Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pomóż Haiti. Graj w Halo

95 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2010 o 11:55, Tekeeus napisał:

> > A bungie zrobi sobie reklame
> No i co z tego?

> To z tego, że zamiast przyznać, że zależy im tylko na kasie (reklama --> zwiększenie

Dnia 16.01.2010 o 11:55, Tekeeus napisał:

sprzedaży) wciskają kit o tym, jakimi to oni są bohaterami pomagającymi ofiarom trzęsienia
ziemi na Haiti.


> Ale pomoże, ale wg. Ciebie to oni są źli bo chodzi im tylko o wybicie
> się..

> Raczej chodzi o bezczelne łganie w żywe oczy.

Dnia 16.01.2010 o 11:55, Tekeeus napisał:

> Sam nic nie zrobi, żeby pomóc a jak ktoś już coś robi dobrego to od razu że chodzi

> mu tylko o kasę i kasę..

> A nie chodzi? Nie dość, że Bungie ma reklamę, to jeszcze płacą za nią fani kupujący koszulki.

Dnia 16.01.2010 o 11:55, Tekeeus napisał:



I co ma z tym wspólnego fakt, że twój rozmówca nic nie zrobił? Nie zmienia to tego, że
Bungie robi skok na kasę przy pomocy obłudy.
> Liczy się chyba tylko to że Bungie pomoże tym którzy potrzebują
> tej pomocy.
Racja, niech odbudują zniszczone budynki na Haiti - najlepiej jak najwyższe, dzięki czemu
następne trzęsienie ziemi będzie jeszcze ciekawsze. ^.,,.^ W ostatnim trzęsieniu zginęło
od 50.000 do 200.000 ludzi. Jak myślicie, czy podczas następnego mógłby zginąć nawet
milion?

>
> Naprawdę mam już dość takich ludzi, którzy wszędzie widzą same minusy, i jak ktoś
robi
> coś pozytywnego to od razu jest oskarżony o to że robi sobie reklamę na poszkodowanych..

>
Rozumiem, że twoim jedynym argumentem przeciwko temu, że Bungie zachowuje się jak sęp,
jest stwierdzenie, że "mam już dość takich ludzi" i "a ty sam nic nie robisz"? Epic fail.


A co do trzęsienia Ziemi na Haiti - moim zdaniem była to całkiem niezła katastrofa naturalna.
Dużo ofiar i spore straty w gospodarce - i to pomimo tego, że miało siłę jedynie 7.0
stopni w skali Richtera. Wydaje mi się jednak, że ofiar powinno być o wiele więcej -
na Haiti mieszka 10.000.000 ludzi, a trzęsienie ubiło tylko 200.000 małp (według optymistycznych
obliczeń, według pesymistycznych liczba ta wynosi zaledwie ~50.000).


> Mam nadzieję, że w przyszłości dane mi będzie zobaczyć o wiele więcej bardziej spektakularnych

Dnia 16.01.2010 o 11:55, Tekeeus napisał:

trzęsień ziemi.

> Moja ocena: 8/10 i znaczek jakości.

Dnia 16.01.2010 o 11:55, Tekeeus napisał:


> Sprawa druga - ani Byngie, nie musi sie specjalnie reklamować, ani Halo, bo to marka

> ktora jest juz tak popularna że i bez takich akcji sprzedaje się świetnie.
Co z tego, że marka jest popularna? Dzięki reklamom staje się jeszcze popularniejsza,
a co za tym idzie - dochody rosną jeszcze bardziej. World of Warcraft też jest popularny
- a jednak w sieci aż roi się od reklam tej gry.
>
> A ze sobie zrobią dobry PR ? To nie ma żadnego znaczenia - najważniejsze że zorganizowali

> taką akcję i że gracze pomogą poszkodowanym . To sie liczy.

> Yup, zrobili sobie dobry PR - kocham sępy udające, że tak naprawdę zależy im na pomocy,

Dnia 16.01.2010 o 11:55, Tekeeus napisał:

a nie na uskubnięciu sobie kawałka zgniłego mięcha.
>
> Dlatego apeluję do Ciebie i Tobie podobnych - jeśli nie zamierzacie pomagać, to
się chociaż
> nie kompromitujcie. Bo krytykowanie dobrych pomysłów, samemu siedząc wygodnie na
dupie
> to jest po prostu syf i żenada.
Nie jestem pewien, czy pomaganie ludziom to dobry pomysł.


Tekeeus jesteś chory na móżg!!!! Zgłoś się do lekarza, i psychiatry bo jest Ci to bardzo potrzebne!!! Mam nadzieje, że kiedyś przeżyjesz to co Ci ludzie na Haiti. Wtedy będziesz się mógł zachwycać pięknem takiego kataklizmu! I mam też nadzieje, że nikt Ci nie pomorze! Wiem, że wtedy będziesz bardzo zadowolony! Oby takich ludzi jak ty było jak najmniej na tym świecie! I jak mówiłem lecz się stary!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

Chciałem odpowiedzieć na twój post, ale jak doszedłem do tego fragmentu załamałem się.
Mam nadzieję że jeśli i Ciebie kiedyś dosięgnie jakaś "spektakularna" katastrofa, to
ktoś napisze takie same kretynizmy.

Cóż, według mnie nie ma jakichkolwiek wątpliwości, że taka postawa jest o wiele lepsza niż postawa przeciętnego Kowalskiego, który usłyszy o trzęsieniu w telewizji, przez minutę sobie poudaje, jak bardzo mu smutno z tego powodu, jak bardzo się przejął etc., po czym zapomni o całej sprawie i wróci do oglądania meczu.

I dlaczego kretynizmy? Nie mam prawa kibicować Ziemi w starciu "Ziemia vs człowiek"? Dalej skorupo ziemska - zalej ich tonami gruzu i błota!

>Weź użyj czasem mózgu - o ile go w ogóle masz.
Mam - i właśnie dlatego nie używam tekstów na poziomie "użyj czasem mózgu''.

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

Po pierwsze - przejrzyj sobie w jakiej ilości sprzedało sie Halo i chociaż przez chwile
się zastanów jakie wypisujesz durnoty: oni nie muszą sobie w ten sposób zwiekszać sprzedaży,
bo mają już tą sprzedaż kolosalną.

Przeczytaj mój poprzedni post. No i co z tego? Czy to oznacza, że nagle mają przestać reklamować grę, bo nie chcą zarabiać już więcej kasy? Patrz World of Warcraft - Blizzard jakoś ciągle reklamuje tą grę, i to pomimo bodajże 14.000.000 osób płacących abonament.

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:


Po drugi- pomogą gracze, a nie Bungie, bo samo studio jest tylko koordynatorem
- ma dopilnować żeby kasa płynęła tam gdzie trzeba - czyli do Czerwonego Krzyża. Jest
to wyraźnie podkreślone w newsie, ale widać cienko u Ciebie z mysleniem że nie zatrybiłeś.

Raz, patrz post R3nO. Dwa - nawet, jeśli jest koordynatorem, to i tak nic nie traci, czyli ma darmową reklamę.

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:


Po trzecie - co Ty zrobiłeś żeby tym ludziom pomóc, że się tak bierzesz za krytykowanie

Nic - i jestem z tego dumny. Poza tym - dlaczego nie mam prawa krytykować? Czy to, że nie jesteś w stanie stworzyć filmu z budżetem 200.000 dolarów oznacza, że nie masz prawa krytykować takich wysokobudżetowych produkcji?

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

? Bo jeśli nic - to zamknij jadaczkę i sie przestań ośmieszać hipokryto.

Nie zamknę - korzystam z wolności słowa. I nie jestem hipokrytą - to nie ja udaję, że się tym przejąłem, jednocześnie mając to w głębokim poważaniu.

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

Nie chcesz pomóc
w ten czy inny sposób to nie, ale przynajmniej daruj sobie krytyke tych ktorzy w odroznieniu
od ciebie starają się cos dobrego zrobić.

Dlaczego? Nie mam prawa wypominać im błędów albo obnażać ich prawdziwych intencji (nie chodzi o pomaganie, tylko o reklamę)?

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:


I na koniec - nie, nie jesteś fajny.

Na jakiej podstawie stwierdzasz, że mi zależy na akceptacji w społeczeństwie, które przy każdej katastrofie histeryzuje przez 2 minuty, o wszystkim zapomina, a później naskakuje na każdego, kto otwarcie stwierdza, że ma gdzieś tą "katastrofę" albo mówi, że mu się podobała?

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

Co więcej potwierdzasz tylko teze jaka kiedyś wyłozył
ś.p Lem: "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu".
Ty sie doskonale w ten nurt wpisujesz :)

Rozumiem, ze dla ciebie "idiota" to każdy, kto nie roni fałszywych łez nad każdym martwym przedstawicielem homo sapiens sapiens?

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

Tekeeus jesteś chory na móżg!!!!

To nie ja mam problemy z ortografią... ("pomorze" - a wcale nie, bo Podkarpacie i Mazowsze!)

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

flame

>Mam nadzieje, że kiedyś przeżyjesz to co Ci ludzie na Haiti. Wtedy będziesz

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

się mógł zachwycać pięknem takiego kataklizmu! I mam też nadzieje, że nikt Ci nie pomorze! (...)

Niezły z ciebie hipokryta. Najpierw twierdzisz, że przejąłeś się "katastrofą" na Haiti, a później mówisz, że życzysz komuś innemu dokładnie tego samego - i to tylko dlatego, że napisał słowa, które ci się nie spodobały.

To jak to jest w końcu - ofiary trzęsienia ziemi = "buu, biedni", ale ktoś, kto pisze coś, co ci się nie podoba = "UKAMIENIOWAĆ GO!!!!"?

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

Tekeeus
Co za kretyn i idiota.

Poszedł formularz.

Dnia 16.01.2010 o 12:03, Rumcajsev napisał:

Jeżeli tak nadajesz na Bungie to oddaj do Haiti swoją miesięczną
pensję. I co? Oddasz? Znalazł się szlachetny. (...)

Przeczytaj ze zrozumieniem - przecież pisałem, że bardzo podoba mi się ta katastrofa i nie oddałbym nawet złamanego grosza na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekeeus - właśnie na tym mechanizm świata i wychowywanie ludzi przez media wygląda, że mamy reagować emocjonalnie na każdy możliwy news. W ten sposób będziemy bardziej podatni na reklamy i manipulacje jak ta ostatnio ze świńską grypą :))

A jak taki jest twój punkt widzenia na katastrofę, to już wyłącznie twoja sprawa - ja np cię nie znam, więc nie mam prawa oceniać ciebie i twoich poglądów na podstawie zaledwie kilku zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 12:23, Tekeeus napisał:

Poszedł formularz.


Wiesz, że na Ciebie też już poszło sporo i moderatorzy ślepi nie są i będą widzieli Twój rasizm? Cieszenie się z czyjegoś nieszczęścia? Tek kto jeszcze na tego gościa nie wysłał proszę to zrobić. Ja mogę mieć bana degrada czy jeszcze coś innego, ja się tym nie przejmę, bo pisałem w słusznej sprawie i tego nie żałuje.

Dnia 16.01.2010 o 12:23, Tekeeus napisał:

Przeczytaj ze zrozumieniem - przecież pisałem, że bardzo podoba mi się ta katastrofa
i nie oddałbym nawet złamanego grosza na pomoc.


Szkoda mi na ciebie klawiatury, bo nie ma do czego pisać. Ja im pomogę kupię i koszulkę i zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy tutaj tak zaciekle bronią Bungie i wypisują jacy to oni szlachetni i wspaniali są, niech pomyślą o jednej rzeczy. Skoro są przygotowani na przekazanie tych 77 tysięcy dolarów na Czerwony Krzyż to skoro są tak szlachetni i wspaniałomyślni nie zrobią tego od razu, albo jeszcze lepiej nie przeleją tych pieniędzy na konto Czerwonego Krzyża bez zbędnego rozgłosu, dlaczego nie? Otóż dlatego, że są próżni i pazerni i nawet w sytuacji gdy mydlą oczy ludziom twierdząc, że pomagają z dobroci serca to robią na tym dobry interes bo pod płaszczykiem dobrego samarytanina robią sobie potężną reklamę - a to ktoś w gazecie napisze, że jednak przemysł gier ma serce i przytoczy wspaniałomyślność Bungie, a to w wiadomościach wieczornych znajdzie się informacja o szczodrości firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 12:49, CandyCane napisał:

Wszyscy którzy tutaj tak zaciekle bronią Bungie i wypisują jacy to oni szlachetni i wspaniali
są, niech pomyślą o jednej rzeczy. Skoro są przygotowani na przekazanie tych 77 tysięcy
dolarów na Czerwony Krzyż to skoro są tak szlachetni i wspaniałomyślni nie zrobią tego
od razu, albo jeszcze lepiej nie przeleją tych pieniędzy na konto Czerwonego Krzyża bez
zbędnego rozgłosu, dlaczego nie? Otóż dlatego, że są próżni i pazerni i nawet w sytuacji
gdy mydlą oczy ludziom twierdząc, że pomagają z dobroci serca to robią na tym dobry interes
bo pod płaszczykiem dobrego samarytanina robią sobie potężną reklamę - a to ktoś w gazecie
napisze, że jednak przemysł gier ma serce i przytoczy wspaniałomyślność Bungie, a to
w wiadomościach wieczornych znajdzie się informacja o szczodrości firmy.

To dlaczego np. WOŚP od razu nie wypłaci pieniędzy na sprzęt dla szpitali? Przecież mają tylu sponsorów to mogą od razu to wpłacić to dlaczego tego nie robią? Człowieku działa to tak samo- ludzie wpłacają pieniądze WOŚP je przekazuje, tak działają wszyscy robią sobie reklamę, bo zawsze się przyda, a dlaczego są dobrzy? Jakoś nie widzę np. Acti Blizzarda wpłacającego na cokolwiek, a przecież stać ich na to i nawet 10% z abonamentu jakby przeznaczyli byłaby to ogromna suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 12:36, Xjumpaytech napisał:

> Poszedł formularz.

Wiesz, że na Ciebie też już poszło sporo i moderatorzy ślepi nie są i będą widzieli Twój
rasizm?

Erm, rasizm? Cytat z Wiki:
"Rasizm, dyskryminacja rasowa – pseudonaukowa ideologia oraz wypływające z niej zachowania przyjmujące założenie wyższości niektórych ras ludzi nad innymi."
A czy widzisz w moich postach cokolwiek o dyskryminacji Żydów, Hindusów, Rosjan, Polaków, Francuzów albo whatever? Cieszę się z każdego trzęsienia ziemi, nieważne gdzie ono ma miejsce. Inna sprawa, że im bardziej zaludniony obszar, tym lepiej, więc automatycznie Chiny, amerykańskie bądź europejskie metropolie etc. są bardziej apetycznym celem.

Dnia 16.01.2010 o 12:36, Xjumpaytech napisał:

Cieszenie się z czyjegoś nieszczęścia?(...)

No i? Ty za to łżesz, twierdząc, że ci z tego powodu przykro. Ja przynajmniej jestem szczery.

Dnia 16.01.2010 o 12:36, Xjumpaytech napisał:

Ja mogę mieć bana degrada czy jeszcze coś innego, ja się tym nie przejmę,
bo pisałem w słusznej sprawie i tego nie żałuje.

Facepalm. Czyli rozumiem, że nazywanie kogoś "idiotą" to "walka w słusznej sprawie"? To co, może utniesz sobie ucho i też stwierdzisz, że nie żałujesz, bo zrobiłeś to w słusznej sprawie? Sens ten sam.

Dnia 16.01.2010 o 12:36, Xjumpaytech napisał:

Szkoda mi na ciebie klawiatury, bo nie ma do czego pisać. Ja im pomogę kupię i koszulkę
i zagram.

Czyli jednak. Sam nie dałeś ani grosza, a mnie wypominasz, że przecież nie mam prawa krytykować, bo sam nic nie dałem. Przynajmniej teraz widać, jak bardzo się przejmujesz tym trzęsieniem - twoja troska ogranicza się do trwającej dziesięć sekund mini-żałoby i bluzgania na każdego, kto nie podziela twojego punktu widzenia. Czyli - masz to gdzieś. (swoją droga, szacunek dla R3eO, który jako jeden z niewielu przeczytał mojego posta i nie skacze jakby ktoś mu oparzył siedzenie)

Żeby za dużego offtopa nie robić - za jako taki akt "dobrej woli" można by uznać sytuację, w której Bungie przekazałoby już zarobione pieniądze (czyli, dajmy na to, 10% zysków z 2009 roku) na Haiti. No, ale na co to komu, skoro można nic nie stracić, a jeszcze zorganizować sobie darmową kampanię reklamową?

Dnia 16.01.2010 o 12:36, Xjumpaytech napisał:

To dlaczego np. WOŚP od razu nie wypłaci pieniędzy na sprzęt dla szpitali? Przecież mają
tylu sponsorów to mogą od razu to wpłacić to dlaczego tego nie robią? Człowieku działa
to tak samo- ludzie wpłacają pieniądze WOŚP je przekazuje, tak działają wszyscy robią
sobie reklamę, bo zawsze się przyda, a dlaczego są dobrzy?

Z tego, co wiem, WOŚP przekazuje kasę z puszek, koncertów i tak dalej, mówiąc prościej - nie przekazuje od razu, bo po prostu tych pieniędzy nie ma. Bungie za to ma pieniądze, ale ich nie przekazuje, a wszyscy, nie wiedzieć czemu, się zachwycają, jakie to ono jest dobre, szlachetne, wspaniałe drep drep drep.

Dnia 16.01.2010 o 12:36, Xjumpaytech napisał:

Jakoś nie widzę np. Acti Blizzarda
wpłacającego na cokolwiek, a przecież stać ich na to i nawet 10% z abonamentu jakby przeznaczyli
byłaby to ogromna suma.

No i? Ich kasa, ich sprawa. Przynajmniej oni nie pozują na wielkich bohaterów chcących ratować świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xjumpaytech - proszę Cię nie zaczynaj o WOŚP jeśli nie chcesz tutaj mieć kolejnego flame-war''a.
Co do Acti-Blizzard a skąd masz pewność że nie wpłacili? Masz wgląd w ich konta, że wiesz co robią ze swoimi pieniędzmi? A kto powiedział, że nie wpłacili anonimowo pieniędzy na pomoc - nie każdy musi od razu konferencję prasową zwoływać tylko dlatego, że sypnął groszem na szczytny cel, niektórzy ludzie po prostu chcą pomóc innym, a nie promować się na ich cierpieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze lepiej nie przeleją tych pieniędzy na konto Czerwonego Krzyża bez

Dnia 16.01.2010 o 12:49, CandyCane napisał:

zbędnego rozgłosu, dlaczego nie?


Musze Ci to podkreślić - nie masz bladego pojęcia jak dzialaja takie akcje. W skrócie: bez rozglosu odzew jest o wiele mniejszy, mniej ludzi pomoże. Dość ładnie wyjaśnił Ci to Xjumpaytech. Na WOŚP ludzie wpłacali by o wiele mniej kasy, gdyby akcja nie była tak nagłosniona i firmowana przez media.
Akcja Bungie jest skierowana do fanów "Halo" i głównie tylko do nich. Jest o tyle dobra że nie trzeba nawet nic wpłacac, nie trzeba przelewać kasy na żadne konto, stąd pomóc mogą nawet niepełnoletni - po prostu grając w Halo 3. Gdybym jeszcze tą grę miał - to w określone dni łupał bym ile fabryka dała ;-)

@R3NO

To cos króciutko w tym gamingu siedzisz. No, ok o Marathon mogłeś jeszcze nie slyszeć, bo to na Maca wyszło. Ale Myth & Myth 2 ? albo ONI ? Albo - "Halo 1&2&3" ? Mogłeś nie grać - ale żeby nie słyszeć ?

@Tekkeus,
Nic - i jestem z tego dumny

Taa... - faktycznie masz z czego być dumny. Naprawdę - szczere współczucia dla Twoich rodziców, na pewno plują sobie teraz w brode za te błędy wychowawcze, ktore popelnili - wychować syna na takiego pierdolonego egoistę bez serca, to nie jest żaden powod do dumy :/ Z mojej strony koniec dyskusji - nie zasługujesz nawet na to żeby na ciebie splunąć. Także - "mądruj się" dalej - przynajmniej w necie mozesz zabłysnąć, bo w realu jesteś po prostu cipką. Nikim więcej.

@SoundWave,

Chetnie pomoge, ale cena grania w halo jest jak dla mnie... zbyt wysoka.

Ale nie musisz się aż tak poświęcać ;-) Podpowiem - Caritas Polska na ten przykład. Nawet mają odpowiednią rubrykę w formularzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 12:53, Tekeeus napisał:

> > Poszedł formularz.
>
> Wiesz, że na Ciebie też już poszło sporo i moderatorzy ślepi nie są i będą widzieli
Twój
> rasizm?
Erm, rasizm? Cytat z Wiki:
"Rasizm, dyskryminacja rasowa – pseudonaukowa ideologia oraz wypływające z niej
zachowania przyjmujące założenie wyższości niektórych ras ludzi nad innymi."
A czy widzisz w moich postach cokolwiek o dyskryminacji Żydów, Hindusów, Rosjan, Polaków,
Francuzów albo whatever? Cieszę się z każdego trzęsienia ziemi, nieważne gdzie ono ma
miejsce. Inna sprawa, że im bardziej zaludniony obszar, tym lepiej, więc automatycznie
Chiny, amerykańskie bądź europejskie metropolie etc. są bardziej apetycznym celem.


Na Haiti żyją ciemnoskórzy ludzie, więc po twojej pustej odpowiedzi widać, że ich nienawidzisz. Hitler był dokładnie taki sam też chciał by Niemcy przerabiali Polaków na mydło.

Dnia 16.01.2010 o 12:53, Tekeeus napisał:

No i? Ty za to łżesz, twierdząc, że ci z tego powodu przykro. Ja przynajmniej jestem
szczery.


Wiesz, u mnie z rodziny ktoś zginął kiedyś w taki sposób, więc wiem co oni przeżywają i ich bronie, dam im pomoc, bo jest im potrzebna.

Dnia 16.01.2010 o 12:53, Tekeeus napisał:

Facepalm. Czyli rozumiem, że nazywanie kogoś "idiotą" to "walka w słusznej sprawie"?
To co, może utniesz sobie ucho i też stwierdzisz, że nie żałujesz, bo zrobiłeś to w słusznej
sprawie? Sens ten sam.


Tak nazwałem cię szczerze i po imieniu. Tak się zachowujesz i jest nawet przysłowie jak Cię widzą tak Cię piszą. Twoje porównanie jest tak samo głupie. Raz pomyśl, ale jak masz problemy napiszę to jeszcze raz:

-Nazwanie kogoś idiotą i kretynem ponieważ cieszy się, że giną ludzie-jest szansa, że się zamknie i powie się mu co się o nim myśli i jak się zachowuje, a w tym przypadku cieszy się, że ktoś ginie.
-Ucięcie sobie ucha- zaprotestowanie przeciw czemuś co jest trochę inne od nazwania kogoś kretynem i idiotą, bo cieszy się z czyjegoś nieszczęścia, ale znowu potwierdzasz to co mówię.

Dnia 16.01.2010 o 12:53, Tekeeus napisał:

Czyli jednak. Sam nie dałeś ani grosza, a mnie wypominasz, że przecież nie mam prawa
krytykować, bo sam nic nie dałem. Przynajmniej teraz widać, jak bardzo się przejmujesz
tym trzęsieniem - twoja troska ogranicza się do trwającej dziesięć sekund mini-żałoby
i bluzgania na każdego, kto nie potwierdza twojego punktu widzenia. Czyli - masz to gdzieś.
(swoją droga, szacunek dla R3eO, który jako jeden z niewielu przeczytał mojego posta
i nie skacze jakby ktoś mu oparzył siedzenie)


Bo nie miałem okazji dać poza tym nie pisałem o tym, że nic nie dałem- czytanie ze zrozumieniem. Trzęsienie ziemi mnie interesuje, bo chcę im pomóc, ale do kogoś takiego ciężko, żeby to doszło.

I mam takie pytanie skąd masz tam Internet? Przecież w takich szpitalach Internetu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhm, akcja godna podziwu i szacunku, ale gdyby to nie było Halo, które ma niedługo nadejść i wstrząsnąć branżą.
Nie odmawiam im gestu, jednak MS mógłby dać parę milionów w darze, gdyby wzięli to na poważnie. To byłby piękny gest.

pepsi, masz rację ;). liczy się najdrobniejszy gest, ale liczy się też najdrobniejsza okazja do reklamy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LordPilot
czy Twoja nienawiść i złość Ci już wzrok przesłania czy też za bardzo skupiłeś się na obrażaniu Tekkeusa, że nie czytasz ze zrozumieniem?
Ja wiem jak WOŚP działa i dlaczego w ich przypadku rozgłos jest potrzebny, ale Bungie nie zakłada/założyło żadnej instytucji charytatywnej tylko od razu wiadomo, że przekażą maksymalnie 77 tysięcy czyli przekładając to na chłopski rozum, oni te pieniądze już mają przygotowane, gotowe do transferu, a jedyne na co czekają to aż ludzie zapełnią XBL i ich serwery - czy bez tego mogliby przelać po prostu pieniądze? Owszem, jak najbardziej, nawet w tym momencie. Dlaczego tego nie zrobią? Bo są hipokrytami i zwęszyli dobrą akcję promocyjną.
Więc powiedz mi teraz co jest tak szlachetnego w promowaniu siebie i swojej firmy na czyimś nieszczęściu? Pochwalasz takie sytuacje? Bo jeśli tak to nie Tekkeus jest tutaj "wielkim złym" jak wszyscy go tu obrazują, a wszyscy hipokryci, którzy uważają, że jest to jak najbardziej w porządku do ofiar tej czy jakiejkolwiek innej tragedii by wypromować się na ich cierpieniu i tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jako reklama to sprawdza się cienko bo nie sądzę aby ktoś kupił halo żeby pograć w nią tylko dla pomocy mieszkańcom Haiti. Ale przecież to nie ma być reklama tylko pomoc i myślę że w tej kwestii to jest świetne. Na pewno uświadomi wielu ludzi i pomoże poszkodowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 12:23, Tekeeus napisał:

Cóż, według mnie nie ma jakichkolwiek wątpliwości, że taka postawa jest o wiele lepsza
niż postawa przeciętnego Kowalskiego, który usłyszy o trzęsieniu w telewizji, przez minutę
sobie poudaje, jak bardzo mu smutno z tego powodu, jak bardzo się przejął etc., po czym
zapomni o całej sprawie i wróci do oglądania meczu.

To dziwnych masz przeciętnych Kowalskich w swojej okolicy. Bo u mnie jakoś wszyscy współczują Haitańczykom.
Ale oczywiście, postawa "spektakularna katastrofa 8/10" jest lepsza.

Dnia 16.01.2010 o 12:23, Tekeeus napisał:

Niezły z ciebie hipokryta. Najpierw twierdzisz, że przejąłeś się "katastrofą" na Haiti,
a później mówisz, że życzysz komuś innemu dokładnie tego samego - i to tylko dlatego,
że napisał słowa, które ci się nie spodobały.

Bo akurat nie widzę powodu dla którego miał bym Ci współczuć. Zakładam że na Haiti żyli sobie normalni ludzie, kochali kogoś, pracowali sobie na domek aż tu nagle bum! i tracą wszystko. I im bardzo współczuję. Ale nie było by mi szkoda gdyby coś takiego stało się tobie, jak nie masz współczucia to nie zasługujesz na nie.

Dnia 16.01.2010 o 12:23, Tekeeus napisał:

No i? Ty za to łżesz, twierdząc, że ci z tego powodu przykro. Ja przynajmniej jestem szczery.

Mógł byś mnie nauczyć tej tajemnej mocy czytania w myślach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Halo 3 sprzedało się już w tylu egzemplarzach, że już i tak nikt nie kupi więcej, bo zostali tylko ci, którzy go nie lubią lub tacy, których nie stać ewentualnie piraci, więc reklama nie jest im na pewno potrzebna. Poza tym jeśli nic by nie powiedzieli nikt o tym by nie wiedział i ci którzy weszli to przypadkowo by dodali kilka tysięcy, a Bungie by później powiedziało, że mało ludzi mieli, więc nie mogą dużo wpłacić. Wtedy byłoby nadawanie, że nikt nie wiedział i t głupie Bungie jest be i złe, bo nie chciało dużo przekazać. Tak może pomóc gracz za darmo lub kupując koszulkę. Dodatkowo oprócz reklamy Bungie daje plusika dla graczy, bo jeśli dużo przekażą na pewno powiedzą to w telewizji- może nawet w Polsce i granie może powoli przestanie być dla małych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować