Zaloguj się, aby obserwować  
maaarrr

Seria Commandos - temat ogólny, pytania, opinie.

190 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 16:35, pro evo napisał:

trujka trudna i gorsza od poprzedniczek co wy sądzicie o 3 ce

według mnie trójka jest trudniejsza od 2 i łatwiejsza od 1. jest też (jak dla mnie, co jest sprzeczne z wypowiedziami innych graczy) najlepszą częścią gry . nie wiem dlaczego ale mnie najbardziej przyciąnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z dwójką- wykonałem wszyskie cele, weszłem do łódki podwodnej, i ten cel z łódką nie chce mi się zaznaczyć jako zaliczony wiecie o co chodzi (to bodajże druga misja, nie licząc samouczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem sobie commandos antologia z kolekcji klasyki wszystkie procz ostatnitj porombanej burzączej klimat zasady kulture i swietność sagi commandos SKANDAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem pierwszą część Commandosów z Cenegowej Kolekcji Klasyki i niestety grać się nie da. Gra chodzi tak szybko, że nie jestem w stanie wykonać żadnej czynności. Rozgrywka nie przypomina strategii w czasie rzeczywistym a durną zręcznościówkę. Czy ktoś ma sposób na granie w pierwszą część Commandos na komputerach szybszych niż Pentium 2 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:08, Klimos napisał:

Zainstalowałem pierwszą część Commandosów z Cenegowej Kolekcji Klasyki i niestety grać się
nie da. Gra chodzi tak szybko, że nie jestem w stanie wykonać żadnej czynności. Rozgrywka nie
przypomina strategii w czasie rzeczywistym a durną zręcznościówkę. Czy ktoś ma sposób na granie
w pierwszą część Commandos na komputerach szybszych niż Pentium 2 ???


Jako że nikt do tej pory mi nie odpowiedział a sam znalazłem rozwiązanie, podzielę się tutaj na wypadek gdyby ktoś miał podobny problem. Wystarczy ściągnąć programik spowalniający pracę komputera np. CpuGrab, dostępny np. tutaj: http://www.commandos.cenega.net/index.php?dzial=pliki&ID=47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowie.
W dwójce w 7 misji nie mogę się dostac na statek. Nie wiem jak to zrobic. Tylko złodziejem przeszełem po dźwigu a innymi no nie mogE. POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:12, Humen5 napisał:

prosze o kody do 1 cześci komandosa "za linia wroga



witajcie...

jesli chodzi o kody to możesz wejsc na strone www.kody.obywatel.pl i tam masz troche kodów.

moj sposob to jest wpisanie podczas gry:

''''1982gonzo'''' i nastepnie nacisnac trzeba jesli sie chce niesmiertelność ''''Ctrl+I''''

jesli nie bedzie dzialać to wpisz ''''gonzo1982''''

a jesli TO nie zadziala wpisuj ''''gonzoopera'''' teraz powinno dzialać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 15:36, Gano napisał:

Może mi ktoś odpowie.
W dwójce w 7 misji nie mogę się dostac na statek. Nie wiem jak to zrobic. Tylko złodziejem
przeszełem po dźwigu a innymi no nie mogE. POMÓŻCIE




Gano a opisz mi te misje dokładniej to pomogę Ci... pisz na gg 4445530 i sie przedstaw Gano i opowiem tobie

jak nie masz gadu na forum bede pisał


3m sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:24, rysul napisał:

Cała seria Commandos jest głupia i nudna.

... i trudna, to miałeś na myśli,co?
Żal tyłek ściska, nie?
Jak ktoś jest niecierpliwy, i chciałby latać po planszy niczym Rambo, to co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:24, rysul napisał:

Cała seria Commandos jest głupia i nudna.


Nie ma to jak rzetelna i obiektywna opinia :D
Niestety Commandos wymaga odrobinki pomyślunku, pewnie dlatego ci sie nie podoba. A szkoda bo to świetny tytuł.
Nie pisz jednak ze jakaś gra jest głupia, tylko dlatego ze jesteś jednym z niewielu ludzi którym ona sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska to wolny kraj więc pisac moge wszystko ale z umiarem. Ale co racja to racja sorry że sie wam tu w.... Nie przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie! gram wlasnie w commandos 2 i mam problem z misja 3 (biala smierc) mianowicie kompletnie nie wiem gdzie wyladowac balonem zeby nie zostac zauwazonym! prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:58, Thorgal13 napisał:

witajcie! gram wlasnie w commandos 2 i mam problem z misja 3 (biala smierc) mianowicie kompletnie
nie wiem gdzie wyladowac balonem zeby nie zostac zauwazonym! prosze o pomoc

Uch... ledwo co pamiętam ten etap. O ile pamiętam trzeba było wylądować gdzieś pomiędzy dwoma małym wzniesieniami, zaraz po drugiej stronie rzeki. Naturalnie trzeba to zrobić szybko, aby patrolujący żołnierz nie nas nie zobaczył. Po prostu obserwuj patrole, i leć wtedy, gdy nie będzie Niemców w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 14:27, Klimos napisał:

> Zainstalowałem pierwszą część Commandosów z Cenegowej Kolekcji Klasyki i niestety grać
się
> nie da. Gra chodzi tak szybko, że nie jestem w stanie wykonać żadnej czynności. Rozgrywka
nie
> przypomina strategii w czasie rzeczywistym a durną zręcznościówkę. Czy ktoś ma sposób
na granie
> w pierwszą część Commandos na komputerach szybszych niż Pentium 2 ???

Dnia 31.12.2006 o 14:27, Klimos napisał:

Wystarczy ściągnąć programik spowalniający pracę
komputera np. CpuGrab, dostępny np. tutaj: http://www.commandos.cenega.net/index.php?dzial=pliki&ID=47


Mam dokładnie taki sam problem jak napisałeś. Czy ten program do którego podałeś link działa po Vistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować