Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstanie film na podstawie Mass Effect?

40 postów w tym temacie

Szczerze powiem,że się zdziwiłem, że dopiero teraz wpadnięto na pomysł by nakręcić film na podstawie Mass Effecta. Alee...jak dla mnie powinna być to inna historia od tej którą znamy w grze. Może jakiś prequel tego co widzimy w trylogii? Dajmy na to, odkrycie przez ludzi ruin na marsie i Wojna Pierwszego Kontaktu? Jak dla mnie jest to idealny materiał na ciekawy film.Ciekawy nie tylko dla fanów samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uniwersum miałoby się wzbogacić o świetny film jestem za. Tylko niech nie robi tego Uwe Boll, Steven Spielberg jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłaby to dobra ekranizacja to z chęcią bym obejrzał, ale jeśli reżyser poleci na coś w stylu : GRA MA WIELU FANÓW WIĘC RÓBMY FILM NA PODSTAWIE GRY NAZWIJMY GO "MASS EFFECT: COŚ TAM" I LUDZIE BĘDĄ LECIEĆ NA NIEGO. Wiele jest ekranizacji gier, które są robione tylko dlatego, że gra ma wielu nabywców to film badziewny bo myślą, że jak nazwa taka sama to zachęci fanów gry ...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Uwe Boll, proszę.... bardzo proszę....
Dobrze zaczyna się dziać na świecie, najpierw Ultramarines: The Movie, a teraz to ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekranizacji gier nie chce. Od tego mam gry. Za to filmy osadzone w uniwersum ME to jak najbardziej, chętnie bym zobaczył.

O Uwe Bollu można śmiało zapomnieć skoro w BioWare mówią że chcą żeby film był świetny lub go nie było w ogóle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej chwili namysłu, to chyba jednak średni pomysł - gra jest z natury filmowa, pełna scenek, efektów specjalnych, gwałtownych zwrotów akcji. W przeciwieństwie do samego filmu, jest jednak interaktywna, a co z tego wynika nawet najlepszy film będzie gorszy od samej gry.
Nie po to będę przenosić swoje wybory z pierwszej do drugiej części gry, by podobała mi się narzucona z góry wersja historii w filmie.

Wyczuwam tutaj wpływy EA i chęć wyciągnięcia kasy ze wspaniałego tytułu; już wcześniej były informacje że jednak nie zamierzają skończyć na trzeciej części gry =/

pozdrawiam.

edit: przepraszam za podwójny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2010 o 15:00, Khai85 napisał:

Wyczuwam tutaj wpływy EA i chęć wyciągnięcia kasy ze wspaniałego tytułu; już wcześniej
były informacje że jednak nie zamierzają skończyć na trzeciej części gry =/


Wiesz, dopóki gry są dobre to mi to w ogóle nie przeszkadza że wyciągają ze mnie kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cameron... Błagam... Jeśli nie on, to niech chociaż reżyser zrobi coś pokroju Avatara, a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khai85 nie zamierzają zakończyć na 3 części gry....ale na 3 części historia Sheparda się zamknie definitywnie. Kolejne gry będą już tyczyć innych rzeczy, jednak będą w uniwersum ME się odbywać. I ja tak samo widzę film. Nie ekranizację gry,a film osadzony w uniwersum ME. Jak już wspominałem wdzięcznym tematem na film może być odkrycie ruin protean i wojna pierwszego kontaktu o której można było tylko przeczytać wzmianki w samej grze, no i porozmawiać z Ashley o jej ojcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym zobaczył Mass Effect na srebrnym ekranie w reżyserii Stevena Spielberga, a Uwe niech się trzyma od ME z dala, bo będzie porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłbym prequel z

Spoiler

Sarenem w roli głównej. Jak zostaje Widmem, jak misje wykonuje i na końcu - jak napotyka się na Reaperów.



Uwe Boll --> I spreche zu dich! WEG von Mass Effect! Verstehst du?

Chociaż i tak już Mass Effect to interaktywny filmik jak wspominali koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 15:09, Leos8 napisał:

Chętnie zobaczyłbym prequel z

Spoiler

Sarenem w roli głównej. Jak zostaje Widmem, jak misje
wykonuje i na końcu - jak napotyka się na Reaperów.




Leos odpada... ta historia by nie przyciągnęła aż tylu widzów do kina, jedynie fanów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma się co obawiać, że za reżyserię weźmie się Uwe lub ktoś jemu podobny. Ekranizacja ME wymagałaby bardzo wysokiego budżetu, a nie wydaje mi się, aby jakikolwiek producent chciał ryzykować, powierzając go nieodpowiedzialnej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Tylko oby zajął się tym ktoś dobry. Uniwersum Mass Effect było by dobrym konkurentem dla Star Wars, w końcu tematyka kosmosu to nie tylko SW i Star Trek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować