Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2006 o 09:22, spider88 napisał:

No to jak kolega dał niezły odnośnik więc nic mnie nie powstrzyma ;)

Miniaturki tylko ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 09:54, spider88 napisał:

No cóż tylko takie były na tej stonie ale zawsze można pogrzebać i powiększyć ;)


Piszesz jak ginekolog...:)))

Ktoś wspominał o azjatkach - ta co prawda pochodzi ze Stanów, ale przodkowie są z Państwa Środka. A zowie się Linda Tran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 10:17, Wodzasty napisał:

Ktoś wspominał o azjatkach - ta co prawda pochodzi ze Stanów, ale przodkowie są z Państwa Środka.
A zowie się Linda Tran.

Oj ale dość ciężko znaleść jej zdjęcia lekkiego kalibru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 10:24, spider88 napisał:

Oj ale dość ciężko znaleść jej zdjęcia lekkiego kalibru ;)


Nikt nie pisał, że tylko celebrities się liczą...:))) Wszak świat jest pełen pięknych kobiet (tylko czasem wina brak...:)))))

No to ktoś zza Tatr... Kianty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 10:33, Wodzasty napisał:

Nikt nie pisał, że tylko celebrities się liczą...:))) Wszak świat jest pełen pięknych kobiet
(tylko czasem wina brak...:)))))

Bo tak nie jest ale trzeba przyznać że bardzo ładna , poza tym większość azjatek tych wschodnich ma ładną urodę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 11:07, SwenG napisał:

To ja jeszcze trzy zdjęcia wrzucę. Nazywa się Leon Kadena. Urodzona w Osace 19 lutego 1986
roku.


Japonka? A takie koreańskie rysy twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 11:31, Galdor napisał:

Japonka? A takie koreańskie rysy twarzy...

No to z ciebie niezły znawca tematu, skoro bez problemu potrafisz tak rozróżniać bądź co bądź egzotyczną urodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 11:49, SwenG napisał:

No to z ciebie niezły znawca tematu, skoro bez problemu potrafisz tak rozróżniać bądź co bądź egzotyczną urodę :D


Ciekawe czy potrafi rozróżniać Murzynki?...:)) Spojrzy na zdjęcie i mówi: Senegal...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 11:49, SwenG napisał:

> Japonka? A takie koreańskie rysy twarzy...
No to z ciebie niezły znawca tematu, skoro bez problemu potrafisz tak rozróżniać bądź co bądź
egzotyczną urodę :D

Mieszkam w Chinach prawie rok, dodatkowo w szkole mam japonki i koreanki, więc widzę różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:12, Galdor napisał:

Mieszkam w Chinach prawie rok, dodatkowo w szkole mam japonki i koreanki, więc widzę różnice.

Pozazdrościć jeśli to nie ściema , ja zawsze chciałem się udać w tamte rejony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:12, Galdor napisał:

> > Japonka? A takie koreańskie rysy twarzy...
> No to z ciebie niezły znawca tematu, skoro bez problemu potrafisz tak rozróżniać bądź
co bądź
> egzotyczną urodę :D
Mieszkam w Chinach prawie rok, dodatkowo w szkole mam japonki i koreanki, więc widzę różnice.

Hmm, na stałe ? Jak to jest w państwie bądź co bądź socjalistycznym i z cenzurą na gugla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:53, SwenG napisał:

> > > Japonka? A takie koreańskie rysy twarzy...
> > No to z ciebie niezły znawca tematu, skoro bez problemu potrafisz tak rozróżniać
bądź
> co bądź
> > egzotyczną urodę :D
> Mieszkam w Chinach prawie rok, dodatkowo w szkole mam japonki i koreanki, więc widzę różnice.

Hmm, na stałe ? Jak to jest w państwie bądź co bądź socjalistycznym i z cenzurą na gugla ?

Nie byłem, ale podłączę się i powiem, że mają sprzęt elektroniczny (ponoć) tańszy niż u nas. Ale jedzenie (również ponoć) droższe :P Ewentualnie prosze o potwierdzenie tych wiadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:12, Galdor napisał:

Mieszkam w Chinach prawie rok, dodatkowo w szkole mam japonki i koreanki, więc widzę różnice.


Bajka. Zawsze chciałem zwiedzić Chiny a co dopiero tam powmieszkać dłuższy czas. Skoro chodzis zdo szkoły to pewnie znasz język chiński, ewentualnie angielski skoro masz międzynarodową klasę. Pozazdrościć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:12, Galdor napisał:

Mieszkam w Chinach prawie rok, dodatkowo w szkole mam japonki i koreanki, więc widzę różnice.


Az Ci zazdroszcze (jesli to prawda). Moze nie chcialbym mieszkac w Chinach na stale ale tak zwiedzic ten kraj to byloby cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[WOOW!
>I pewnie znasz coś po Chińsku (no bo jak inaczej)]
"Trochę" już umiem, tak :)

>Hmm, na stałe ? Jak to jest w państwie bądź co bądź socjalistycznym i z cenzurą na gugla ?
Cenzura na internet jest stresująca. Wikipedia nie działa, Google Video też :(

>Nie byłem, ale podłączę się i powiem, że mają sprzęt elektroniczny (ponoć) tańszy niż u nas. Ale jedzenie >(również ponoć) droższe :P Ewentualnie prosze o potwierdzenie tych wiadomości :D
Pierwsze to prawda, drugie kłamstwo ;) Obiad na 16 osób, mniej więcej tyle potraw - full wypas, kosztował nas w przeliczeniu 200zł ;) Jedzenie jest znacznie tańsze, a spowodowane jest to tym, że każdy prawie tu do restauracji chodzi 2 razy dziennie.

>Skoro chodzis zdo szkoły to pewnie znasz język chiński, ewentualnie angielski skoro masz międzynarodową >klasę. Pozazdrościć. :-)
Mam oba języki w szkole codziennie. Angielski bezproblemowo już od kilku miesięcy, w chinskim robię postępy na tyle, by teraz sobie rozmawiać.

+''parę'' zdjęć z Chin:
www.wsmieszek.deviantart.com

Ale z tym, jeśli jesteście zainteresowani Chinami, to do jakiegoś osobnego tematu... bo tu bądź co bądź temat o pięknych kobietach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:33, Galdor napisał:

Ale z tym, jeśli jesteście zainteresowani Chinami, to do jakiegoś osobnego tematu... bo tu
bądź co bądź temat o pięknych kobietach ;P

No ale (będę się powtarzać ;)) Azjatki są piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować