Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 jesienią lub dopiero w 2011 roku?

18 postów w tym temacie

ha ha ha ha ha ha ha i jeszcze raz ha :D Jak się cieszę, że kupiłem Xkloca i Forza już mi się zdążyła przejeść... To co odwalają ci ludzie to jakaś porażka. Nie wiem jaką techniką początkową oni dysponowali skoro chcą aby gra po 4 czy tam 5 latach wciąż była wyznacznikiem standardów. Szczere wyrazy współczucia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne mi pocieszenie ;D Jeśli pojawi się GT6 to będzie chyba ostatnią grą ps3 w rok po premierze ps4;
Dawać mnie GT5!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, wiedziałem :D GT5 to taki wyścigowy Duke Nukem Forever. Oby też nie okazał się Daikataną wśród ścigałek, czyli długie oczekiwanie a wynik mizerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 11:40, pieciu93 napisał:

ha ha ha ha ha ha ha i jeszcze raz ha :D Jak się cieszę, że kupiłem Xkloca i Forza już
mi się zdążyła przejeść... To co odwalają ci ludzie to jakaś porażka. Nie wiem jaką techniką
początkową oni dysponowali skoro chcą aby gra po 4 czy tam 5 latach wciąż była wyznacznikiem
standardów. Szczere wyrazy współczucia :/


Współczuć możesz sam sobie kupna gry, która już zdążyła ci się znudzić. Chyba musi być z nią coś nie tak, że już masz jej dość. Współczujemy i jesteśmy z tobą w oczekiwaniu na masę innych gier, zanim wyjdzie GT5 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 12:22, palpatine napisał:

Współczuć możesz sam sobie kupna gry, która już zdążyła ci się znudzić.


gra ukazala sie 3 miesiace temu... w takim czasie kazda gra moze sie znudzic - moze poza MMO, bo tam jest zawsze co robic.

GT5 bedzie chyba tytulem na pozegnanie PS3 ;) zanim wypuszcza gre, sony bedzie juz promowac PS4 :D Ludzie z tego oddzialu musza byc pod presja - bedzie przecietniak i poleca glowy i dobrze bo to juz przegiecie, niedlugo bedzie gre pisac znowu od nowa bo sie nowe technologie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tez tyle czasy robili gre ktora zwala sie Hearts of Darkness swego czasu wygladala swietnie..ale jak w koncu ja ukonczyli to juz nie byla swietna graficznie ale przecietna :] mam nadzieje ze tak bedzie i z gt 5 bo juz swiruja z tym przedluzaniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wyżej napisał, a ja napisałem to samo ostatnio to jest taki DN: Forever na PS3. Szkoda, SONY ostatnio przekłada coraz to więcej premier - a najbardziej dostają po pupie gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 12:30, EmperorKaligula napisał:

> Współczuć możesz sam sobie kupna gry, która już zdążyła ci się znudzić.

gra ukazala sie 3 miesiace temu... w takim czasie kazda gra moze sie znudzic - moze poza
MMO, bo tam jest zawsze co robic.

GT5 bedzie chyba tytulem na pozegnanie PS3 ;) zanim wypuszcza gre, sony bedzie juz promowac
PS4 :D Ludzie z tego oddzialu musza byc pod presja - bedzie przecietniak i poleca glowy
i dobrze bo to juz przegiecie, niedlugo bedzie gre pisac znowu od nowa bo sie nowe technologie
pojawia


To nie jest dobry moment po prostu. Gra goni grę, po co upychać tam jeszcze GT5? Ta gra to na prawdę mocna marka. Pozwolę sobie nawet napisać, że czekają na nią miliony. To tytuł w sam raz na jesienną walkę z MS i jego wstrząsającymi zapowiedziami HALO :REACH i Natala. Czy na prawdę uważacie, że termin jesienny jest przypadkowy ? Że obsuwają grę, bo nie mają co pokazać ?? Nawet nie jestem specjalnie zaskoczony, że będzie obsuwa...

GT5 to nie tylko jakaś ścigałka, która ma konkurować z Forzą ;). To konkurencja dla platformy MS. To jest gra, która wpłynie znacząco na sprzedaż PS3 w tym okresie- to system seller. Przesunięcie premiery GT5 na wrzesień to w dużej mierze taktyka.

A G25 Logitecha tanieje, oj tanieje. Cierpliwości szydercy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 15:54, palpatine napisał:

To nie jest dobry moment po prostu. Gra goni grę, po co upychać tam jeszcze GT5? Ta gra
to na prawdę mocna marka. Pozwolę sobie nawet napisać, że czekają na nią miliony. To
tytuł w sam raz na jesienną walkę z MS i jego wstrząsającymi zapowiedziami HALO :REACH
i Natala. Czy na prawdę uważacie, że termin jesienny jest przypadkowy ? Że obsuwają grę,
bo nie mają co pokazać ?? Nawet nie jestem specjalnie zaskoczony, że będzie obsuwa...


no nie wiem... posucha jest jesli chodzi o wyscigi ostatnio, a seria GT w kazdym terminie swietnie sie sprzedaje - marka i poki co wysoki poziom gier robi swoje. Konkurencja Halo vs GT ? Zupelnie inne gry, zupelnie inni odbiorcy - ja bym tego nie laczyl.

Dnia 02.02.2010 o 15:54, palpatine napisał:

GT5 to nie tylko jakaś ścigałka, która ma konkurować z Forzą ;). To konkurencja dla platformy
MS. To jest gra, która wpłynie znacząco na sprzedaż PS3 w tym okresie- to system seller.
Przesunięcie premiery GT5 na wrzesień to w dużej mierze taktyka.


ja to ruzmiem tak: "oddajemy pole scigalek X''owi, moze za rok je odbijemy" - konkurencja ze strony GT5 by byla jakby wyszlo w tym samym/zblizonym terminie.

Dnia 02.02.2010 o 15:54, palpatine napisał:

A G25 Logitecha tanieje, oj tanieje. Cierpliwości szydercy :).


osobiscie nie jestem fanem wyscigow, ale newsow o opoznieniach GT5 bylo juz za duzo :) drugi Duke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 miało być konkurencją Forzy 2.....
Forza 2 wyszła i nic....
Forza 3 wyszła znowu nic.....
Chyba czekają na Forze 4 <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co tak wszyscy lamentujecie? Wyjdzie kiedy wyjdzie, nie ma się co jarać i robić porównania z Forzą... Japończycy, co już wiadomo od jakiegoś czasu, są w tyle jeżeli chodzi o produkcję gier na next-geny, więc takie obsuwy wcale mnie nie dziwią. Dodam że mam tylko PS3 i nie mam X360. Po drodze jest tyle ciekawych premier, że nawet mnie to nie rusza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Naprawdę to się robi śmieszne.
Ja tam akurat im za złe nie mam bo jakoś tak specjalnie nie czekam. Kiedy wyjdzie to wyjdzie.

Ale zabawne jest to że w zeszłym roku na TGS lub Gamescom zdaje się, wspominano że gra mogła by już wyjść ale chcą doszlifować.

Trochę coś długie te szlifowanie. Ja tam na GT5 moge poczekać. Heavy Rain, GoW 3, Bad Company 2. W tym roku jest w co grać nawet bez GT5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować