Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Kate Hudson cz III

sry że tak po jednym ale nie miałem ja go zmniejszyc :/

i to jest kobieta piękniejsza niż ta Wasz Scarlet :p

20070609170322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje brygady, się doczekałeś ;)

Dnia 09.06.2007 o 17:04, Taikun napisał:

i to jest kobieta piękniejsza niż ta Wasz Scarlet :p

wolne żarty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 17:17, Lucas016 napisał:

Gratuluje brygady, się doczekałeś ;)


ta :) w końcu ;)

Dnia 09.06.2007 o 17:17, Lucas016 napisał:

wolne żarty ;P


How dare u !? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kate Hudson to wcale nie taka zwykła blondynka, jest bardzo piękna - po mamie :) Ma bardzo ładną twarz, piękny uśmiech a z figury taka sobie - ani dobrze ani źle. Najlepiej wygląda na pierwszym zdjęciu - cudo. Mam pytanie do kolegów gramowiczów. Czy nie myśleliście o tym, żeby w temacie o pięknych kobietach zamieszczać również zdjęcia tych wirtualnych kobiet - z gier. Myślę, że takie postacie jak Lara Croft, Rayne czy Zoe Castillo zasłużyły na to, żeby znaleźć się w tym temacie. Poszperałem trochę i wyszukałem najpiękniejsze dziewczyny z gier. Wszystkie zamieściłem na moim gramsajcie i zorganizowałem konkurs na najpiękniejszą. Dzisiaj ostatni dzień głosowania, także zapraszam wszystkich fanów płci pięknej - http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=419940&n=120&k=60#km (link do wpisu na moim gramsajcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:16, spam to ja napisał:

Panowie przedstawiam wam Ane Ivanović. Jest to 20 letnia serbska tenisistka, urodzona w Belgradzie....
Jak wam się podoba, bo według mnie jest bardzo ładna?


Według mnie też. Ma nietypową urodę, ale to jest dla mnie plus, bo jest naprawdę ładna. I do tego świetnie gra w tenisa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 13:37, marcincinek15 napisał:

także zapraszam wszystkich fanów płci pięknej


Były ostrzeżenia, ostatnio za reklamowanie gramsajta. Nie pomogło, trzeba sięgnąć po ostrzejsze środki.
-1 do statusu za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą to trochę bez sensu... Piszę dużo na forum, jestem już o krok od Brygadzisty, aktywnie prowadzę gramsajta a tu jeden błąd i degrad. Co ja takiego zrobiłem, żeby dostać za to degrada ? Aż tak na to zasłużyłem ? Uważam to za jawną niesprawiedliwość ale mówi się trudno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 17:14, Skywalker560 napisał:

Uważam jak xwx,zwyczajna blondynka,ale na pierwszym zdjęciu całkiem ładnie wygląda :D.



Ona jest boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:34, Berooman napisał:

A co myślicie o Carmen Electrze (nie wiem jak odmienić). Według mnie fajna dupcia, może plastikowa,
ale fajna. :)

Mogłeś chociaż powiększyć te zdjęcia, przecież widać, że to były tapety, a co do Carmen mi się nie podoba, jest zbyt sztuczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:35, Berooman napisał:

I reszta zdjęć pięknej Carmen.


Carmen jest fajna ... ale to raczej typ kobiety puknij i zapomnij ;) no i nie postarałeś się ... miniatury to zuooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować