Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagie panie na małym ekranie!

24 postów w tym temacie

Cóż, widać że piszący artykuł w oryginalne DoA nigdy nie grał, bo gra zdecydowanie nie jest przystępna :P Nie ma bijatyki 3d, w której załapanie chociaż podstaw systemu i rozpoczęcie mniej więcej świadomej gry zajmuje więcej czasu.
A Extreme zawsze był baaaardzo miłą i przyjemną odmianą. Wprawdzie ciut absurdalną, ale przynajmniej fizyka w grach w końcu została wykorzystana w sensownym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:49, siepu napisał:

A Extreme zawsze był baaaardzo miłą i przyjemną odmianą. Wprawdzie ciut absurdalną, ale
przynajmniej fizyka w grach w końcu została wykorzystana w sensownym celu.

Do falowania biustu :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:49, siepu napisał:

Cóż, widać że piszący artykuł w oryginalne DoA nigdy nie grał, bo gra zdecydowanie nie
jest przystępna :P Nie ma bijatyki 3d, w której załapanie chociaż podstaw systemu i rozpoczęcie
mniej więcej świadomej gry zajmuje więcej czasu.
A Extreme zawsze był baaaardzo miłą i przyjemną odmianą. Wprawdzie ciut absurdalną, ale
przynajmniej fizyka w grach w końcu została wykorzystana w sensownym celu.


Cóż, widać że piszący komentarz w oryginalne DoA nigdy nie grał, bo gra zdecydowanie
jest przystępna :P W każdej bijatyce 3d załapanie chociaż podstaw systemu i rozpoczęcie
mniej więcej świadomej gry zajmuje więcej czasu.

DoA to moja ulubiona bijatyka - wlasnie dlatego, ze zalapanie zasad nie zajmuje duzo czasu i od razu mozna toczyc bardzo widowiskowe pojedynki. To wlasnie przy DoA spedzilem wiele godzin, a nie przy Tekkenie, czy VF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zdecydowanie nie moje klimaty :-). Wolę rdzenną serią, tutaj za dużo różowego koloru ;-)... Chociaż w sumie w Viva Pinata ze sporą frajdą grałem ale to już trochę inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:02, PanLucek napisał:


DoA to moja ulubiona bijatyka - wlasnie dlatego, ze zalapanie zasad nie zajmuje duzo
czasu i od razu mozna toczyc bardzo widowiskowe pojedynki.


Haha, widowiskowe, bo tak widowiskowo walczą, czy dlatego, że im się biust widowiskowo trzęsie? :P

/Szowinizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:17, Oloninho napisał:

>
> DoA to moja ulubiona bijatyka - wlasnie dlatego, ze zalapanie zasad nie zajmuje
duzo
> czasu i od razu mozna toczyc bardzo widowiskowe pojedynki.

Haha, widowiskowe, bo tak widowiskowo walczą, czy dlatego, że im się biust widowiskowo
trzęsie? :P

/Szowinizm


ulubiona, bo ja straszna lama jestem jesli chodzi o bijatyki ;P a DoA jest wlasnie proste i przyjemne ;)

>Btw. to jest bijatyka? oO

nie no to nie jest bijatyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasumi jest najlepsza ;) W pierwszym Deadzie dobrze dawała. Ale prawda jest taka, że gdyby te panny tak samo uczesać i pofarbować to byłyby nie do odróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:26, Lm13 napisał:

Bardzo przypomina pewną grę hentai od Illusion :D


Ta, Sexy Beach w wersji PG-13 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować