Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Natal dostanie na start 12 gier od Ubisoftu

14 postów w tym temacie

Bunnies Creed mnie zniszczyło... XD

Swoją drogą to prawdziwy wysyp. I ciekawe że jak wychodziło Wii to wszyscy mówili że kontrola ruchem to nieprzydatny bajer, że niepotrzebna itp. A teraz nagle wszyscy że to objawienie. Ot, hipokryzja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to Xbox.

Swoją drogą ta "hipokryzja" nawet działa w sklepie gram.pl.
Pewnego razu wchodze sobię do sklepu przy metrze i tam jakiś facet wchodzi i chce kupić konsolę ,która zapewni mu "strzelanie do telewizora" (Rail Shootery z tego co kojarze ma tylko Wii) , więc Pani Sprzedawczyni poleca mu Wii. Jednakże Pan sprzedawca mówi ,że Wii jest kiepski i kup sobie Xboxa z "Girsami" , stałem 2m obok i myślałem ,że zejde ze śmiechu.
Przestańcie z tym chamskim promowaniem Xboxa i zlewanie Nintnendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 10:47, pr0zmywak napisał:

Bo to Xbox.

Swoją drogą ta "hipokryzja" nawet działa w sklepie gram.pl.
Pewnego razu wchodze sobię do sklepu przy metrze i tam jakiś facet wchodzi i chce kupić
konsolę ,która zapewni mu "strzelanie do telewizora" (Rail Shootery z tego co kojarze
ma tylko Wii) , więc Pani Sprzedawczyni poleca mu Wii. Jednakże Pan sprzedawca mówi ,że
Wii jest kiepski i kup sobie Xboxa z "Girsami" , stałem 2m obok i myślałem ,że zejde
ze śmiechu.
Przestańcie z tym chamskim promowaniem Xboxa i zlewanie Nintnendo.


Wydaje mi się, że była to wyłącznie prywatna opinia sprzedawcy...
Wracając do tematu, uważam, że to dobry pomysł ze strony Ubisoftu. Jeśli cena natala nie będzie zbyt duża, raczej na pewno dobrze się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporawo tego... Biorąc pod uwagę jeszcze innych wydawców mozna sie spodziewac gdzies z 30 tytułów na dzień dobry. Kurcze widze, ze Natal rosnie w sile, niech co czwarta gra nie bedzie casualem i mamy naprawde duzy plus jesli chodzi o X''a.

Ciekawe jak tam czarnulka sie sprawi... Tak apropo widzieliscie nowy kontroler, który jest robiony na PC przez Valve i Razor? Robi wrazenie i to niemałe, chciałem zakupic Wii, ale z tym na horyzoncie wstrzymam sie na razie z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 gier? Zakładam, że po prostu do ogromnej większości gier które już wyszły dograją odpowiednie patche, które otworzą furtkę dla Natalki. Inną opcją mogłoby być też 12 prosty arcadówek właśnie obsługujących tą technologię, bo niestety nie jestem w stanie uwierzyć jakoby Ubi miał stworzyć 12 nowiutkich i najważniejsze normalnych gier. Rzekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazek świetny, ale wracając do tych gier to też myślę, że na pewno nie będą to jakieś miażdżące hity, ale dobre i średniaki na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować