Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2006 o 20:09, Deejay napisał:

nie zrobiła z włosami kompletnie nic. no podcinała końcówki tylko ale
to normalne... i co? były rude, słabe łamliwe a teraz są błyszczące, mocne i brunatne :)

No tak. Nie uwzględniłem, że dzisiejsze dziewczyny żyją głównie modą. Na szczęście jest jeszcze pewna liczba "nienormalnych", które urwały się z księżyca i podświadomie "nic nie robią", żeby najlepiej wyglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swtierdzam że poczułem się urażony ... jak to obniżam poziom fotkami? złe nie były (a wpadka ze źle przyciętym - to spoko - poprosiłem o pomoc bo nie zwróciłem uwagi co na nim jeszcze jest, mi chodziło o twarz), a wręcz bardzo piękne, i naturalne. Jeśli to chodzi o różnice między naszymi gustami... to wies. że to nie oto chodzi... każdy ma swój gust ... to wiesz doskonale.
włosy RUDE lubię TYLKO NATURALNE !!! to wiać, że kobieta jest ruda nie tylko po włosach ale i po cerze/twarzy - zreszta też wiesz o tym doskonale.

Kobiety z którymi bywam i które mi się naprawdę podobają, lubią zbytki (żadko która nie lubi) ale są naturalne, makijażu albo wogóle albo minimalnie, podobnie włosy - bo dla mnie to baaardzo ważne

myślę, że mamy podobne spojrzenie (zdanie) na to zagadnienie i się poprostu niezrozumieliśmy (tak wiem pisałeś do DeeJay''a - ale to było powiązane z moja osobą).

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:44, Martimat napisał:

swtierdzam że poczułem się urażony ... jak to obniżam poziom fotkami?

Alez ja niczego nie napisałem o Tobie. Poziom piękna obniża się w moim odczuciu od jakichś 10 stron. :)

Dnia 24.11.2006 o 21:44, Martimat napisał:

złe nie były (a wpadka ze źle przyciętym - to spoko - poprosiłem o pomoc bo nie zwróciłem
uwagi co na nim jeszcze jest, mi chodziło o twarz)

W ogóle nie miałem na myśli "wpadek". Ba jak normalna, zdrowa kobieta nie ma choćby minimalnych skłonności do braku ubioru, to nie jest dobrze.
Inaczej mówiąc erotyka ma moje poparcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 21:24, Olamagato napisał:

No tak. Nie uwzględniłem, że dzisiejsze dziewczyny żyją głównie modą. Na szczęście jest jeszcze
pewna liczba "nienormalnych", które urwały się z księżyca i podświadomie "nic nie robią", żeby
najlepiej wyglądać. :)


To teraz ja czuję się urażony... Nazywasz moją dziewczynę nienormalną...? I widzisz?? wszystkich tu urażasz, ot co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 23:17, Deejay napisał:

To teraz ja czuję się urażony...

Dobra, nie urażaj sie tyle, tylko podnoś fotograficzny poziom tego tematu. Byle coś bliżej pod soft bo z ciężkim sercem będe musiał to zabrać do prywatnych archiwów czyli usunąć z publicznych. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 23:20, dudi1212 napisał:

Jakie ona ma nogi... a jaki tyłeczek...

Polecam porównanie z Keity Ines. :) Wypada zdecydowanie na korzyść tej ostatniej. To zdecydowane zdanie fotografów, mających możliwości porównania obu przypadków w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 23:20, dudi1212 napisał:

No niemożliwe!!! Tutaj nie ma Jennifer Lopez:P Jakie ona ma nogi... a jaki tyłeczek... Mniam
:P

Mnie osobiście pani Lopez się nie podoba. Ale czy tylko mi? W końcu musi być jakiś powód, że jesteś pierwszym, który zamieszcza jej fotki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 23:26, 8bit napisał:

> No niemożliwe!!! Tutaj nie ma Jennifer Lopez:P Jakie ona ma nogi... a jaki tyłeczek...
Mniam
> :P
Mnie osobiście pani Lopez się nie podoba. Ale czy tylko mi? W końcu musi być jakiś powód, że
jesteś pierwszym, który zamieszcza jej fotki. :P

Mi też nie podoba się JL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dam kilka swoich ulubionych ...

1. Cristina Milian (Czy pani coś dzisiaj piła ? :P)
2. Alicia Keys
3. Ashanti
4. Jessica Alba
5. Beyoncé Knowles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 00:18, Dante Dy`nei napisał:

To ja dam kilka swoich ulubionych ...

1. Cristina Milian (Czy pani coś dzisiaj piła ? :P)
2. Alicia Keys
3. Ashanti
4. Jessica Alba
5. Beyoncé Knowles

Niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest poprostu inny rodzaj gustu! mnie odpowiada - ale moja kobieta (jesli bym wybierac między JLo a moim słodkim) by wygrała (u mnie w zawodach o mnie). Ale jennyn est naprawdę kobieca ... co by nie było ...choc nie do konca mój typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...same lafiryndy tu dajecie :P (no może poza tą azjatką, którą wciąż tak tutaj umieszczacie)

To teraz coś ode mnie

Na zdjęciu... wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 05:51, Pediator napisał:

Chinatsu Wakatsuki


Idol Torture... faktycznie, torturują nas takimi zdjęciami... kocham Japonki ;) W zamian - Anna Tsuchiya, jedna z ładniejszych j-popowych/j-rockowych wokalistek. Co ważne, oprócz tego faktycznie ma głos i potrafi śpiewać, a to niezbyt częste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować