Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Czy ja wiem, skiny kupuję za RP odłożone z komórki, jeżeli nie wydzwonię a się odłoży - mam kilka na kilka fajnych postaci, wszystkie 520RP, w dodatku tylko jednego nie wziąłem w przecenie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 11:07, Mange napisał:

Warto Branda kupić ?


Średnio mi się podoba, niby dmg ładny, ale nudna postać. Kupiłem go od razu jak wyszedł, a zagrałem nim może jakieś 10 meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 11:11, Ostrowiak napisał:

6300IP Annie


Warto też zauważyć, że Ania jest niższa i stojąc np w krzaczkach na midzie, strzała Ashe przeleci nad nią zakładająć, że strzela z ołtarza. Raz takie cuś mi życie uratowało, ale to było dość dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 12:38, Stein napisał:

Warto też zauważyć, że Ania jest niższa i stojąc np w krzaczkach na midzie, strzała Ashe
przeleci nad nią zakładająć, że strzela z ołtarza. Raz takie cuś mi życie uratowało,
ale to było dość dawno.

Może akurat wiązała buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 12:38, Stein napisał:

/.../

Gorzej jak jeździ na misiu, wtedy jest strasznie łatwym celem dla każdego skilshota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 11:07, Mange napisał:

Warto Branda kupić ?


Na starcie łatwiej nim jest na linii niż anne. Ma jednak gorszego stuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy Mordekaiser w ogóle się do czegoś nadaje? Bo sobie urządziłem tydzień grania losowymi championami (fakt że tylko w normalach ^^) i mi ten chłam wypadł. Wygrać wygrałem ale tylko dlatego że miałem ogarnięty team...Jak w ogóle tym można grać? Robię się na tanka, nie ma dmg-u ani CC. Robię się na dps-a (czyli Will of the Ancients, Hextech Gunblade itp.) to się złożę na jeden dłuższy stun. Śmiem twierdzić że już Lee Sin się bardziej do czegoś nadaje niż to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Morde po nerfie sunfire capów stał się kiepski. Ale najczęściej jak go widuję to tak zbudowanego:
mercury
sunfire cape
rylai
warmog

Tu się najczęściej gra kończy. Czasem jeszcze FoN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Morde się nadaje tylko na niskie ELO takie jak np. moje. Tam nikt Cię nie potrafi skontrować.
Ja go raczej buduję trochę inaczej. I nie tlyko ja. Jakiś "homie" hotshota go budował podobnie (a to jest niewiadomojakie ELO). Ja startuje, albo z 15hpregen, albo z rubinem. Potem robię 3 Heart of Goldy (mimo, że najlepzy item w grze został znerfiony da się jeszcze z tym coś zrobić). Potem kupuję sorce i siedzę na linii z tymi 3 HoGami aż nie uzbieram na Deathcapa. Potem jakiś Rylai, Abyssal, albo FoN, albo Sunfire. Zależnie od sytuacji. I ogólnie dmg nie jest taki zły, a swoim ulti można dosyć łatwo wyłączyć z gry jakieś carry. ^^

BTW Mieliście kiedyś kogoś kto wyszedl z gry w pierwszej minucie? I, nie że net, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 19:37, Markush napisał:

BTW Mieliście kiedyś kogoś kto wyszedl z gry w pierwszej minucie? I, nie że net, czy
coś.


ta, wczoraj mumu mi wyszedł w przeciągu pierwszych 2 min (jeszcze creepy nie doszły do końca), coś krzyczał, że jest jedynym tankiem, że on tak grac nie będzie itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go robie pod bardziej pure AP z itemami typu zhonya abyssal, focus na ich carry i w tym momencie ciśniesz dmg z ducha, a ty gdzieś z tylu by cie nie zabili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś 6k. Renek to dobry wybór? Czy moze poczekać na moto myssz? Sa jakies przecieki na temat tego czy bedzie to ad czy ap? Jeszcze monkey king, zapiwiada sie ciekawie. Wiadomo kiedy podadzą info na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 21:29, Mange napisał:

Zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś 6k. Renek to dobry wybór? Czy moze poczekać na moto
myssz? Sa jakies przecieki na temat tego czy bedzie to ad czy ap? Jeszcze monkey king,
zapiwiada sie ciekawie. Wiadomo kiedy podadzą info na jego temat?

Renekton to najlepszy tanky dps, ja bym wziął bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 21:47, Maddey napisał:

Renekton to najlepszy tanky dps, ja bym wziął bez wahania.


Nie byłbym taki pewien. Nie mówię, że jest kiepski, ale nie jestem pewien czy najlepszy.

ziptofaf---> najlepiej budować go na hybrydę tanka i ap- buty na magic penetration, force of nature, sunfire cape, rylai, abyssal scepter. Zaczynasz od tego zielonego badziewia na regen życia i potka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 22:02, Budo napisał:

Nie byłbym taki pewien. Nie mówię, że jest kiepski, ale nie jestem pewien czy najlepszy.

Masta, Sensej Elementz mówi, ze jest najlepszy to tak jest.

Widać, że się nie śledzi tierlistów. Oj ciuściuś... Nvm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam gdzieś tierlistę elementza, imo ona jest mocno subiektywna i nieadekwatna, a Renekton ostatnio miał nerfa.
Poza tym elementz pisze, że każdy tier jest 100% viable, więc nie wiem w ogóle o co całe halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować