Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Ghost Recon będzie hitem

17 postów w tym temacie

Konkurencja jest cudotwórcza. Co do MW 2 to nie rozumiem czego ludzie się czepiają. W sumie to mnie to nie powinno dziwić bo wszystko zawsze znajdzie krytykę. Ech ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renzov mnie też ta część tego tekstu trochę "rozwaliła" :P No ale trzeba uważać bo zaraz będą odpisywać Ci co MW2 się podoba i zapewne w niezbyt miły sposób hehe. No ale każdy ma swoje zdanie, co nie ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy mówić może troche lepiej lub troche gorzej :D z tej strony troche gorzej bo po ostatnim GR napewno nie kupie nastepnej czesci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to, marka konkurująca z CoD pod szyldem Ghost Recon. Po ostatnich klapach robią sobie tylko anty-reklamę. A i CoD:MW2 nie jest jakimś wzorem do naśladowania. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy patrzysz na znakomite Call of Duty: Modern Warfare 2 w znaczeniu zawartości, trybu multiplayer i oddziaływania na graczy to wiesz, że musisz osiągnąć ten sam, a może nawet wyższy poziom"
Czyli co? Nowy GR będzie jeszcze krótszy niż MW2 i jeszcze mniej taktyczny niż wcześniejsze odsłony serii GR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne. Dużo producentów przed premierą że gra będzie wielkim hitem a tu się okazuje że gry najczęściej średnie, dobre ale nie na miano hitów. Nie warto takim zapowiedzią wierzyć i się nastawiać na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 21:17, Renzov napisał:

Kiedy patrzysz na znakomite Call of Duty: Modern Warfare 2- ten tekst mnie po prostu
rozwalił.


Ahahaha "Znakomity"... to mnie na dechy położyłeś.
To teraz spójrz, że wydałeś ponad stówę na grę, którą miałeś już prawdopodobnie od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy patrzysz na znakomite Call of Duty: Modern Warfare 2" - chciał w ten sposób powiedzieć, że nasza gra będzie jej wiernym klonem. Gdyby powiedział prawdę, zniechęciłby sporą część potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 21:45, Pile napisał:

Konkurencja jest cudotwórcza. Co do MW 2 to nie rozumiem czego ludzie się czepiają. W
sumie to mnie to nie powinno dziwić bo wszystko zawsze znajdzie krytykę. Ech ;]


A ja chyba rozumiem-po znakomitym (ale nie pozbawionym wad) MW 1 sporo osób liczyło na kolejny nokaut, a zamiast tego był liść wypłacony natką pietruszki- ten sam silnik (niektóre tekstury to rozbój w biały dzień-np.szyby w oknach skłądające sięz kilku kwadratów 30x30 cm co wyszło po dodaniu bump-mappingu), znowu 6h grania (litości, R&T Quest for Booty ma 4-5h, a to tylko dodatek do Tools of Destruction), a to zakończenie...deja-vu? Poprostu za mało usprawnień w stosunku do MW 1- zwróć uwagę na takie np. Uncharted 1 i 2: różnice są kolosalne (w dwójce nawet oprawa jest jeszcze lepsza,chociaż jedynka zabija na miejscu takie np.MW 2)-większa precyzja sterowania, bardziej rozbudowany gameplay,dłuższa rozgrywka,fajniejsi bohaterowie i więcej kozackich dialogów-ogólnie więcej wszystkiego. A MW2? To zwyczajnie to samo ciasteczko,tylko dla picu posypane cukrem pudrem,żeby wyglądało na smaczniejsze.Ale to wciąż to samo ciacho.

Dlatego z nadzieją spoglądam na Ghost Recon i wierzę,że nie będzie dosłowną kalką poprzednika.Wierzę też,że o klienta zawalczy jakością,a nie reklamą i ślizganiem się na hype''ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, zwykłe zapewnienia. To tak jakbym zgrał Sapera na płytkę, okraszył w pudełko "Wielki Hit" i sprzedawał za krocie. Trzeba poczekać na recenzje, bo inaczej gracze kupią kota w worku, a on okaże się królikiem. A zresztą, o fajności gry, jak zwykle zadecydują gracze. Nie do wszystkich przemawiają wszystkie gatunki gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu przedmówcy maja takie ale co do gry Call Of Duty MW2?? Pewnie tak samo jak i z iphonem. FE FE a wszyscy robią telefony identyczne. Wypowiedzi typu mw2 jest żałosne proszę zatrzymajcie dla siebie bo gra jest warta każdego ciężko zarobionego pieniądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować