Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 17:00, kulfonito napisał:

Ej no sorry ale sama chciala :P to nie byl moj :P A tak w ogole nie powiedzialem od kogo mam
numer.

Bo powiedziała, że z gram.pl to zna tylko mnie i blok ;| Dobra, spoko już, do jutra jej przejdzie. Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:02, patrYX93 napisał:

Widzisz, tak to jest jak dajesz numer gg jakimś: "12 letnim Wojtkom" tzn patrzącym tylko na
wygląd. Kobietę trzeba umieć... podejść :P

Widocznie, nie którzy tego nie potrafią ;P A wygląd się nie liczy dla mnie, liczy się wnętrze xDD Nie no wygląd też sie trochę liczy, bardziej.

Dnia 20.07.2007 o 17:02, patrYX93 napisał:

Ciekaw tylko jestem skąd ty takie dziewczyny znasz? Gdyby u mnie takie chodziły po szkole to
ja bym miał wreszcie sens chodzenia do budy :)

Ma się te znajomości ;) A sam napisałeś, że wygląd nie jest najważniejszy ;P Więc, jak to? W ogóle dziewczyn w szkole nie macie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 17:08, Lucas016 napisał:

Widocznie, nie którzy tego nie potrafią ;P A wygląd się nie liczy dla mnie, liczy się wnętrze
xDD Nie no wygląd też sie trochę liczy, bardziej.

Wiesz, najlepsze są w końcu połączenia. Przecież nie ma sensu brać: ładnej i głupiej, czy brzydkiej i mądrej.
Już lepiej wziąć średnią, byle coś do niej czuć :]

Dnia 20.07.2007 o 17:08, Lucas016 napisał:

Ma się te znajomości ;) A sam napisałeś, że wygląd nie jest najważniejszy ;P Więc, jak to?
W ogóle dziewczyn w szkole nie macie? ;P

Mamy, nawet jest dużo "sztuk" ale głównie starszych :( . Nie widać żadnych równolatek ładnych... mam tylko nadzieje, że dojdą w przyszłym roku jakieś ładne "pierwszaki" ;) (gimnazjum jak coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:12, patrYX93 napisał:

Wiesz, najlepsze są w końcu połączenia. Przecież nie ma sensu brać: ładnej i głupiej, czy
brzydkiej i mądrej.

Zgadzam się, tzw. złoty środek ;)

Dnia 20.07.2007 o 17:12, patrYX93 napisał:

Już lepiej wziąć średnią, byle coś do niej czuć :]

bluesa ;D

Dnia 20.07.2007 o 17:12, patrYX93 napisał:

Mamy, nawet jest dużo "sztuk" ale głównie starszych :( . Nie widać żadnych równolatek ładnych...
mam tylko nadzieje, że dojdą w przyszłym roku jakieś ładne "pierwszaki" ;) (gimnazjum jak coś)

No to życzę udanych połowów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:45, patrYX93 napisał:


Roslyn Sanchez - fotki z maxima. Czyli średnie, z sesji.

Nie jest zla, podobna troche do Nicole Scherzinger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:36, Lucas016 napisał:

No to życzę udanych połowów xD

Ja sam nie wiem czy połowie, bo to dopiero za ponad miesiąc... jak to szkoła. A nóż widelec poznam jakąś fajną dziewczynę nad morzem? Tam gdzie wyjeżdżam są naprawdę ładne dziewczyny (a to wciąż Polska :P). Byle by nie była jakaś dziwna, bo ja to jestem taki człowiek (póki co jeszcze człowiek), który z jedną dziewczyną zbyt długo wytrzymać nie może... o kurczę ale tu sie offtop zrobił ;)

Na pocieszenie macie trochę fotek. Pierwsze 2 to Rihanna, jak pewnie łatwo się domyśleć. Od razu do tego zestawu załączam nowy teledysk tejże pani, przyznać nieźle się w nim prezentuje :P .
http://pl.youtube.com/watch?v=Zyhk3aZd__4

Zaś druga pani, to już moim zdaniem wyższa półka :) Nazwisko podane w nazwie zdjęcia :)

20070720180034

20070720180043

20070720180126

20070720180137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:02, patrYX93 napisał:

> No to życzę udanych połowów xD
Ja sam nie wiem czy połowie, bo to dopiero za ponad miesiąc... jak to szkoła. A nóż widelec
poznam jakąś fajną dziewczynę nad morzem? Tam gdzie wyjeżdżam są naprawdę ładne dziewczyny
(a to wciąż Polska :P). Byle by nie była jakaś dziwna, bo ja to jestem taki człowiek (póki
co jeszcze człowiek), który z jedną dziewczyną zbyt długo wytrzymać nie może... o kurczę ale
tu sie offtop zrobił ;)

Na pocieszenie macie trochę fotek. Pierwsze 2 to Rihanna, jak pewnie łatwo się domyśleć. Od
razu do tego zestawu załączam nowy teledysk tejże pani, przyznać nieźle się w nim prezentuje
:P .
http://pl.youtube.com/watch?v=Zyhk3aZd__4

Zaś druga pani, to już moim zdaniem wyższa półka :) Nazwisko podane w nazwie zdjęcia :)


niezła lala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy do klimatów polskich. Bardzo spodobała mi się Anita Sokołowska. Galeria cz.1

data urodzenia: 25 stycznia 1976, stan cywilny: zamężna (szkoda :P)

Aktorka młodego pokolenia. W latach 2000-2001 występowała w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Występowała gościnnie w łódzkich teatrach: Nowym (2001-2003) i Zwierciadło (2001).

Zaczynała w serialu "Trędowata", gdzie zagrała Stefcię Rudecką. Potem stanęła konkurencji z Agata Buzek i wygrała rolę doktor Mileny Starskiej, w serialu „Na dobre i na złe”. Ta rola pozwoliła jej zaistnieć dla szerszej publiczności, a w efekcie dostać w 2006 roku rolę w serialu „FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY” (Anita, żona Nowickiego).

Od niepozornej roli w super słabej produkcji („Trędowata”), do pełnokrwistej doktor Leny z „Na dobre i na złe” – to niewątpliwie sukces Anity Sokołowskiej.

Kariera Anity Sokołowskiej dopiero się zaczyna. Mamy nadzieję, że rozwinie się tak, jak można by się spodziewać, a piękniej Anicie uda się odciąć od wizerunku swoich serialowych ról, i w efekcie zagrać coś bardziej spektakularnego. Jeśli natomiast jej kariera się nie rozwinie, i na zawsze pozostanie dla nas nikim więcej tylko Lenką z Leśnej Góry, wpiszemy tu, jako porażkę, pięknie zaprzepaszczoną szanse.

Chociaż zawsze marzyła o zawodzie aktorki, pierwsze kroki na scenie stawiała w roli baletnicy. Jej mężem jest aktor i fotografik Rafał Malinowski (31 l.), znany m.in. z roli Roberta, męża Agnieszki Lubicz w "Klanie"

20070721152246

20070721152256

20070721152309

20070721152322

20070721152341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na polskich aktorkach :D ale niewątpliwie najładnieszą polską piosenkarką jest doda :D hehe a z zagranicznych Nicole Scherzinger ale wiadomo ze kazdy ma inny gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:57, karollek napisał:

Jeśli juz jesteśmy przy Polkach, wypadałoby wymienić najpiękniejszą polską aktorkę.

Panowie..., Alicja Bachleda-Curuś !!

Ładniutka ;) Dzięki za foty. Masz może więcej ? 5 zdjęcie najfajniejsze, szkoda że taka mała rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:34, struksik napisał:

Czas na mnie, Taylor Cole i wszystko jasne.

Urocza. Nie znam jej, moze powiedzialbys o niej cos więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście piękna ale na pewno nie najpiękniejsza. Już trochę o niej zapomniałem, także dzięki za te foty. Wszystkie są świetne oprócz tej trzeciej, na której Alicja Bachleda-Curuś wyszła dosyć średnio i przeciętnie.

struksik: Piękna jest ta Taylor Cole a ja jakoś nigdy o niej nie słyszałem. Jak wrócę do domciu to nadrobię zaległości i ściągnę sobie trochę jej fotek. Jak dla mnie - 9/10 i znak jakości :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować