Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klient wersji beta gry Battlefield: Bad Company 2 na gram.pl

24 postów w tym temacie

Klucz można było otrzymać m.in. zamawiając grę w przedsprzedaży naszego sklepu. Niestety wczoraj zapas kluczy został wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane odczucia. Niby miał to być pogromca Modern Warfare 2 ale pograłem w betę i widzę, że póki co to do pięt nie dorasta grze IW. Zresztą co kto lubi. Mi ogromny chaos na polu bitwy, wysokie wymagania sprzętowe, lagi potęgowane przez rozległość mapy i dużą ilość graczy oraz zwykłe przekombinowanie kompletnie nie pasują. Wracam do MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko się budzicie z tym klientem. Nie dosyć, że k.. można było dostać podczas ściągania w partach... to i grać swobodnie nie można, tak dalej to i z zamówienia zrezygnuje. Premiera za miesiąc, a to ma tyle bugów, że głowa boli. Nonstop crashe, kicki, nie działające panele, lagi i multum błędów - to jest beta? Chyba pre-alpha. Co mogłem zgłosić to zgłosiłem. Lista poprawek będzie taka, że prócz modeli map będą musieli od nowa gre zrobić. Tragedia. Moje zdanie, po nocnych zmaganiach z bad betą. Nie ma szans do marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 13:03, jimmYy napisał:

Mam mieszane odczucia. Niby miał to być pogromca Modern Warfare 2 ale pograłem w betę
i widzę, że póki co to do pięt nie dorasta grze IW. Zresztą co kto lubi. Mi ogromny chaos
na polu bitwy, wysokie wymagania sprzętowe, lagi potęgowane przez rozległość mapy i dużą
ilość graczy oraz zwykłe przekombinowanie kompletnie nie pasują. Wracam do MW2.



Lecz jednak mnie przekonuje sam model zniszczeń :) i grafika mi się też wydaję lepsza niż w MW2 ale ... każdy ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągam, bo nie zamówiłem, ale w demo raczej zagram. Jakie są Wasze wrażenia z bety(kieruję to pytanie do tych, którzy już grali)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: to BETA. To nie jest finalna gra.
Po drugie: dajcie serwerowni czas na dostosowanie się do obciążenia. Wczoraj wszyscy rzucili się na betę jak szczerbaty na suchara, więc nie dziwota, że taki spike pozabijał hostingi i do tego pojawiły się lagi. Zresztą po to jest beta, żeby testować i naprawiać błędy. Wkrótce wszystko powinno wrócić do normy. Sam mam problemy z wejściem na serwer, ale jak już się wbije, to zabawa jest przednia. Trzeba jednak pamiętać o dwóch rzeczach:

a) dołączajcie do squadów - będziecie mogli się spawnować na członkach zespołu, nie trzeba będzie dymać 6 kilometrów od bazy
b) korzystajcie z taksówek - jeżeli widzicie transporter, to wsiadajcie do niego - możecie strzelać z jego wnętrza
c) nie pchajcie się do helikoptera bez pada/joysticka. Nie da się latać tym cholerstwem tylko na klawie i myszcze. Zastanawiam się, po co w ogóle możliwość bindowania klawiszy do lotu.
d) gdy się bronicie, pozostawione pojazdy w waszej bazie to dla was ułatwienie. Dopiero po jakimś czasie eksplodują i pojawią się w bazie przeciwnika. Quad stoi, to niech stoi. Nikt przynajmniej na nim nie wbije na wasze tyły.
e) gdy gracie lekarzem, wskrzeszajcie i rzucajcie apteczki. Gdy jesteście inżynierem naprawiajcie pojazdy. Gdy gracie assaultem rzucajcie paczki z amunicją. Snajperem rzucajcie detektory ruchu i wykorzystujcie ładunki C4 - spokojnie można nimi minować wjazdy do bazy lub obklejać quady, które rozpędzamy w budynek z paczką i wyskakujemy przed uderzeniem w ścianę.

BC2 to naprawdę coś więcej niż tylko ganianie się jak debile w kółko biegnąc cały czas do przodu, bo zaraz ktoś nam się na plecach zespawnuje. Osobiście jestem rozczarowany tylko optymalizacją gry oraz brakiem strafe''a przy bieganiu (konsole...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na x''ie już grałem: gra wypas, choć na konsoli z 100''mi dzieci zawsze CO-OP będzie. A na PC chciałem zobaczyć jak tam z optymalizacją i czy będzie biegło na mym staruszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie post Zaitsev''a, bo całkowicie się z nim zgadzam!

Widać, że gra dobra. Wiadomo, że MW2 ilością sprzedanych egzemplarzy nie pobije, bo ma znacznie gorszą reklamę. Beta musi się zawieszać czy też lagować, bo w innym wypadku kwalifikowała by się jako demo.
Swoimi postami potwierdzacie to, że nie potraficie wczuć się w klimat gry. Chaos musi być, bo co to za wojna jak nie ma chaosu i totalnej rozwałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem BF2 a dziś wypróbowałem Bete Bad Company... Różnica kolosalna. Gra niby z serii BF''a ale jakoś tego nie czuję. Chaos jest i jak na razie ciężko mi ocenić czy to dobra strona tej gry czy też nie. Choć tak jak powiedział cypers tak to już wygląda na wojnie. Ta jedna mapa to jak na razie za mało aby określać całą grę. Ale trzeba przyznać realizmu jej nie brakuje. Pierwsza reakcja po odpaleniu mamy... Szok jaka grafa (choć na to nigdy uwagi nie zwracam) to w tym wypadku przykuło moją uwagę. Fajny efekt podczas biegania, chwila i zadyszka nie tak jak w wspomnianej drugiej odsłonie kulowego shootera. Bronie mają dobry dźwięk, muzyka przy ładowaniu też fajna. Wiele plusów ale był by nie było to beta i błędów jest jeszcze masa. Trochę roboty przed nimi. W końcu z PieCami zawsze są problemy. Tyle ile kompów tyle też konfiguracji. Co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 14:59, Mroczny_Joga napisał:

Czemu rozdajecie za free klucze do bety :D?

a co?? za kase maja rozdawac klucze ktore sa darmowe??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 15:22, Slova napisał:

A WCZORAJ NIE MOŻNA BYŁO?

Ludzie się rzucali z całego świata na tę betę - ledwo niektóre stronki działały. Zapewne byłoby na gramie gorzej niż kiedy to pre-ordery na EK Wiedźmina wystartowały. :D

Dnia 29.01.2010 o 15:22, Slova napisał:

Teraz to się w (_!_) pocałujcie, jak już 99% ludzi ma z dziwnych przeklejów i torrentów.

Lepiej późno niż wcale, nadal znaczna część serwisów na których to można pobrać jest obciążona.

Pobieranie zaś zaraz się w moim wypadku skończy, po wypowiedzi Zaitseva(btw to są dwie rzeczy?) to póki co mogę stwierdzić, że jest jakiś postęp jeśli chodzi o rozgrywkę w stosunku do poprzednich części. Chociaż nie podoba mi się to, że niektórzy "ukradli" te klucze do bety w hurtowych ilościach i próbują na nich zarobić na allegro.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Swoimi postami potwierdzacie to, że nie potraficie wczuć się w klimat gry. Chaos musi być, bo co to za wojna jak nie ma chaosu i totalnej rozwałki."

przepraszam, że nie potrafię wczuć się w brzydką grafikę na komputerze który MW2 ciągnie na high
przepraszam, że nie wczuwam się w lagi, bezsensowne respienie i zero teamplayu przecież w takich grach jak battlefield najważniejszego

a i nie jestem żołnierzem tylko graczem ;)

ale obiektywnie mówiąc MW2 a BC2 to dwie kompletnie różne gry i nie ma co dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować