Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fabuła kluczowa dla Alana Wake`a

11 postów w tym temacie

X360 dostanie niezłą grę. Jednak co mi przychodzi na myśl, to panowie developerzy -mniej głupich akcji w stylu świecenia latarką w koparkę, żeby wypędzić złego ducha, a więcej powagi. Bo takie akcje są żywcem wzięte z filmów Uvego Bola, gdzie kuriozalne sceny nie pasują zupełnie to klimatu, który film stara się budować.

Wtedy być może Alana otrze się o filmowość i nastrój grozy, bo na prawdę - takie akcje, będące taniochą rodem z filmów Holywood klasy "C" tylko psują klimat rozgrywki. A klimat gra ma, nie sposób jej tego odmówić. Szkoda, że team odpowiedzialny za tą produkcję nie potrafi go udźwignąć.

Alan zapowiada się na grę z lepsza fabułą, niż gameplayem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby producenci usłyszeli wreszcie lament "hardcorowców", że przez ostatnie 2-3 lata gry mamiły nas tylko piękną oprawą graficzną i efektami? Może zacznie się wreszcie większą uwagę na klimat i fabułę, jak to było w grach sprzed dekady? Swoją drogą szkoda, że nie mam żadnej konsoli bo zbliżają się naprawdę wybitne tytuły, np. jak w temacie Alan Wake, lub Heavy Rain. Przez tę dwie gry, nie wiem jaką konsole miałbym kupić. Brawo! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 11:33, Pecyn napisał:

Czyżby producenci usłyszeli wreszcie lament "hardcorowców", że przez ostatnie 2-3 lata
gry mamiły nas tylko piękną oprawą graficzną i efektami?


Grafika w trakcie produkcji się zestarzała, więc kuszą nas fabułą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 11:28, szypek26 napisał:

Składam błagalne modły o wersję na PC

Z tego co wiem to wersja PC została tylko wstrzymana żeby doszlifować tę na X360.
Czyli można się spodziewać, że na blaszakach zobaczymy ją może z rok później :)
Choć to zależy od M$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 11:40, Phobos_s napisał:

Z tego co wiem to wersja PC została tylko wstrzymana żeby doszlifować tę na X360

Też tak coś kojarzę.

Dnia 28.01.2010 o 11:40, Phobos_s napisał:

Czyli można się spodziewać, że na blaszakach zobaczymy ją może z rok później :)
Choć to zależy od M$

W maju 2011 to ja będę dziesiąty raz przechodził Wiedźmina 2 :P Także wtedy M$ to będzie mógł się wypchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fabuła- dawno zapomniałem jak to wygląda w nowych grach....fajnie,że tak do tego podchodzą, wojny technologiczne z ps3/pc nie mają już teraz większego sensu,więc niech gra ma chociaż ikrę; dobry pomysł wart jes dla mnie więcej niż dobra oprawa,więc..; Aha, no i niech wyjdzie też na pc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już palpatine narzeka. Gra nie wyszła a już jest źle. Za to w Heavy Rain nie ma wad...


Mam nadzieję że taki czas produkcji naprawdę wyszedł grze na dobre i otrzymamy porządną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować