Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 - finałowe starcie

50 postów w tym temacie

Teraz coś poza tematem. Ciewkawą informację podają na GOLu na temat polskiego wydania ME2. Ktos może potwierdzić te doniesienia? Czy to prawda, że w ME2 nie ma do wyboru wersji angielskiej i jest jedynie polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni redaktorzy, proszę nie zamieszczajcie więcej takich newsów.

Może lepiej już puścić filmik odnośnie całej gry. Pokazać jak się toczy cała fabuła i jakie są dylematy moralne i wogóle wszystko...

Osobiście tego nie oglądam, nie chcę psuć smaczku, który z zbliżającą się przesyłką rośnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WolfClub pirackich? Ja już grę mam. Oryginał, zakupiony w gram.pl. Po drugie dobre serwisy o grach cały czas otrzymują różne wersje gier poczynając od wersji alfa a kończąc na wersjach finalnych jeszcze na długo przed premierą danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marco_Polo z tego co mi wiadomo tylko wersja na Xboxa 360 miał mieć taki "prezent". Na PC powinno być do wyboru....i ma być! Bo ja sobie zagrać chcę w wersji kinowej z napisami bez słuchania tego naszego dubbingu, szczególnie dlatego,że pierwszą część jak dla mnie skaszaniono pod tym względem i grałem w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio pisałem kiedy zamieszczaliście początek gry że może jeszcze koniec gry pokażcie to żartowałem.

To już nie jest śmieszne. Takie newsy to są jakieś jaja. Ostatnio udzielałem się tutaj trochę więcej bo pomyślałem że jednak gram.pl stara się.. Tak mnie zniechęcić.

Może przejdźcie całą grę i sobie obejrzymy?;-) Po co grać jak mogę sobie obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marco....nie podoba mi się ta wiadomość. Mam nadzieję że w EK którą zamówiłem będę mieć opcje takie jakie być miały....inaczej się mocno zirytuję. Swoją drogą nie rozumiem czemu tak kombinują....na siłę chcą nasz uszczęśliwiać marnym dubbingiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak zamiast robić takie beznadziejne spoilery, dalibyście prawdziwego newsa, na przykład o BRAKU angielskiej wersji w Mass Effect 2 w Polsce, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czasu wyjaśnienia sprawy mamy więc "ograniczenia regionalne by EA".

Najlepszym wyjściem byłoby by ktoś z gram.pl wziął obie wersje PC ME2 (zwykłą i kolekcjonerską), obie zainstalował i chociaż rozpoczął rozgrywkę by sprawdzić tą informację. Powinni zwłaszcza dlatego, że sprzedają tą grę, a na stronie obu wersji napisane jest jasno:
Dwie wersje językowe polska i angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jednak piszą to jest szansa, że Edycja Kolekcjonerska jest pozbawiona tego...błędu. Bo ja płacę te 200 złotych prawię za to co zamówiłem czyli wersję językową polską,ale za napisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:29, mistshoo napisał:

> Prawidolow to gra w polsce nie miala jeszcze premiery wiec filmiki sa nagrane na
grach
> pirackich wiec... :] GRATZ

Jak nie? Praktycznie wczoraj już była premiera, ale nie dla wszystkich...


Premiera jest 26-01-2010 w stanach a jak sobie zdajesz zyjemy w innej strefie czasowej...
A premiera europejska 28-29 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo tępicie tutaj piractwo, za samo piśnięcie słówka na ten temat z miejsca banujecie. Jednak w takiej sytuacji jak teraz korzystacie z filmików nagrywanych na pirackich grach, żeby tylko jako pierwsi zamieścić pierwsze/ostatnie momenty w grze.

żal.pl, a nie gram.pl -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę właśnie nabyłem w saturnie w katowicach w cenie atrakcyjnej. Nie wiem po co w ogóle u nas ustala sie jakieś daty premier skoro i tak nikt ich nie przestrzega.

Najważniejsze , NIE MA WYBORU WERSJI JĘZYKOWEJ w wersji PC, osoby chcące grać w wersje kinowa będą zdrowo zawiedzione.Żadnej możliwości wyboru języka czy włączenia napisów nie znalazłem. Co ciekawe przy instalacji rozpakowywał się również plik english.rar . Napisałbymm wcześniej ale się cholerstwo instalowało ponad pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak,tylko co do tej wersji językowej do końca pewnym nie jestem bo to nie jest edycja kolekcjonerska która ma nieco inną zawartość...ale jeśli będzie z polskim dubbem to...ja chcę łatkę! Nie dość,że kawałek gry w postaci DLC będę musiał dosysać w samej grze to jeszcze będę musiał czekać na patch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale np. takie czasopisma jak CD-Action i tego typu otrzymują egzemplarze do recenzji nieraz przed recenzją na i są to takie wersje jakie trafią do sklepów. Może powiesz mi jak by napisali recenzję przed premierą nie mając oryginalnej gry? Myślisz że EA nie podała by ich do sądu za kradzież? Zastanów się zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy czym filmik został wrzucony przez zwykłego użytkownika na dzień przed pierwszą oficjalną premierą na czacie. Dla mnie to jednoznaczne z tym, że gra jest w wersji pirackiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować