Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 14:07, karollo1a napisał:

Charlize Theron

3 i 4 zdjęcie piękne. Są jeszcze jakieś z kategorii zdjęć zmysłowych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:10, parkourowiec napisał:

Ona to dopiero jest ładna

Angelina Jolie

Eee tam Angelina Jolie już jest stara, i mi się nigdy nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich faworytek wśród aktorek. Piękna i naturalna (jak na aktorkę). Nic dodać, nic ująć :)

Lucas016=> Faktycznie, ładna dziewczyna i ma nieziemski głos. Byle jej sława do głowy nie uderzyła... Nie chcę kolejnej gwiazdy-skandalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 14:07, karollo1a napisał:

Charlize Theron

Trzecie photoshop, ale daje do myślenia, te piersi ah ;D

@Mac Cry
To jej raczej nie grozi, europejki nie są takie ''debilne'' jak te parisy, jesici czy inne lohany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ostatnio zauważyłem, że w ogóle amerykanie są powaleni (nie, żebym był zaraz ich tam zaraz tępił, ale nie ma tam ogólnie za mądrych ludzi, choć na pewno znajdzie się wiele wyjątków). Mówię to o normalnych mieszkańcach ameryki (głównie USA), bo są nadzwyczaj niedouczeni (jak daleko jest Polska od europy?). Ale amerykańskie gwiazdy są tak powalone, że... szkoda gadać, wystarczy na spojrzeć na ich zachowanie. W europie też spotka się jakiś skandalistów wśród gwiazd lub wariatów, ale są to odosobnione przypadki. Wolę jednak mieszkać w tej zapapranej politycznie Polsce niż w Ameryce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:49, Vanmati napisał:

CARMEN ELECTRA.....JEST STARA ALE PIĘKA MOWCIE CO CHCECIE!



ladne to ona ma ale tylko zderzaki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 15:32, Mac Cry napisał:

Hmm, bardzo ładna kobieta, ale nie w moim guście. Nie wiem dlaczego, ale z twarzy mi się nie
podoba, choć jest ładna.

Z tego co widzę, to operator Photoshopa miał zły dzień :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:19, Oxygenz napisał:

Chcialem dodać coś lepszego :p ale...



<wow> powiem jak pewien raper "kotku jestes zaje*ista chce sie z toba ......... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie sci fi, ale osoba bardzo konkretna. Powiedzielibyście, że zwykła blondyna, ale trzeba zobaczyć ją gdy jest naburmuszona. A to za sprawą najbardziej ponurej roli jaką można odegrać w telewizyjnym serialu ever. Oczywiście chodzi o Ellen Muth, która odgrywa w "Dead like me" główną role "ponurej żniwiarki" przy czym słowo "ponura" pasuje do niej w 100%. Ponura jest nie tylko na twarzy, lecz w każdym aspekcie filozoficzno światopoglądowym. Pierwsze dwa zdjęcia pokazują główną bohaterkę w ostatnich sekundach życia, które straciła bestrosko patrząc na spadającą wprost na nią kosmiczną deskę klozetową ze stacji MIR :D, czyli na kilka sekund przed tym jak została ponurą żniwiarką. Następne to takie tam ponure, a ostatnie to niespodzianka! znowu ponure, ale tu już jako ponura żniwiarka. Obejrzyjcie serial, bo warto poświęcić te parenaście godzin dla niej samej.

20070723192529

20070723192535

20070723192607

20070723192615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:19, Oxygenz napisał:

Chcialem dodać coś lepszego :p ale...

Najpiękniejsza blondynka jaką widziałem! sam kiedyś ją tu wstawiłem ;).
Kristin Kreuk dla mnie jedna z najładniejszych brunetek. Niech ktoś se uwarza jak chce.

20070723193214

20070723193253

20070723193416

20070723193455

20070723193530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:29, hans olo napisał:

Tym razem nie sci fi, ale osoba bardzo konkretna. Powiedzielibyście, że zwykła blondyna, ale
trzeba zobaczyć ją gdy jest naburmuszona. A to za sprawą najbardziej ponurej roli jaką można
odegrać w telewizyjnym serialu ever. Oczywiście chodzi o Ellen Muth, która odgrywa w "Dead
like me" główną role "ponurej żniwiarki" przy czym słowo "ponura" pasuje do niej w 100%. Ponura
jest nie tylko na twarzy, lecz w każdym aspekcie filozoficzno światopoglądowym. Pierwsze dwa
zdjęcia pokazują główną bohaterkę w ostatnich sekundach życia, które straciła bestrosko patrząc
na spadającą wprost na nią kosmiczną deskę klozetową ze stacji MIR :D, czyli na kilka sekund
przed tym jak została ponurą żniwiarką. Następne to takie tam ponure, a ostatnie to niespodzianka!
znowu ponure, ale tu już jako ponura żniwiarka. Obejrzyjcie serial, bo warto poświęcić te parenaście
godzin dla niej samej.

ŻE JAK BO OD 5 h ROBIE NA KOMPIE COŚ DLA OJCA I MNIE MULI (krócej pls)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:36, Vuko Drakkainen napisał:

Kristin Kreuk dla mnie jedna z najładniejszych brunetek. Niech ktoś se uwarza jak chce.

Znam ją z Smallville ;) jeszcze ta laseczka co gra Louis Lane jest fajna i Cloie, czy jak to się pisze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:36, Vuko Drakkainen napisał:

> Chcialem dodać coś lepszego :p ale...
Najpiękniejsza blondynka jaką widziałem! sam kiedyś ją tu wstawiłem ;).
Kristin Kreuk dla mnie jedna z najładniejszych brunetek. Niech ktoś se uwarza jak chce.


Bardzo mi sie podoba :). Swoja droga Tajemnice Smallville - fajny serial ;P Wrzuce pare zdjec serialowej Lois Lane ;p (Erica Durance).

20070723211532

20070723211539

20070723211547

20070723211725

20070723211748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować