Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2011 o 15:58, Ostrowiak napisał:

Ożywili go, on chce przemiany w zwykłe drzewo, takie co sobie stoi i jabłka opadają.

NIE CZEPIAJ SIE PAAAN


Szkoda, że nie ma tutaj opcji "Podziękuj autorowi" jak na innych forach. Na pewno byś dostał ode mnie wiele takich "podziękujek" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 15:58, Ostrowiak napisał:

Ożywili go, on chce przemiany w zwykłe drzewo, takie co sobie stoi i jabłka opadają.

A, czyli oni go nie odmienili potem w to drzewo? On na razie wysłał pismo do Rady. Hihi, zupełnie jak u nas. Wysyłasz jakieś pismo, a odpowiedź dostaniesz za dwa lata. Na jego miejscu już bym do sądu leciał, że Rada nie zadbała o zbudowanie tej elektrowni atomowej gdzieś dalej od lasu. Bo jak to w tym TT pierdutło to przecież mutacje jak nic... I dlatego Maokai stał się drzewcem.

Swoją drogą, szkoda. Miałem andzieje, że drzewko będzie typowym tankiem, a tu wychodzi, że to będzie zwykły mage z 4k hp... Buuuu, riot, buuu
Chociaż to jego Q może nawet... nieee i tak będzie magiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 15:58, Ostrowiak napisał:

Ożywili go, on chce przemiany w zwykłe drzewo, takie co sobie stoi i jabłka opadają.

A jak to orzech? To skąd wtedy jabłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 20:20, Ostrowiak napisał:

Panie jaja sobie robisz. Pograj w champy z darmowych rotacji i odkładaj IP, najpierw
wyrób sobie styl, potem dopasowuj sobie postać.


Po co wyrabiać sobie styl (jeden), skoro i tak do 30lvl zmienię postać jeszcze wiele razy? ; ) Teraz chcę się nauczyć grać i nie być skazanym tylko na champy z rotacji. Zastanawiam się między Tryndamere i Ryze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 20:28, Spolskee napisał:

> Panie jaja sobie robisz. Pograj w champy z darmowych rotacji i odkładaj IP, najpierw

> wyrób sobie styl, potem dopasowuj sobie postać.

Po co wyrabiać sobie styl (jeden), skoro i tak do 30lvl zmienię postać jeszcze wiele
razy? ; ) Teraz chcę się nauczyć grać i nie być skazanym tylko na champy z rotacji. Zastanawiam
się między Tryndamere i Ryze.

Trudny wybór ;P
Trynda łupie krytami wszystko co się rusza, za to Ryze z ulti może szybko wybić całą drużynę skupioną w kupę(masło maślane). Zależy czy stawiasz na fun z grania czy na staty, wygrane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 20:28, Spolskee napisał:

Po co wyrabiać sobie styl (jeden), skoro i tak do 30lvl zmienię postać jeszcze wiele
razy? ; ) Teraz chcę się nauczyć grać i nie być skazanym tylko na champy z rotacji. Zastanawiam
się między Tryndamere i Ryze.


Ja też dopiero od 2 tygodni gram i na razie tylko postaciami z rotacji i w każdej udawało mi się znaleźć kilka takich co mi pasowało i co najmniej jedną która w ogóle mnie nie leżała. Ja polecałbym danym championem zagrać jak będzie darmowy to przynajmniej się dowiesz czy dobrze Ci się nim gra, bo jak trafisz na takiego co Ci się nie spodoba, to będziesz marudził. Tak to masz możliwość uzbierania większej ilości ip na jakąś postać, która Ci przypadnie do gustu. I właśnie chcesz się nauczyć grać to najpierw potestuj to co darmowe i wtedy dowiesz się czy wolisz postaci zasięgowe czy może mele, czy bardziej pasuje Ci czarownik czy może typowy siepacz, czy wolisz stać w pierwszej linii w ataku czy stać z tyłu i raczej wspomagać postacie z pierwszej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 20:28, Spolskee napisał:

Po co wyrabiać sobie styl (jeden), skoro i tak do 30lvl zmienię postać jeszcze wiele
razy? ; ) Teraz chcę się nauczyć grać i nie być skazanym tylko na champy z rotacji. Zastanawiam
się między Tryndamere i Ryze.


Nie bierz tryndy, bo jedyne co cię czeka nim to mocne feedowanie innych i przegrywanie wieeelu gier. Ryze może być na niskich levelach, bo jest łatwy i niszczy dosyć łatwo i mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 21:16, Ostrowiak napisał:

Zmienią go w karabin maszynowy ze skillami - zapewne będzie imba co najmniej 2 tygodnie.

Albo up.

ALE ROTACJA

Malzahar
Blitzcrank
Ezreal
Fiddlesticks
Heimerdinger
Karma
Kayle
Nunu
Sivir
Tryndamere

Trzech za sześć ka.Tylko ten blitz i heim to chyba w każdej rotacji są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 21:19, Maddey napisał:

Malzahar
Blitzcrank
Ezreal
Fiddlesticks
Heimerdinger
Karma
Kayle
Nunu
Sivir
Tryndamere


Pełno Karma newb nupów i trynda proxów którzy kończą gre z 4/20. No thanks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować