Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 09:37, bartek_kawa napisał:

Wiecie co, ciekawi mnie Hamilton. Nagle zaczął jeździć nadspodziewanie dobrze ;) Może nie taki
"bum" jak Kubica, bo jakiś staż już miał, ale jak tak dalej pójdzie...

Ja bym powiedziała że miał większy "bum" niż Kubica. W końcu debiutuje w F1. Bez względu na poprzednie doświadczenie. Też mnie ciekawi.

Dnia 15.04.2007 o 09:37, bartek_kawa napisał:


Stawiam, ze stanie na podium Hamilton... albo 1. albo 2.

Ja też obstawiam podium dla niego.

BTW. Miłego oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że pierwszy będzie Raikonnen (tak się pisze ??) drugi Hamilton a trzeci Alonso. Moim zdaniem Massa znowu popełni jakiś błąd i wypadnie z podium - czwarte miejsce. A walka o 5 i 6 będzie toczyła się między Robertem i Nickiem z BMW Sauber. Pożyjemy, zobaczymy. Pozostaje czekać do 13:30 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:25, kolektor napisał:

Ja obstawiam że pierwszy będzie Raikonnen (tak się pisze ??)

Mniej więcej tak. Ważne, że wiadomo o kogo chodzi ;)

>drugi Hamilton a trzeci Alonso.

Dnia 15.04.2007 o 10:25, kolektor napisał:

Moim zdaniem Massa znowu popełni jakiś błąd i wypadnie z podium - czwarte miejsce. A walka
o 5 i 6 będzie toczyła się między Robertem i Nickiem z BMW Sauber.

Też myślę, że Massa popełni masę błędów, ale wypadnie za Roberta i Nicka i oni będą walczyć nie o miejsca 5-6 a 4-5. Ale masz rację, Pożyjemy zobaczymy.

BTW. Ja myślę, że wygra Hamilton albo Alonso ;) a Kimi to może 3 będzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:25, Madia napisał:

> W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy oglądałem formułę 1.
Cieszę się, że Cię to zaciekawiło :D
>Nie mogę się już doczekać jak będzie
> jutro.
Ja też :D
> Z treningów wynika, że Kubica powinien jechać rezerwowym bolidem/
Tak pojedzie rezerwowym. Skoro ten bolid spisuje się jak narazie bez zarzutów to po co go wymieniać?
;) miłego oglądania Wszystkim :D

Mam nadzieję, że dzisiaj zdobędzie parę punktów. Wczoraj szło mu całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 37 minut rozpocznie się GP Bahrajnu. Już nie mogę się doczekac. ;) Chipsy sa, popcorn też, picie mam... Jestem już przygotowany. :) Oby Robert Kubica nie miał żadnych usterek. Będzie ciekawie! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko zdobył punkty - to plan minimum.
Żeby był w pierwszej 6 - jak się postara ...
pierwsza 4 - trudne ale wykonalne
podium ? - misja nie możliwa
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:44, kolektor napisał:

Żeby tylko zdobył punkty - to plan minimum.
Żeby był w pierwszej 6 - jak się postara ...
pierwsza 4 - trudne ale wykonalne
podium ? - misja nie możliwa
;D

hehe dla mnie punkty już będą dobre ;) a podium niewykonalne? Może, ale to też zależy od startu i od tego jak inni pojadą. Bo mogą sie np. pojawić masowe awarie i sie zrobi ciekawie ;) ale pierwsza 6 myślę, że powinna być ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 14:00, DR.SIURAK napisał:

cos za wolno(szkoda)moze to paliwo?


Być może. NIe wydaje mi się, aby to tempo było maksymalne w wykonaniu Roberta. Zobaczymy jak to sie dalej potoczy, szczególnie z pit-stopami. Może zjedzie tylko raz albo 2 w tym jeden króciutki? nie wiadomo... najważniejsze, żeby dojechał, chociażby na tym 6 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pólmetek wyścigu mamy za sobą. Ja jestem zadowolony. Po dwóch nieudanych wyścigaćh, gdyby Kubica dojechał na tym 6-tym miejscu, byłoby całkiem nieźle. Najważniejsze, że miałby pierwsze punkty w tym sezonie.
Zaskakujące jest tylko, że bolid Kubicy jedzie o tyle gorzej od bolidu Heidfelda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Powiem więcej: jest dobrze. Robert się cały czas trzyma na punktowanym miejscu i to jest najważniejsze... drugi postój bardzo dobry, szybko wykonany 6,4 sekundy. Oby tak do końca. Niewiele zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po wyścigu Robert jest 6, po ostatnich problemach to sukces. Tylko jest jeden problem, mam mocno mieszane uczucia po zawodach. Wiemy jedno, mamy na ten czas trzy liczące się teamy, owszem BMW jest najsłabsze co jednak nie oznacza, że nie bolidy te nie sa w stanie walczyć o podium. Jednak niepokoi mnie jedno Robert jest wolny, sporo wolniejszy od Heidfelda. Skończyły się wymówki, że to zawodzi technika, nikt mi nie wmówi, że nie tylko bolid Kubicy ale też t-car nie jest dobrze przygotowany, a samochód Niemca juz tak. Mżonką jest też gadanie o wiekszej ilości paliwa o tym też się przekonaliśmy. Najprościej w świecie Robert wsród kierowcow tych trzech najsilniejszych teamów jest najsłabszy. Ładnie to zilustrowało zestawienie najszybszych okrążeń kierowców, pokazano czołową ósemkę, Polaka na niej nie było. Czyli regularnosć jest, błedów nie ma, problem w tym, że szybkosci tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogliśmy się dziś przekonać Kubica jest od Heidfelda po prostu słabszy,pytanie co teraz? Czy Robert będzie w stanie nadrobić te braki na tyle szybko, by nie stracić zaufania u szefów zespołu BMW Sauber, oby bo jeśli będzie jeździł tak dalej, to może się okazać, że nie jest wystarczająco dobry by jeździć w trzecim teamie F1 i pozostanie mu bancja do jakiegoś słabszego zespołu. No kończę bo zamiast się cieszyć z pierwszych punktów to włączył mi się jakiś syndrom pesymisty, mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli powiedzieć "Pierwsze koty za płoty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy 6 miejsce po tych dwóch wcześniejszych niepowodzeniach natomiast niepokoi mnie to samo co was. Duża róznica czasów Roberta i Nicka. Mam nadzieje, że niedługo się to wyrówna. Oby już w następnym wyścigu. Ja w smutek z tego powodu nie popadam. Robert w klasyfikacji ogólnej jest 8. Oby w następnych wyścigach były kolejne punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki wyścigu:

1. F. Massa (Ferrari)
2. L. Hamilton (McLaren-Mercedes)
3. K. Raikkonen (Ferrari)

4. N. Heidfeld (BMW Sauber)
5. F. Alonso (McLaren-Mercedes)
6. R. Kubica (BMW Sauber)
7. J. Trulli (Toyota)
8. G. Fisichella (Renault)
9. H. Kovalainen (Renault)
10. N. Rosberg (Williams)
11. A. Wurz (Williams)
12. R. Schumacher (Toyota)
13. R. Barrichello (Honda)
14. C. Albers (Spyker)
16. A. Davidson (Super Aguri)

15. A. Sutil (Spyker) - OUT
17. M. Webber (Red Bull) - OUT
18. D. Coulthard (Red Bull) - OUT
19. T. Sato (Super Aguri) - OUT
20. V. Liuzzi (Toro Rosso) - OUT
21. J. Button (Honda) - OUT
22. S. Speed (Toro Rosso) - OUT

(C) f1ultra.pl

Cóż, Massa wygrał. Dowiózł pole position do końca wyścigu i praktycznie nie był zagrożony. Hamilton znowu zaskoczył, ten koleś jest dobry ! 3 wyścigi - 3x podium, w debiutanckim sezonie ! Heidfeld też pojechał bardzo dobrze, te wyprzedzanie Alonso było świetne.
Kubica - w końcu zdobył pierwsze punkty. Szósta pozycja też prawie niezagrożona. Jechał dobrze i rozważnie. Co prawda czasy okrążeń miał zgoła gorsze od Nicka, ale nie ma co narzekać. Może to wina tego "testowego" bolidu... (nie był robiony pod niego). Chociaż, jeśli właśnie dzięki niemu nic nie nawaliło, to była to bardzo dobra decyzja.
Aktualnie BMW jest 3 siłą F1, jak to określił pan Borowczyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 15:46, Linux M napisał:

Cóż, Massa wygrał. Dowiózł pole position do końca wyścigu i praktycznie nie był zagrożony.

Szczerze to sie tego nie spodziewałam....

Dnia 15.04.2007 o 15:46, Linux M napisał:

Hamilton znowu zaskoczył, ten koleś jest dobry ! 3 wyścigi - 3x podium, w debiutanckim sezonie
! Heidfeld też pojechał bardzo dobrze, te wyprzedzanie Alonso było świetne.

Taa... Hamilton coraz bardziej zaskakuje a Nick przeszedł samego siebie ;D

Dnia 15.04.2007 o 15:46, Linux M napisał:

Kubica - w końcu zdobył pierwsze punkty. Szósta pozycja też prawie niezagrożona. Jechał dobrze
i rozważnie. Co prawda czasy okrążeń miał zgoła gorsze od Nicka, ale nie ma co narzekać. Może
to wina tego "testowego" bolidu... (nie był robiony pod niego). Chociaż, jeśli właśnie dzięki
niemu nic nie nawaliło, to była to bardzo dobra decyzja.

Ja bym już na bolid nie narzekała ;) ważne że dojechał...

Dnia 15.04.2007 o 15:46, Linux M napisał:

Aktualnie BMW jest 3 siłą F1, jak to określił pan Borowczyk !

No i super ;D renówki zdetronizowane :D gdzie są renówki?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować