Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Trainz Railroad Simulator 2006 - oficjalny temat gry

489 postów w tym temacie

Kto wie gdzie szukac przystanku do tramwaju bo ja nie wiem.Jak ktos wie to niech mi napisze dokladnie jak i gzdie sie wchodzi pokoleji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mam pytanie czy trasy i dodatki będą dostępne na jakieś stronie PL bo ze strony Auran chyba nie da sie nic ściągnąć, w instrukcji jest napisane że jest dostępnych ponad 40000 elementów ale dla kogoś kto nie zna angielskiego to chyba nie jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno kupiłem gre Trainz railroad simulator 2006 i nie jestem dobry w budowaniu geodety.moj problem polega na tym ze nie wiem gdzie znajduja sie przystanki tramwajowe.co mam zrobic jak ktos wie niech mi pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu czekalem na "nową" wersję TRS i....zawiodlem się i to bardzo!! Przecież to jest to samo co wersja 2004!!! Równie dobrze można bylo sobie wrzucić trasy do 2004 i grać. CDP co to ma być?? Miała być nowa gra!! Jak dla mnie to jest oszustwo i gdyby tylko CDP zwracało kase za tą grę zwrócil bym ją bez wahania. Trasy są do dupy! I do tego nawrzucane jakieś trasy DEMA! To za co ja musialem zaplacić?? Za pudelko?? I nawet nie umiecie przetłumaczyć wszystkiego po tak długim czasie!! Nadal angielskie teksty wyskakują. Nie zauważyłem też znacznej poprawy grafiki czy czego kolwiek!! POWINNIŚCIE SIĘ WSTYDZIĆ ŻE WYDAJECIE TAKI SYF!! Stracilem tylko kase ktorą moglem przeznaczyć na coś znacznie lepszego! Ale tak pisaliście że to takie poprawki są itd!!

Do innych graczy!
Skąd mogę ściągnąć jakieś fajne długie trasy z pociągami pasażerskimi i taki gdzie jest duży ruch innych pociągow. Bo narazie w te trasy co są dolaczone do 2006 nie da sie grać! Nudne!! Scenariusz w 2004 był fajny. Proszę o pomoc!! Zaczynam się wkurzać na tą grę!

Szkoda że nie da się do media tego oddać spowrotem! Co z tego że ładnie opakowane jak w środku najgorszy produkt jaki kiedy kolwiek widzialem!(praktycznie to wersja 2004 z nowymi beznadziejnymi trasami i z niedopracowaną wersją językową jaką nas zaszczycil CDP!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:36, wasylek2004 napisał:

Tyle czasu czekalem na "nową" wersję TRS i....zawiodlem się i to bardzo!! Przecież to jest
to samo co wersja 2004!!! Równie dobrze można bylo sobie wrzucić trasy do 2004 i grać. CDP
co to ma być?? Miała być nowa gra!! Jak dla mnie to jest oszustwo i gdyby tylko CDP zwracało
kase za tą grę zwrócil bym ją bez wahania. Trasy są do dupy! I do tego nawrzucane jakieś trasy
DEMA! To za co ja musialem zaplacić?? Za pudelko?? I nawet nie umiecie przetłumaczyć wszystkiego
po tak długim czasie!! Nadal angielskie teksty wyskakują. Nie zauważyłem też znacznej poprawy
grafiki czy czego kolwiek!! POWINNIŚCIE SIĘ WSTYDZIĆ ŻE WYDAJECIE TAKI SYF!! Stracilem tylko
kase ktorą moglem przeznaczyć na coś znacznie lepszego! Ale tak pisaliście że to takie poprawki
są itd!!

Do innych graczy!
Skąd mogę ściągnąć jakieś fajne długie trasy z pociągami pasażerskimi i taki gdzie jest duży
ruch innych pociągow. Bo narazie w te trasy co są dolaczone do 2006 nie da sie grać! Nudne!!
Scenariusz w 2004 był fajny. Proszę o pomoc!! Zaczynam się wkurzać na tą grę!

Szkoda że nie da się do media tego oddać spowrotem! Co z tego że ładnie opakowane jak w środku
najgorszy produkt jaki kiedy kolwiek widzialem!(praktycznie to wersja 2004 z nowymi beznadziejnymi
trasami i z niedopracowaną wersją językową jaką nas zaszczycil CDP!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja zawiodlem sie na tej grze Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to olbrzymie błędy w generowaniu grafiki które potrafią zakryć większą część planszy Są to błędy typowo programowe,ale skutecznie zniechęcające do gry.W żadnej innej grze nie mam nawet namiastki podobnych problemów
Druga sprawa że fabuła tej gry nie jest za ciekawa.Oprócz błędów które już ktos zauważył czyli niedopracowane spolszczenie brakuje mi np takiego drobiazgu jak wersji 2004 jak wskazania że zbliżam się do stacji na której mam się zatrzymać.Także opis do wykonania misji jest bardzo lakoniczny
Grafika także nie rzuciła mnie na kolana W sumie mozna było zrobić coś o wiele lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że wersja 2006 jest do niczego.

Dużo fajnych dodatków do wersji 2004 było na stronie http://www.trainz.webd.pl/new/ . Mam nadzieję, że do wersji 2006 rownież będą tam dodatki. Wymagana jest darmowa rejestracja. Dział z dodatkami (Download) jest w tej chwili w aktualizacji ale mam nadzieję, że coś się tam wkrótce pojawi. Znajduje się tam również katalog stron z dodatkami do Trainz oraz inne strony kolejowe. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 20:19, Lolekgl napisał:

ja nie mam problemu z gniewem niebio ale mam problem z teksturami (trawa itp.) i z niektórymi
wersjami wody

Jednak mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasylek2004 - czy Ty facet nie przesadzasz z tą krytyką?? Wystarczyło trochę poczytać żeby wiedzieć, że TRS 2006 nie będzie jakąś znaczną inowacją ale ulepszonym następcą 2004... fakt - jest sporo błędów, które właściwie już chyba wszyscy wymienili (deszcz w geodecie, problemy z Content Manager Plus przy ściąganiu czy problemy z dźwiękami) ale program w wersji TRS2006 ma na pewno lepszą grywalność (mniej zacina na trasach z dużą ilością obiektów), łatwiej też możesz zarządzać dodatkami (poczytaj instrukcje obsługi o filtrach) i poprawiła się grafika.... Poza tym nigdy do gier nie dołącza się nie wiadomo czego - kilka z wbudowanych tras jest całkiem fajnych: np. Iberia Interior jest świetna... czy Northbay County. Także trasa australijska jest nienajgorsza. POZA TYM... nie żeruj na innych tylko sam stwórz swoja trasę - to jest w tym wszystkim NAJFAJNIEJSZE! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 11:35, gripex napisał:

Nie dawno kupiłem gre Trainz railroad simulator 2006 i nie jestem dobry w budowaniu geodety.moj
problem polega na tym ze nie wiem gdzie znajduja sie przystanki tramwajowe.co mam zrobic jak
ktos wie niech mi pomoze!

Niech ktoś uciszy tego gościa! :) Ile razy zapytasz człowieku o te przystanki tramwajowe?? Mówiłem Ci, że można je znaleźć wśród wbudowanych elementów a jeżeli nie to wrzuć w Google.pl hasło np: "Trainz tram stop" albo "Trainz zastavka" albo to samo ze słowem Haltestelle... ludzie - no trochę pomyslunku a nie zapychasz forum bezsensownymi postami. Jak już nic nie znajdziesz to napisz do mnie, bo jak jeszcze raz zobaczę post o przystankach to ...;) pawerybs@poczta.onet.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wagony te nazywają się Kklm fasstransport. Wystarczy, że trzymając klawisz ctrl naciśniesz prawym klawiszem myszy na wagon i dasz na "szczegóły" to zobaczysz jego nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam intel pentium 2.66 G 128 mega grafike i512 ramu a gra nadal mi sie zacina
prosze o podpowiedz jak ustawic grafikezeby wszystko chodziło jak trzeba
dzieki Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:00, Dafik22 napisał:

Mam intel pentium 2.66 G 128 mega grafike i512 ramu a gra nadal mi sie zacina
prosze o podpowiedz jak ustawic grafikezeby wszystko chodziło jak trzeba
dzieki Piotr



Ale dokładniej jaka grafa (nazwa) a 128 MB pamieci na karcie to jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować