Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

W sumie mi się podoba, chociaż to nie jest dokładnie mój typ. Rosario ma specyficzną urodę i nie każdemu się spodoba. Ja pamiętam ją z filmu "Sin City", gdzie zagrała świetną rolę. Znalazłeś fajne zdjęcia, mi najbardziej podoba się to czwarte i dwa ostatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie tam podoba... w ogóle podobają mi sie Ciemnowłose dziewczyny:] ma ktoś może jakieś fajne ciemnowłose na fotkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:18, Vuko Drakkainen napisał:

> Rosario Dawson ...
eee.. nie przypadła mi zabardzo! ale co do tej roli w Alexnandzrze to sie z tobą zgodze ;)
była fajna



taa ... śmiało mogę powiedzieć że to była rola jej życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małgorzata Foremniak? Blech, wiesz jak Ona wygląda bez "tapety" etc? Widziałem raz Tą kobietę w Warszawie i wcale nie wygląda tak cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 19:55, Dipster napisał:

Małgorzata Foremniak? Blech, wiesz jak Ona wygląda bez "tapety" etc? Widziałem raz Tą kobietę
w Warszawie i wcale nie wygląda tak cudownie.

Większość tu pokazywanych kobiet bez make-up''u wygląda co najmniej mało atrakcyjnie. Ja zawsze ceniłem sobie naturalny wygląd, bo lubię patrzeć na naturalną urodę, a nie na sztucznie poprawianą... A potem człowiek rano by się zastanawiał kim jest kobieta obok której leżę, kiedy ta już twarz umyła ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:08, paweusz napisał:

> Małgorzata Foremniak? Blech, wiesz jak Ona wygląda bez "tapety" etc? Widziałem raz Tą
kobietę
> w Warszawie i wcale nie wygląda tak cudownie.
Większość tu pokazywanych kobiet bez make-up''u wygląda co najmniej mało atrakcyjnie. Ja zawsze
ceniłem sobie naturalny wygląd, bo lubię patrzeć na naturalną urodę, a nie na sztucznie poprawianą...
A potem człowiek rano by się zastanawiał kim jest kobieta obok której leżę, kiedy ta już twarz
umyła ;D

I tu sie z tobą paweuszu zgodze...:) piękna kobieta to nie tylko tapeta... ona powinna wyglądać pięknie o każdej porze dnia i nocy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 22:00, ak.47 napisał:

Joanna Krupa
Wiem, wiem niedawno była, ale raz, że piękna, a dwa, że znalazłem fajne zdjęcia.

Normalnie super, ale zobaczyć by ją tak bez makijażu, świateł, pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:16, piotrek4550 napisał:

najładniejsza jets naomi campbel ta czarnoskóra modelka...oraz paris hilton...


wow wow wow cóż za szczwana prowokacja ;] o ile Naomi jeszcze mógłbym zrozumieć...ale Paris!!?? Jednak jeżeli naprawdę takie panny ci sie podobają, jest bardzo prosty sposób na substytucje doznań z nimi, pożycz od młodszej siostry/brata trochę plasteliny i pougniataj, ręczę, ze doznania będą podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:48, Nos Mucios napisał:

wow wow wow cóż za szczwana prowokacja ;] o ile Naomi jeszcze mógłbym zrozumieć...ale Paris!!??
Jednak jeżeli naprawdę takie panny ci sie podobają, jest bardzo prosty sposób na substytucje
doznań z nimi, pożycz od młodszej siostry/brata trochę plasteliny i pougniataj, ręczę, ze doznania
będą podobne ;)



A co znasz je osobiście że masz pozwolenie by tak mówić...zrozumiałbym gdybyś był jej kolegą i ją znał...ale Paris wszyscy znają tylko z skandali bo media tylko to piszą i taki a nie inny wizerunek jej stworzyły.Fakt w wielu decyzjach nie grzeszyła intelektem...ale co sie dziwić jak od małego ma się miliony na własne zachcianki...A Naomi to kobieta sukcesu a do tego piękna..cóż kilka razy miała napady agresji i odbyła kare....to sie zdaża normalnym ludziom też odbija.....A CZY JA POWIDZIAŁEM ŻE ONE SĄ MĄDRE JA TYLKO POWIEDZIAŁEM ŻE ŁADNE.....a przez swoje skandale obydwie panie mogą istnieć w mediach i zbijać kase...

20070615175609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ej nie oszukujmy się wiekszośc z was chiałaby mieć taką kobietę...(zaraz posypią się sprzeciwy) ale Prawda jest tak że Paris jest ładną kobietą a wiadomo iz na ogół mężczyźni wolą blondynki (ja osobiście nie wole ale obok Paris nie przeszedłbym obojętnie ) I co z tego że laka barbie ale jaka słodka i ładna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja tu się sprzeciwiam. Podoba Ci się, ok. Może i bym się na nią spojrzał na ulicy (taki odruch), ale na pewno nie chciałbym takiej kobiety. Po prostu mnie odrzuca. Ta tapeta i plastikowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować