Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Hmm, widzę, że lubisz panie z Photoshop. Zdjęcie żadne mi się nie podoba, jedynie pani Bell jest ładna (lecz zdjęcie tragiczne). Musisz jeszcze dużo popracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:29, el-coyote napisał:

No dałem jakieś inne, bo by zaczęli krzyczeć, że już było dawane ;)

Ogólnie Keira mi się podoba, tylko akurat te fotki takie sobie :).

Dnia 26.07.2007 o 13:29, el-coyote napisał:

A to jakaś pani ze stron XXX? :P Tak wygląda...

Nie, po prostu zapodałem nieco "ostrzejsze" zdjęcie z jej udziałem ;). Dla porównania:

20070726133946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee, bawisz się w jedno zdjęcie na post. Zapodaj od razu całą paletę zdjęć :) Ja możesz to daj jeszcze zdjęcia tej uroczej damy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 13:25, gothicsheep napisał:

Przy okazji i ja coś zarzucę (tak, należę do fanclubu Azjatek ;D):

Naprawde ładna (ja z kolei nie należę do ich fanclubu). Jej ostatnia fotka, też niezła ;)

@jakoktochce
Fajna ostatnia fotka, w końcu wiem jak się nazywa ta aktorka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:40, gothicsheep napisał:

> No dałem jakieś inne, bo by zaczęli krzyczeć, że już było dawane ;)
Ogólnie Keira mi się podoba, tylko akurat te fotki takie sobie :).
> A to jakaś pani ze stron XXX? :P Tak wygląda...
Nie, po prostu zapodałem nieco "ostrzejsze" zdjęcie z jej udziałem ;). Dla porównania:

Widze że postanowiłeś zapodać coś Sheepie w tymże temacie. Yukie jak zawsze super!
Mac: Tak za dużo to w tym wypadku nie jest dobry pomysł :P To Yukie w końcu ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam polecam wam stronke DDFprod.com - tam są takie dziewczynki, że uuuu i wszystkie takie młodziutkie, a jakie cuda wyprawiają to.....


A tak normalnie to stawiam na Priscille Sol brazylijke, która siedzi w branży dla pełnoletnich - jeśłi wiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:50, Mac Cry napisał:

Szkoda, że starzy użytkownicy tego tematu już nie biorą tu głosu i nic nie dają. Bo nowi zaniżają
poziom tego tematu. Niestety...

Mógłbyś wyrażać się jaśniej? Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:51, HiroshiTakubo napisał:

Widze że postanowiłeś zapodać coś Sheepie w tymże temacie. Yukie jak zawsze super!

Dokładnie!

Dnia 26.07.2007 o 13:51, HiroshiTakubo napisał:

Mac: Tak za dużo to w tym wypadku nie jest dobry pomysł :P To Yukie w końcu ^_^

Właśnie mnie z tym wyprzedziłeś :D. Dobra, a teraz twoja kolej, łap pałeczkę :P. Zapodaj jeszcze z jedno zdjęcie i na tym zakończymy naszą dzisiejszą sesyjkę z Yukie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę :) Po prostu stali bywalcy tego tematu rzadziej tu zerkają (ja przez miesiąc tu nie zaglądałem). I są nowi forumowicze, którzy zaniżają poziom tematu (nie wszyscy oczywiście). Nawet nie chodzi mi o dawane tu zdjęcia (które często mi się nie podobają, ale to już są gusta, a o gustach...) tylko poziom postów pisanych przez "nowych". Myślę, że Ci stali bywalcy się ze mną zgodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:59, gothicsheep napisał:

Właśnie mnie z tym wyprzedziłeś :D. Dobra, a teraz twoja kolej, łap pałeczkę :P. Zapodaj jeszcze
z jedno zdjęcie i na tym zakończymy naszą dzisiejszą sesyjkę z Yukie ;).

No w sumie why not? :P
Już nie pamiętam kiedy ostatnio choć jedno zdjęcie tutaj zapodałem...
Yukie

20070726140450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok. Już odpuszczę Ci tą paletę zdjęć :) Ale zaglądaj to częściej i zapodawaj chodziarz raz dziennie zdjęcie Yukie (lub innej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że kompletnie nie rozumiem tej fascynacji kobietami ze zdjęć. Większość z nich to albo "sławy" z show-biznesu, albo jakieś absolutnie odległe od naszej codzienności modelki, z którymi nigdy nasze ścieżki się nie skrzyżują. Strata czasu i wyobraźni - kształtujecie sobie jakieś wzorce kobiecości w oparciu o coś, co jest dla was nieosiągalne. Tym bardziej, że nie bierzecie poprawki na wszystkie zabiegi kosmetyczne, graficzne poprawki, których się dokonuje, aby podrasować "image" tych osobistości - a ta ma pryszcza, to zamażemy, a ta ma bioderka troszkę za szerokie, to znów wezwiemy wróżkę photosop na pomoc.

Poważnie - nie jesteście w stanie wyjść, przejść się? Nawet nie do klubu, ale jakąś większą ulicą - dla Warszawiaków na przykład wzdłuż Domów Centrum. Mamy najpiękniejsze kobiety na świecie, a te, które zajmują drugie miejsce (Maltanki) są zdecydowanie dalej niż nasze rodaczki, których urodą możemy do woli się napawać każdego dnia.

Oglądacie Azjatki, a nie macie pojęcia, jak jest za granicą - taka Belgia to koszmar, kobiety są tu przerażająco brzydkie. Zwyczajnie obleśne. Podczas pierwszego wolnego tygodnia, gdy mogłem wpaść do Polski, nie pragnąłem nic innego tylko przytulać się do otaczających mnie Słowianek i dziękować im za to, że stąpają po ziemi.

Panowie - doceńcie istoty, które was otaczają, bo jeśli jeden element naszej krajowej rzeczywistości jest wart oderwania się od Internetu i godzien uwagi, to właśnie Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa.Dlatego przestałem tutaj wrzucać zdjęcia,a pokazywane tutaj kobiety oceniam co najwyżej jako niezłe :P.Co jak co,ale Polki to najpiękniejsze kobiety :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest tak wielki, ze trudno okreslic kto jest starym, a kto nowym forumowiczem ;) Co chwile ludzie się zmieniają. Ja, np. zaczalem dopisywac sie do tego tematu, gdy Ty, jak to okresliles - miales przerwę na forum, i jestem stałym bywalcem (obecnie Piękne Kobiety :-D jest wątkiem, w którym dodałem najwiecej postów i zdjęc).
Tak więc, czynnie uczestniczę w rozwijaniu sie wątku i musze stwierdzic, ze się z Twoją teorią nie zgadzam.
Pozdrawiam.
···
Monica Bellucci

20070726141907

20070726141937

20070726142010

20070726142050

20070726142132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się kłócić, ale ogólna myśl twojego posta jest taka: Co się podniecacie innymi dziewczynami, macie Polki więc nie jarać mi się tu np. Azjatkami... A mi się Polki jakoś na tle świata bardzo nie wyróżniają... Myślę, że całą tą sprawę można umieścić w jednym słowie: GUST. Narzucanie schematów, że oto POlki rządzą mija się z celem, gdyby każdy tak sądził lipa by była i owies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jej (teorii) chyba do końca nie rozumiesz, ale to twój problem :)

Fajne zdjęcia Monici znalazłeś, przedtem ich nie widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:28, Mac Cry napisał:

Fajne zdjęcia Monici znalazłeś, przedtem ich nie widziałem ;)

Dla fanów Monisi mam jeszcze więcej :D
Monica Bellucci

20070726143046

20070726143144

20070726143211

20070726143238

20070726143309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować