Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 to nie koniec serii

36 postów w tym temacie

Lubię Mass Effect, ale co za dużo, to niezdrowo. Mogliby skończyć na pierwszej części i nikt by sie nie obraził. Miłoby było zobaczyć KOTORa 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda... uniwersum ME było najlepszą częścią gry... dla mnie osobiście jest znacznie lepsze, ciekawsze i bardziej logiczne niż uni Star Wars / Star Trek / Star Gate... także chętnie bym zobaczył jeszcze sporo gier w tym świecie, byleby nie było odcinania kuponów i kopiowania na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli każda część będzie coraz lepsza to czemu nie? Jednak jeśli 2 jest na prawdę taka dobra, to muszą się nieźle postarać aby 3 nie była gorsza, a to będzie nie lada wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli każda część będzie coraz lepsza to czemu nie? Jednak jeśli 2 jest na prawdę taka dobra, to muszą się nieźle postarać aby 3 nie była gorsza, a to będzie nie lada wyczyn. Natomiast następna część po 3, mogłaby zwierać całkiem inną historie i innych bohaterów, aby nam się szybko nie znudziło :D

Edit: O jeny, zamiast edytować, to odpowiedziałem na swój post. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa jest mylący. Mass Effect 3 to jest koniec serii i historii Sheparda. Zaś nie jest to ostatnia gra w tym uniwersum, zresztą BioWare już kiedyś o tym informowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsze? To zbiór pomysłów z wymienionych przez ciebie uniwersów. Akurat świat ME to jedno z najmniej ciekawych miejsc w grach, jakie przyszło mi odwiedzić.

Poza tym jedynka była pełna mocno niedopracowanych bądź nieraz wręcz poronionych pomysłów i nie wykorzystywała swojego potencjału (czy raczej BioWare nie wykorzystało). Dwójka rzekomo to robi, przekonam się o tym sam, chociaż akurat świat i wątki poboczne ostentacyjnie oleję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shepard powinien po trzeciej części odejść na emeryturę (lub bardziej dramatycznie, umrzeć). Jednak same uniwersum jest bardzo fajne i chciałbym zobaczyć dużo tytułów w tym uniwersum. Możliwe, że kiedyś doczekamy się MMO, czemu nie? :] Osobiście chciałbym w innym tytule pograć obcą rasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trzeciej części na końcu gry Shepard się zbuntuje i stwierdzi, że nie po to ratował tyłek galaktyce żeby teraz nic z tego nie mieć, zostanie imperatorem międzygalaktycznego sojuszu erm imperium !
Następną grą w tym świecie zaczniemy bezimiennym bohaterem, który albo stanie po stronie Sheparda albo go zgładzi ! / żarty mode off

Oby takiej końcówki nie było, gdzieś już ją zastosowano i gra wyszła na totalny kicz ><''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 22:02, SoundWave napisał:

Hyyhyhy, okazuje sie, ze czesc 3cia to nie koniec trylogii ;d


A tam nie koniec trylogii. Próba eksploatacji uniwersum typu Star Wars, X-Com i innych serii, w których mieliśmy do czynienia z odcinaniem kuponów i rozmienianiem na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniwersum Mass Effect jest naprawdę świetne. Nie dziwię się że 3 gry to za mało. Mam nadzieję że następne gry będą równie dobre jak te teraz. Nie rozumiem czego się czepiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się czepia? Może po prostu dojść do rozmieniania na drobne i to na siłę. IMHO trylogia wystarczy. Zresztą dla mnie to uniwersum ciekawe nie jest, no ale co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 22:36, Revanchist napisał:

A ktoś się czepia? Może po prostu dojść do rozmieniania na drobne i to na siłę. IMHO
trylogia wystarczy. Zresztą dla mnie to uniwersum ciekawe nie jest, no ale co kto woli.



Kilka postów wyżej ludzie się czepiają. Ja jestem zdania że skoro firma robi świetne gry to niech robi je dalej i się rozwija. Nie wiem skąd to sceptyczne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniwersum jako takie,akurat bardzo mi się podoba...ale po trylogii lepiej by było wątek komandora Sheparda już zamknąć i gry kolejne osadzać w innych latach po wydarzeniach z trylogii...jak na mój gust po stu latach mogli by do uniwersum wprowadzić Raknii(no pod warunkiem jaką decyzję z trylogii brać będą) bo ich wątek jest dla mnie interesujący ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować