Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Thief Deadly Shadows - wszystko o grze

158 postów w tym temacie

Grałem dawno i nie pamiętam zbyt wielu szczegółów:

Spoiler

Zostało jeszcze unikatowe malowidło, Mortimer the Mad - czeka sobie w wielkim hallu ze schodami (Castle Front). W jego obrębie musisz znaleźć mały tunel zastawiony skrzynią, którą trzeba przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 17:07, Ardreth napisał:

Grałem dawno i nie pamiętam zbyt wielu szczegółów:

Spoiler

Zostało jeszcze unikatowe malowidło, Mortimer the Mad - czeka sobie w wielkim
hallu ze schodami (Castle Front). W jego obrębie musisz znaleźć mały tunel zastawiony
skrzynią, którą trzeba przesunąć.


Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pamięta:

Spoiler

Gdzie się zdobywało krew na ofiarę do rytuału w misji z poganami? Muszę się dostac do drzewa i tam dac ofiarę z krwi, wody i mchu żeby otrzymac przedmiot potrzebny do ukończenia misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 23:06, graczomaniak napisał:

Ktoś pamięta:

Spoiler

Gdzie się zdobywało krew na ofiarę do rytuału w misji z poganami? Muszę się dostac
do drzewa i tam dac ofiarę z krwi, wody i mchu żeby otrzymac przedmiot potrzebny do ukończenia
misji.


O ile mnie pamięć nie zwodzi to po prostu krew jednego z wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 23:26, graczomaniak napisał:

Ale jak?:P

Hm... zabijasz jegomościa, targasz ciało do drzewa i sztylet w ruch! :D Tak samo jak przy ataku ostrymi strzałami, na podłodze robi się kałuża krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam kolejny problem....

Spoiler

Jak zakończyc misję w Wieży zegarniczej? Wylaczam zawór a mimo to, nic się nie dzieje. Przekrecałem wszystkie zawory, ale wtedy machina się uruchamiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przesezdłem Thiefa. Nie napiszę na gs recenzji, bo nie będzie obiektywna, gdyż jestem zakochany w tej grze. No cudo, jedna z najlepszych gier jakie poznałem. Dziwi mnie tylko, że podobno wersja 1.1 nie ma końca, a po napisach przeniosło mnie do głównego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 21:24, Orion napisał:

No i przesezdłem Thiefa. Nie napiszę na gs recenzji, bo nie będzie obiektywna, gdyż jestem
zakochany w tej grze. No cudo, jedna z najlepszych gier jakie poznałem. Dziwi mnie tylko,
że podobno wersja 1.1 nie ma końca, a po napisach przeniosło mnie do głównego menu.

W sensie jak nie ma końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 08:54, Orion napisał:

Że można grać jeszcze po zakończeniu. Czy może się mylę?

Mylisz się. W żadnej wersji nie było takiej opcji. Ani 1.0, ani 1.1. Wiem, bo przeszedłem Thiefa 3 z 10 razy zanim wyszedł patch i kolejne 10 razy już z łatką ;]

Spoiler

Poza tym troche by to nielogiczne było gdyby po outro (które w zasadzie jest intrem do pierwszego thiefa) można było grać dalej Garrettem

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 12:10, Some_kind_of_Devil napisał:

> Że można grać jeszcze po zakończeniu. Czy może się mylę?
Mylisz się. W żadnej wersji nie było takiej opcji. Ani 1.0, ani 1.1. Wiem, bo przeszedłem
Thiefa 3 z 10 razy zanim wyszedł patch i kolejne 10 razy już z łatką ;]

Spoiler

Poza tym troche by to nielogiczne było gdyby po outro (które w zasadzie jest intrem
do pierwszego thiefa) można było grać dalej Garrettem

;]


No to się myliłem. Ale gra i tak zarąbista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 16:48, ixaas napisał:

jak się dostać do katedry po ten kielich???


Albo przez drzwi frontowe (ale na Hardzie i wyżej nie polecam) albo po skrzyniach na rury i na balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) heh! dawno tak dobrze mi się nie grało ! Jakieś kilka miesięcy temu ograłem Assassin''s Creed (nowszy mi nie pójdzie). Teraz na wieczory mam Thief: Deadly Shadows! Jest mega (moim zdaniem lepszy od AC pod względem skradankowym). Chyba po wielu latach RPGowania w różności znalazłem typ gry z opcją, która mi obecnie odpowiada bardziej (kombinowanie taktyczne, skradanka no i więcej realizmu - wiem są jeszcze Splinter Cell, Rainbow Six...). Jest dobrze. Może kiedyś ze zmianą sprzętu przyjdzie pora na nowego Złodzieja (2014). Kiedyś bardzo dawno grałem w Thief: The Dark Project - teraz na nowo odkryłem klimat w Thief: DS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować