Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcemy Counter-Strike`a 2!

86 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2010 o 19:23, Crew_900 napisał:

Każdy ma swój gust .
Jeżeli ktoś nie lubi Counter-Strike to już jego sprawa .
Ale ten który nie lubi niech się tutaj więcej nie udziela


wiesz mogłeś to w 1 zdaniu napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zobaczyłem ten Temat
A poza tym każdy raczej posiada mózg i mógł pomyśleć, że jak napisze , że nie lubi gry to zaczną się kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec wszystkich FPSów to Wolfenstein 3D, proszę wszystkich.
Co do CS''a - za grą nie przepadam po prostu mi się nie podoba. Nie mogłem zrozumieć czemu wszyscy tak się nią zachwycają (żeby się nie czepiał nikti dodam, że mam "skilla" i nie padałem co chwilę trupem). Na mnie ta gra nie działa. Podobnie jak CoD. Największe wrażenie ze wszystkich FPSów zrobił na mnie MOH:AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie że tę petycję jakieś dzieci chcące nowej grafiki napisały bo trochę starsi gracze wiedzą że akurat w tego typu grach grafika nie jest najważniejsza. zresztą jakby teraz wyszedł nowy CS to zapewne powtórzyłaby się sytuacja która była przy pojawieniu się CS:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 19:39, Wujek-Alfred napisał:

Wątpię żeby to dało rade, niech zrobią jeszcze konto na NK i Epulsie.

Ha ha tym mnie rozwaliłeś hehe. O fotce jeszcze zapomniałeś :D

A co do CS.1.6 to jest tam wielu piratów oraz cheaterów, przynajmniej na tych serwach, których ja grałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 19:47, Gregario napisał:

/.../


Powiedz to fanom Starcrafta, Diablo czy Heroes 3 :) Grafika niby nie jest najważniejsza, bo liczy się grywalność, a jednak ich następców kupią (kupiły) miliony.

@SongoX>>

Dnia 16.01.2010 o 19:47, Gregario napisał:

A co do CS.1.6 to jest tam wielu piratów oraz cheaterów (...)


Hmm. Piratów? Że niby jakich piratów? I jak można być cheaterem w grze multi? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiiihiii, wpadla banda z mlekiem pod nosem, dla ktorych CoD zaczal sie od MW a CS od Source ;d Tacy eksperci nadaja sie do magazynow o gierkach, trafia swoi do swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydał by się jakiś następca CS 1.6 moim zdaniem ta gra się starzeje a source za bardzo im nie wyszedł a co debaty CoD kontra CS. Cod jest najlepszy ale wśród fps "zręcznościowych" a CS 1.6 wśród taktycznych ja jednak wole CS choć gram w to i w to (MW2) choć jedno w CoD jest "dziwne" cisza na serwach w cod''a gram juz 2 tygodnie i jeszcze nie słyszałem by ktoś się odezwał w cs non stop jest gadka na serwach szczególnie na FFA i modach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 20:10, gracz_155 napisał:

przydał by się jakiś następca CS 1.6 moim zdaniem ta gra się starzeje a source za bardzo
im nie wyszedł a co debaty CoD kontra CS. Cod jest najlepszy ale wśród fps "zręcznościowych"
a CS 1.6 wśród taktycznych ja jednak wole CS choć gram w to i w to (MW2) choć jedno
w CoD jest "dziwne" cisza na serwach w cod''a gram juz 2 tygodnie i jeszcze nie słyszałem
by ktoś się odezwał w cs non stop jest gadka na serwach szczególnie na FFA i modach



za bardzo im nie wyszedl ....
nie osmieszaj sie juz karaczu 1.6, bo to zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodziło mi n00bów z aimbotami, wallhackami i bezczelnymi speedhackami. Na wielu serwerach spotkałem takich ancymonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 19:56, Grzech napisał:

> A co do CS.1.6 to jest tam wielu piratów oraz cheaterów (...)

Hmm. Piratów? Że niby jakich piratów? I jak można być cheaterem w grze multi? o_O

Szczena opada ;o Nie mów, że nie widziałeś nigdy cheatera w multi. Jeśli nie widziałeś, to musisz mieć niezwykłego farta, albo mało grasz ;]

szpaku8989 wiadomo, że każdy ma inny gust, ale nie da się ukryć, że pod względem sieciowych fpsów, to właśnie CS jest najlepszym turniejowym FPSem i w przeciwieństwie do niewielu wychodzących ostatnimi laty fpsów, wymaga porządnego skilla i zaangażowania by odnosić sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 20:34, SongoX napisał:

Dokładnie chodziło mi n00bów z aimbotami, wallhackami i bezczelnymi speedhackami. Na
wielu serwerach spotkałem takich ancymonów.

Na steamowych, vac secured serwerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 20:38, SoundWave napisał:

Na steamowych, vac secured serwerach?


Na tych rzadziej, bo jak wiadomo są zabezpieczone. Jednak ostatnio grałem na serwie mojego kumpla, szkoda tylko, że na tym serwie mogli grać gracze steamowi jaki i nonsteamowi. Oczywiście moim kumplom nie chciało się wydać trochę kasy na CS 1.6 steam i chcąc grać ze znajomymi musiałem się męczyć z takimi n00bami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 20:38, SoundWave napisał:

> Dokładnie chodziło mi n00bów z aimbotami, wallhackami i bezczelnymi speedhackami.
Na
> wielu serwerach spotkałem takich ancymonów.
Na steamowych, vac secured serwerach?

Powiedziałeś ogólnie o grach multiplayer, ale nawet na vac secured się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować