Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z Fallout: New Vegas

68 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2010 o 16:11, ArkStorm napisał:


W życiu nie jarałem się żadnym konsolowym tytułem -.-

>

Ja przez długi czas też, dopóki nie zacząłem grać w te gry; Jak komuś się nie podoba to niech nie gra-krótko. Ja wyłożyłem lachę na gry pc w momencie kiedy zafascynowały mnie tytuły konsolowe, ale nie zacząłem przez to besztać pieca albo wyżalać się na forach jak co niektórzy; Nie besztam graczy pc, że np. są za ciency,żeby obsługiwać pada czy coś w tym stylu, bo to dziecinada niskich lotów; Czy muszę dodawać coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kodi24 jedyny mądry , powiedz to teraz temu głupolowi "AlmostAngel"
Ja wychowałem się na grach PC ale potrafię docenić też gry na konsole i nie obrażam przy tym graczy konsolowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrażać graczy za to, iż grają na innej platformie to szczyt głupoty i dziecinady. Nic więcej na ten temat nie napiszę, gdyż szkoda zużywać klawiatury na takie dyrdymały. Kwestia "lepszości" gier, dzieląc je na PCtowe i konsolowe, to już kwestia gustu (a o tym ponoć się nie dyskutuje). Ja w grach na konsole nie potrafię się odnaleźć, grałem parę razy na przeróżnych platformach ale stwierdziłem, iż to nie dla mnie. Nigdy nie kupie konsoli, koniec, kropka po temacie. A gadanie typu "PCtowe / kosnolowe" są lepsze, bo ja w nie gram" jest strasznie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+1 dla obu Panów powyżej za zdrowe podejście do tematu- nikt nie potrzebuje irytować się z tak błachego powodu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kodi24 jedyny mądry , powiedz to teraz temu głupolowi "AlmostAngel"
Ja wychowałem się na grach PC ale potrafię docenić też gry na konsole i nie obrażam przy tym graczy konsolowych.

Ja też wychowałem się na grach PC, i widze co rynek konsol robi z grami. To naprawde smutne. Uważałem uważam i będę uważać że na konsole kupują ludzie którzy nie potrafią obsługiwać PC a to jest kalectwo w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 16:48, AlmostAngel napisał:


Ja też wychowałem się na grach PC, i widze co rynek konsol robi z grami. To naprawde
smutne. Uważałem uważam i będę uważać że na konsole kupują ludzie którzy nie potrafią
obsługiwać PC a to jest kalectwo w dzisiejszych czasach.

>
Uważasz,że np. ja nie potrafię obsługiwać pc? Mój dobry znajomy jest informatykiem z wykształcenia a gra na konsoli; Busted! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Obsidian robili Fallout 1, Fallout 2, Planescape Torment, Icewind Dale, Arcanum, żeby wymienić tylko te starsze. Dajcie im ludzie szansę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 17:48, mjr napisał:

Ludzie z Obsidian robili Fallout 1, Fallout 2, Planescape Torment, Icewind Dale,


Tylko kilku z nich na krzyż i nikt im nie narzucał mechaniki rozgrywki.

Dnia 10.02.2010 o 17:48, mjr napisał:

Arcanum,


Nieprawda.

Dnia 10.02.2010 o 17:48, mjr napisał:

żeby wymienić tylko te starsze. Dajcie im ludzie szansę :)))


Po co, już widać, że Vegas tworzony jest w całości na bazie żałosnego potworka Bethesdy, lepsze dialogi niewiele tu pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 15:10, Kirabaxior napisał:

Dla fana serii wszystko co inne od pierwowzoru jest do dupy. Kurde, też Fallouta uwielbiam,
ale jaki miałoby sens ciągnięcie tego samego 13 lat po premierze dwójki?!

Spytaj Blizzarda.
"Ludzie z Obsidian robili Fallout 1, Fallout 2, Planescape Torment, Icewind Dale, Arcanum"
Lol nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 17:56, SoundWave napisał:

> Dla fana serii wszystko co inne od pierwowzoru jest do dupy. Kurde, też Fallouta
uwielbiam,
> ale jaki miałoby sens ciągnięcie tego samego 13 lat po premierze dwójki?!
Spytaj Blizzarda.

A co Blizzard ma do tego? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu żebyś się szarpał z Angelem, on i tak nie zatrybi :) Do niektórych po prostu nigdy nie dotrze, że dzisiejsza tzw. casualizacja jest wymogiem rynku, a nie konsol. Gry wyszły z podziemia i nie są juz rozrywką dla nerdów, tylko dla zwykłych ludzi - nawet dla pani Gieni spod piatki ;-) Rynek jest po prostu dziś zupelnie inny niż w latach 90-tych. A casuale na PC też się sprzedaja aż miło - wystarczy popatrzeć jak schodzą Simsy, czy WoW (zwłasza ta pierwsza gra jest przystępna dla każdego). Wszystko to wymóg rynku.

A z Falloutem to świetnie trafiłeś - wiesz że Fallout 1 miał być portowany na PSX ? Tak samo jak i Baldur''s Gate (z tego nawet znajdziesz filmy w wersji na PSX). W sumie szkoda że Interplay się nie zdecydował i oba projekty poszły w piach.

A wojenki były i będą zawsze - do niektórych ludzi po prostu nigdy nie dotrze że można się świetnie bawić grając na komórkach, blaszakach, konsolach. Hehe, a jak czytam tekst że konsolowiec kompa nie obsłuży, to pękam ze śmiechu :) No, ale jak widac niektórzy koniecznie musza sobie powiększyć e-penisa... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 18:33, Lordpilot napisał:

A z Falloutem to świetnie trafiłeś - wiesz że Fallout 1 miał być portowany na PSX ? Tak
samo jak i Baldur''s Gate (z tego nawet znajdziesz filmy w wersji na PSX).


C&C, Red Alert, Diablo, nawet Broken Sword też wydano na PSX... Zapytam więc - do czego zmierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2010 o 18:30, Longer napisał:

A co Blizzard ma do tego? ;p

No jak, robia to samo od 13-14 lat!
@Prin
Nie sadze, zeby mial on jakas pointę. On po prostu lubi gadac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie szarpie sie, bo wiem,ze nie ma za bardzo o co ;) Odnoszac sie do tego co napisales o ewolucji gier video-To jaka platforme wybiore jest juz dzisiaj tylko kwestia gustu i nie bardzo rozumiem jak mozna oceniac mechanizmy rynku na podstawie wlasnych upodoban; A konsole posiadam ze wzgledu na moj osobisty stosunek do gier, w zadnym wypadku z braku wiedzy o klikaniu myszka (ktora moge sobie kupic do mojej konsoli jesli bede mial taki kaprys-lacznie z klawiszami, kamerkami i innymi pierdolami, z ktorych korzystaja uzytkownicy pc); Jezeli gry, ktore lubie zaczna sie pojawiac na pc, to przesiade sie na pc; A poki co-gram na konsoli (i pisze tego posta, wiec sorry za brak znakow pl ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie sadze, zeby mial on jakas pointę. On po prostu lubi gadac ;d

Tak samo jak Ty narzekać :) Szczególnie na gry - przeważnie na te w które nie grałeś ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Principes

Nie na krzyż, tylko kluczowi autorzy.
Josh Sawyer, lead designer Icewind Dale
Chris Avellone, lead designer Planescape Torment, designer Fallout 2
Feargus Urquhart, lider Black Isle Studios, wszystkie powyższe gry.
Chris Jones, Lead Programmer Fallout - wystarczy odpalić intro, wymieniony jako chyba trzecia osoba. Zaprojektował w Troice engine do Arcanum.

No ale najwyraźniej nie zasłużyli na szacunek znawców, którzy wolą obszczać zawczasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować