Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 - finałowe starcie

50 postów w tym temacie

Filmików nie będę oglądał z prostego powodu, moją paczkę z Mass Effect 2 dostarczono już dzisiaj :D, właśnie wyjąłem z tego wielkiego pudła :P, lekkie zdziwienie (pozytywne) bo spodziewałem się jej najwcześniej jutro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:22, WolfClub napisał:

Prawidolow to gra w polsce nie miala jeszcze premiery wiec filmiki sa nagrane na grach
pirackich wiec... :] GRATZ


Jak nie? Praktycznie wczoraj już była premiera, ale nie dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, nie jesteśmy zmuszani do oglądania tego. Za to mamy taką możliwość chociaż osobiście uważam że nie warto z tego korzystać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no ludzie...info dać mogliście,ale linków nie musieliście. No i jak widać wykrakałem w wiadomości na temat "rzeczy dla dorosłych" gdzie był filmik z finałem romansu z Mirandą....no, wykrakałem....-.- Tak czy siak, tego nie tknę nawet. Jest to po prostu bezczelny filmik (raczej nagrany dzięki grze z torrentów, bo premiery toto ME2 na świecie jeszcze nie miał -.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę!
Sami piszecie na forum żeby ludzie którzy już grają nie umieszczali spoilerów, a sami walicie taki shit na stronie głównej...

Puknijcie się w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KingMan, narzekamy dla tego, że informacja została podana jak jest....a powinno być takie coś raczej napiętnowane jak na mój gust bo to definitywnie jest z pirata... wolał bym dostać jakąś informację na temat tego skąd pochodzi rasa Drell (Thane jest przedstawicielem) w formie encyklopedycznej niż coś takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować