Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odbiór zamówień ze sklepu gram.pl w kolejnych salonach Sferis!

96 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2010 o 17:39, Toomasi napisał:

Nie ma Olsztyna? Ej no, bez żartów, xD Stolicy Warmii nie ma ?

No racja, co to ma być. ;> Może nie długo i będzie w Olsztynie, ale ja i tak kce swój Elbląg. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle brakuje Szczecina, duże miasto a jednak brak szkoda. Niekiedy denewruje mnie że nie mogę odeberać paczki własno ręcznie phi ! :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW, to żeście mnie zaskoczyli. Nawet się nie spodziewałem, nawet sobie nadziei nie robiłęm, że będzie można odbierać towar z gram.pl w DĄBROWIE GÓRNICZEJ :)))) Kliknąłem na news z ciekawości a tu patrze na 1 miejscu (wiadomo bo alfabetycznie ale z tego powodu się w oczy rzuciło ^^) Dąbrowa Górnicza. Ale extra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Zanim napiszecie ''A w [tu wstaw miasto] jeszcze nie ma, buu, :(:(:(", upewnijcie się najpierw, że macie Sferisa w mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 18:54, Citkowsky napisał:

Lol, 44 punkty odbioru i ani jeden w Lublinie.
No cóż, trzeba się przyzwyczaić, że nas traktują jak Polskę kategorii C.


Niestety Sferisy nie są obecne we wszystkich większych miastach, więc planujemy rozszerzyć możliwość odbioru osobistego w innych punktach handlowych, ale to potrwa trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w moim mieście nie ma Sferisa, ale za to jest kilka innych salonów sporych firm, więc może jakieś szanse są, czekam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 18:54, Citkowsky napisał:

Lol, 44 punkty odbioru i ani jeden w Lublinie.
No cóż, trzeba się przyzwyczaić, że nas traktują jak Polskę kategorii C.


A wiesz co jest najśmieszniejsze?
Jak wpiszesz sobie w google ''sferis w lublinie'' to znajdzie jakiś sklep na fabrycznej. Na stronach katalogujących firmy można tez ten sklep znaleźć między innymi z linkiem odsyłającym do strony sferisa, na której to stronie nic o tym sklepie nie wspominają.
Chyba muszę się kiedyś tam wybrać i sprawdzić co to jest.

Swoją drogą, pomimo że Lublin przez resztę Polski uważany jest za zadupie, to dziwne że Sferis nie ma tutaj swojego sklepu. Innych sklepów komputerowych u nas pełno (m.in. dwa komputroniki O_O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2010 o 19:49, Daimon_Frey napisał:

Jak wpiszesz sobie w google ''sferis w lublinie'' to znajdzie jakiś sklep na fabrycznej.
Na stronach katalogujących firmy można tez ten sklep znaleźć między innymi z linkiem
odsyłającym do strony sferisa, na której to stronie nic o tym sklepie nie wspominają.
Chyba muszę się kiedyś tam wybrać i sprawdzić co to jest.


Wysłałam zapytanie do osoby pilotującej wdrożenie odbiorów w Sferisach o ten punkt w Lublinie.
Wszystko wskazuje na to, że był, ale wybył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować