Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heavy Rain będzie wymagało instalacji, ale za to nauczy składać origami

45 postów w tym temacie

Kurde, a był taki miły temacik, aż ciepło na sercu się zrobiło. Aleee nieeee, trzeba było ztrollować. ;]

Fajny pomysł, chwali się ;] Szkoda, że podczas wczytywania niektórych gier czegoś takiego nie ma. Np. węża, czy jakiejś innej prostej gierki na kilkanaście sekund. Nawet pasjans by był spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 23:12, mistshoo napisał:

A ja śmieję się z kolesi, którzy wypłakują żale: "dajcie to na PC!!!1112314"

Konsolowcy jęczeli jak Crysisa nie dali na konsole :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 21:53, Borzo napisał:

A może po prostu wytłumacz żonie, że gra ta sprawi ci ogromną przyjemność, ponieważ jest
grą niespotykaną i pod każdym względem różną od innych :).

Ze niby to 1sza gra z quick time events czy moze jakos omija mnie ta unikalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze PCtowcy powiekszaja sobie ego... Napisze tak, dawno nie gralem w gre ktora sie instaluje. Pozdrawiam tych ktorzy musza wiecznie czekac (Kirabaxior, Principes). Wy sie nie zmienicie, fanboy to fanboy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 23:44, Kirabaxior napisał:

> A ja śmieję się z kolesi, którzy wypłakują żale: "dajcie to na PC!!!1112314"
Konsolowcy jęczeli jak Crysisa nie dali na konsole :>

>
Hahaha,kto taki?? Przecież to była beznadziejna gra,nawet Far Cry 2 miał więcej ikry ;>
Jedyne co bym chciał zobaczyć to ten silnik na konsolach,resztę możesz sobie zatrzymać "na wyłączność" :D

Można się kłócić o wszystko-tacy już są ludzie. Ale co do tego to nie mam wątpliwości (chyba,że ktoś był naprawdę zboczony :)));

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy sie

Dnia 03.02.2010 o 07:45, Kaucz napisał:

nie zmienicie


Dlatego nie warto ulegać ich prowokacjom. Przecież to jest żałosne - pecetowy fanboj "płacze" że peestrójkowcy będą musieli zainstalować grę, ojej jakie to straszne (a instalacja każdej gry na blaszaku już mu nie przeszkadza ?). A przecież wszyscy wiemy o co chodzi - żal dupala ściska że nie pogra w świetnie zapowiadający się tytuł :) No to trzeba potrollować...

ps. Nie mam PS3.
ps2. Pomysł z origami podczas instalacji świetny.
ps3. Gra zapowiada się świetnie, trochę zazdroszczę "plejakom" (w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu). Jednocześnie - newsów o HR jest ciut za dużo, stają się męczące, nie trzeba tej gry tak "hajpować", myślę że ona obroni się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot przykra prawda ,konsoli SONY.naped blue-ray jest tak wolny ,że developerzy muszą kazac instalowac użytkownkom grę na dysku twardym konsoli w celu zapewnienia możliwiej najwyżej jakości produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 07:45, Kaucz napisał:

Widze ze PCtowcy powiekszaja sobie ego... Napisze tak, dawno nie gralem w gre ktora sie
instaluje. Pozdrawiam tych ktorzy musza wiecznie czekac (Kirabaxior, Principes). Wy sie
nie zmienicie, fanboy to fanboy.


Rany boskie, ale cię ten komentarz zabolał... Zero poczucia humoru.

@Lordpilot - ciebie też to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2010 o 08:43, kodi24 napisał:

Hahaha,kto taki?? Przecież to była beznadziejna gra,nawet Far Cry 2 miał więcej ikry
;>

Dlaczego ta gra była beznadziejna? Dlatego że miała wysokie wymagania? Bo nie rozumiem, była świetna..
Koniec fanboyowskich kłótni, już mam tego dość :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 07:45, Kaucz napisał:

Widze ze PCtowcy powiekszaja sobie ego...

W jaki sposób? Mówiąc,że wy też musicie gry instalować? Tylko staram się "usunąć" wam jeden argument "dlaczego konsole są lepsze

Dnia 03.02.2010 o 07:45, Kaucz napisał:

Napisze tak, dawno nie gralem w gre ktora sie
instaluje. Pozdrawiam tych ktorzy musza wiecznie czekac (Kirabaxior, Principes). Wy sie
nie zmienicie, fanboy to fanboy.

Kuźwa, to my jesteśmy fanboyami? Ok, ja jestem fanboyem PC, ale- i każdy to powie - ty jesteś gigantycznym fanboyem PS3! Jak tylko wspomnisz o jakiejś nowej grze, to MUSISZ wspomnieć, że ta gra NA PEWNO będzie lepsza na PS3(BO TAK!)

Zresztą, ja się z instalacji gier cieszę. Nie dość, że gry szybciej się ładują, to jeszcze nie wychodzimy na totalnych idiotów. Bo mnie konsole kojarzą się z głąbami, których obsługa komputera kończy się na wciśnięciu przycisku POWER. Ileż znam takich przypadków, którzy po wieloletniej grze na konsoli nie potrafili potem komputera obsługiwać. Ba, nawet wspomnianej gry zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze cieszy, kiedy gra instaluje się na dysku konsoli, bo to zawsze niesie ze sobą jakieś udogodnienia. Nie zbawi mnie te kilka - kilkanaście minut po pierwszym odpaleniu gry. Zresztą większość osób albo wymieniła sobie dysk na większy, jeśli miała 40tkę, albo ma model konsoli z dyskiem od 80GB w górę, więc tym bardziej nie widzę problemu. Po coś ten dysk w końcu jest (od przechowywania na nim muzyki i filmów mam kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 12:54, Kirabaxior napisał:

Zresztą, ja się z instalacji gier cieszę. Nie dość, że gry szybciej się ładują, to jeszcze
nie wychodzimy na totalnych idiotów. Bo mnie konsole kojarzą się z głąbami, których obsługa
komputera kończy się na wciśnięciu przycisku POWER. Ileż znam takich przypadków, którzy
po wieloletniej grze na konsoli nie potrafili potem komputera obsługiwać. Ba, nawet wspomnianej
gry zainstalować.

Sorry, ale tym komentarzem wyszedłeś na totalnego idiotę :D Taki jesteś pro, bo potrafisz grę zainstalować? Aha, to są 4ry kliknięcia więcej, żaden konsolowiec temu nie podoła. Pół biedy jak jest po polsku, ale już w innym języku to trzeba być kozakiem i mieć 20 letnie doświadczenie z PCtami żeby grę zainstalować.

Oklaski, nawet z tak fajnego tematu (jaki się rozwinął) fanboye zrobili pole walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy konsolowiec tak wszystko dosłownie odbiera? :> Ja nie mówię tylko o instalacji/deinstalacji, a o podstawowej obsłudze komputera :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 14:00, Kirabaxior napisał:

Czy każdy konsolowiec tak wszystko dosłownie odbiera? :> Ja nie mówię tylko o instalacji/deinstalacji,
a o podstawowej obsłudze komputera :F

Zdziwię Cię- nie jestem konsolowcem :] O wiele więcej gier kupuję na PC, niż na PS3. Tak czy siak, nazywanie konsolowców idiotami to krzywdząca generalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować