Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Jaki masz telefon komórkowy

706 postów w tym temacie

ja posiadam SE k508i ale chciałbym kupić LG KU380 tylko nie wiem gdzie go można kupić (byłem w każdym salonie orange i nigdzie go nie ma :/ jak ktos wie to prosze o pomoc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemens C65... ten telefon naprawdę jest niezniszczalny, wbrew pozorom jest naprawdę wytrzymały. Ok, nie bijcie, zamierzam załatwić sobie nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, od ostatniego czasu trochę się zmieniło, i od kilku miesięcy jestem posiadaczem telefonu SE k750i :] Widzę, że bardzo dużo osób go ma, ale nie dziwne - stosunek jakości do ceny świetny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie posiadam Sony Ericssona W300i, a kupiłem go , ponieważ ma wiele zalet tj. fajny wygląd, długo trzymająca bateria (chociaż mam go dopiero od poniedziałku :P).

Wcześniej miałem Sony Ericssona K700i, ale nastąpiło zwarcie i po telefonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SE K750i, kupiony jakiś czas temu, "tuningowany" ^.^ Zmiana softu, podświetlenia i wiele patchów.
Pozatym jeżeli miał bym zmieniać to nie wiem na jaki. Może na K550i, denerwuje mnie jednak aparat 2 Mpx.
Ogólnie GSM interesowałem się jakiś czas. Zresztą widzę, że SE chyba góruje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku grudnia jestem szczęśliwym posiadaczem Sony Ericssona W880i, wydawał mi się zbyt jaskrawy na początku i zbyt cienki ale to ostatnie okazało się akurat dużą zaletą:) Ma mniej więcej te same opcje co K750 poza fleszem(tego niestety nie ma, a szkoda, bo jako latarka by robił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować