Zaloguj się, aby obserwować  
DELTA_FORCE

SIEMKA ZIOMKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

16 postów w tym temacie

Raz - przydałoby sie aby nazwa tematu mówiła cokolwiek o treści. Dwa - używanie kodów jest bezsensowne. Trzy - jak juz trzeba używać, to przydałoby się do zegoś lepszego niz Driv3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:13, Bambusek napisał:

Raz - przydałoby sie aby nazwa tematu mówiła cokolwiek o treści. Dwa - używanie kodów jest
bezsensowne. Trzy - jak juz trzeba używać, to przydałoby się do zegoś lepszego niz Driv3r


...Driv3r...którego jedynym plusem jest tylko to, że został wydany przez CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:13, Bambusek napisał:

Raz - przydałoby sie aby nazwa tematu mówiła cokolwiek o treści. Dwa - używanie kodów jest
bezsensowne. Trzy - jak juz trzeba używać, to przydałoby się do zegoś lepszego niz Driv3r

Własnie np.Fear,a nie prosta gierka jak driver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedłęś to po co kody? A jeśli nigdzie nie ma to albo nie istnieją, albo nikt się nei przejmował wyszukiwaniem kodów do takiego crapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak chłopak przeszedł, to chce się wyżyć - jak w GTA. Ja osobiście kodów nie polecam, ale -jak kiedyś wspominałem - lubię kody , które ciekawie działają, a nie pomagają w rozgrywce.Bo poco, dajmy na to, kod na przegraną ??Ale to osobna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ułatwiam sobie kodami przechodzenia gry .Bo to wtedy nie jest gra tylko bezsensowna zabawa.Kodów się używa po przejściu gry a nie w trakcie jej przechdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:15, meslinojad napisał:

> Raz - przydałoby sie aby nazwa tematu mówiła cokolwiek o treści. Dwa - używanie kodów
jest
> bezsensowne. Trzy - jak juz trzeba używać, to przydałoby się do zegoś lepszego niz Driv3r

Własnie np.Fear,a nie "prosta gierka" jak driver



Prosta ? No nie :P ! Jak grałem na PS2 w demko to myślałem, że się posiekam... Chodzi mi oczywiście o mechanikę jazdy pojazdem ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:33, -=Sir=-Yarpen napisał:

> > Raz - przydałoby sie aby nazwa tematu mówiła cokolwiek o treści. Dwa - używanie kodów

> jest
> > bezsensowne. Trzy - jak juz trzeba używać, to przydałoby się do zegoś lepszego niz
Driv3r
>
> Własnie np.Fear,a nie "prosta gierka" jak driver


Prosta ? No nie :P ! Jak grałem na PS2 w demko to myślałem, że się posiekam... Chodzi mi oczywiście
o mechanikę jazdy pojazdem ;] .
Na kompie sie jeździ podobnie jak na PS2 tylko zamiast gałek masz strzałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:37, DELTA FORCE napisał:

> > > Raz - przydałoby sie aby nazwa tematu mówiła cokolwiek o treści. Dwa - używanie
kodów
>
> > jest
> > > bezsensowne. Trzy - jak juz trzeba używać, to przydałoby się do zegoś lepszego
niz
> Driv3r
> >
> > Własnie np.Fear,a nie "prosta gierka" jak driver
>
>
> Prosta ? No nie :P ! Jak grałem na PS2 w demko to myślałem, że się posiekam... Chodzi
mi oczywiście
> o mechanikę jazdy pojazdem ;] .
> Na kompie sie jeździ podobnie jak na PS2 tylko zamiast gałek masz strzałki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:27, Karlak napisał:

Może jak chłopak przeszedł, to chce się wyżyć - jak w GTA. Ja osobiście kodów nie polecam,
ale -jak kiedyś wspominałem - lubię kody , które ciekawie działają, a nie pomagają w rozgrywce.Bo
poco, dajmy na to, kod na przegraną ??Ale to osobna kwestia.


Kody sa potrzebne dla programistow ktorzy sprawdzaja w ten sposob swoj produkt (dajmy przyklad z kodem na przegranie misji - programista wpisujac kod zaraz po zaladowaniu sie misji dowaiaduje sie jak zachowuje sie gra po tym jak gracz przegra, czy sie zawiesi czy nie wyskoczy jakos blad itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:40, Flagun napisał:

Kody sa potrzebne dla programistow ktorzy sprawdzaja w ten sposob swoj produkt (dajmy przyklad
z kodem na przegranie misji - programista wpisujac kod zaraz po zaladowaniu sie misji dowaiaduje
sie jak zachowuje sie gra po tym jak gracz przegra, czy sie zawiesi czy nie wyskoczy jakos
blad itp)


No patrz - że też na to nie wpadłem :D Ale poważnie to czasem stosuję kody w strzelankach , dla zwykłego wyżycia się. Choć na serwerach Enemy Teritory kodów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:47, Karlak napisał:

> Kody sa potrzebne dla programistow ktorzy sprawdzaja w ten sposob swoj produkt (dajmy
przyklad
> z kodem na przegranie misji - programista wpisujac kod zaraz po zaladowaniu sie misji
dowaiaduje
> sie jak zachowuje sie gra po tym jak gracz przegra, czy sie zawiesi czy nie wyskoczy jakos

> blad itp)

No patrz - że też na to nie wpadłem :D Ale poważnie to czasem stosuję kody w strzelankach ,
dla zwykłego wyżycia się. Choć na serwerach Enemy Teritory kodów nie ma.


po twoim poscie wnioskowalem ze jednak nie wpadles
by nie schodzic z tematu dodam ze sam kodow nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Tytuł od siedmiu boleści
ni jak ma się do treści.
A i bezsensowne SPAMowanie
woła o porządne lanie.

Temacik zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować