz szansy trafić krytycznie a co zatym idzie zadać tych obrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 21:42, Ecko09 napisał:

OMG znowu fidle free...to będzie koszmar. ciekawe kiedy ten spotlight Maokaia wrzucą.

jutro a fiddlem się łatwo gra więc może jak nie będą karmić będzie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 21:19, Wielki_Bubba napisał:

Nie bierz tryndy, bo jedyne co cię czeka nim to mocne feedowanie innych i przegrywanie
wieeelu gier.

Czemu tak? Ja rzadko gram Tryndą, ale raczej nieźle mi nim idzie, kolega który nim gra często też sobie dobrze radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 20:28, Spolskee napisał:

Po co wyrabiać sobie styl (jeden), skoro i tak do 30lvl zmienię postać jeszcze wiele
razy? ; ) Teraz chcę się nauczyć grać i nie być skazanym tylko na champy z rotacji. Zastanawiam
się między Tryndamere i Ryze.


Na początek? Jeśli chcesz, żeby ludzie z Twojego teamu Cię nienawidzili, to spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 21:40, Daronn_Darker napisał:

Dla Master Yi jakie runki? Full crit? Czy jakieś inne ustawienie? Czym się różni w praktyce
crit damage od crit chance?


Zależy czy grasz ap czy ad.
Biedna rotacja, nic dla mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że tego typu pytań które zaraz zadam było już mnóstwo, ale nie zaszkodzi zapytać xd

Więc chce zacząc grać w LoL-a, ale chodzi głównie o dobór championa, grając u kumpla bardzo dobrze mi się grało Katariną i przypuszczam że właśnie nią chciałbym kupić, ale to było ponad 3 miesiące temu... Czy coś zmieniło u tego championa? I też grając tym championem czasami trochę trudno się grało.. czy jest może jakiś odpowiednik Katariny tylko prostszy w "obsłudze", może to też być jakiś strzelec jak np Miss Fortune (czy jakoś tak ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak najlepiej moim zdaniem zacząć od tych championów co są w rotacji, czyli jest pula 10 dostępnych przez tydzień za darmo i nimi pograć. Nauczysz się wtedy grać no i będziesz wiedzieć, który z championów Ci pasuje albo jakie typy. Zresztą i tak na początku trzeba rozegrać kilka meczy aby uzbierać kasę na zakup wymarzonego championa więc tak czy siak jesteś skazany na rotację. No chyba że od razu chcesz wkładać prawdziwe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy tutaj dają Ci dobre rady, szczególnie Nufiko, zrób tak jak ja, graj sobie spokojnie darmowymi postaciami, aż znajdziesz tą swoją :)


zazwyczaj grałem morde, aż ostatnio ktoś mi go podebrał, spytałem kim grać innym, powiedzieli mi, że sionem.. i tak już gram sionem ostatnie 15+gier :D zakochałem się w nim, a sam z siebie nigdy bym go nie wybrał ^^


testuj wszystkie postacie jak lecą, sam się zdziwisz co Ci podpasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 22:47, Budo napisał:

/.../

Katarina jest bardzo silna i dość prosta. Prostszy odpowiednik, nie wiem, może Garen
xD

Garen jest trochę trudniejszy w obsłudze przez brak jakiekolwiek doskoku, rzutu, spowolnienia ( nie liczac Decisive Strike który bez ghosta jest słaby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 23:29, DarkWolf_PL napisał:

Garen jest trochę trudniejszy


lol
Garen to chyba najprostszy champion w grze. Nawet Morde jest trudniejszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 00:00, Budo napisał:

> Garen jest trochę trudniejszy

lol
Garen to chyba najprostszy champion w grze. Nawet Morde jest trudniejszy ;]


Morde sie nie czepiaj! :D on jest wbrew pozorom trudny dla nowego gracza (patrz mne :P)

Garenem grałem 2 mecze, 2 wygrane i kompletnie mi się nie podobał, miałem odczucie, że chcąc czy nie chcąc i tak ich wszystkich ownie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta gra wymaga jakiegokolwiek komentarza, nie wiem jak Ci ludzie to przegrali. Pod koniec gry wsadzałem kryty za 700, nasza ashe miała ich ezreala prawie na batona, nidalee zabijała na dwie łapy i takedowna, a nasz malzahar był nie do złożenia. Nie mówiąc o WW, który zaczął 9-0 a skończył z jakimiś 700 ap :D

20110215011431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować