Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 2 dla pecetowców - "tak", "nie"... no dobra, niech będzie "może"

17 postów w tym temacie

"Może" to wiecie jakie jest. Mnie interesują konkrety a nie biadolenie ze strony "Elektrików". Moim skromnym zdaniem, jedynka była grą bardzo dobrą i nie widzę powodu, dla którego dwójka miała by nie wyjść na blaszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba sobie EA Jaja robi weź cie się i zdecydujcie

To takie trudne? :

34%-Nie
6%-Może
60%-Tak

i Już 60% tak i koniec a nie róbcie z igły widły

Dziękuje za uwagę =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wiadome, że będzie. O co ten lament? Przecież to zwykły marketing - narobić hałasu a później okazać "dobre serce". Opanujcie się ludzie, myślcie. A jak macie takie ogromne wątpliwości i smutki, to zamiast przelewać je na fora internetowe, popracujcie i kupcie sobie konsolę, jak to marketing EA wam sugeruje. Tylko później nie płaczcie, że "o rany niemożliwe" na pc też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 22:01, aope napisał:

Przecież to wiadome, że będzie. O co ten lament? Przecież to zwykły marketing - narobić
hałasu a później okazać "dobre serce". Opanujcie się ludzie, myślcie. A jak macie takie
ogromne wątpliwości i smutki, to zamiast przelewać je na fora internetowe, popracujcie
i kupcie sobie konsolę, jak to marketing EA wam sugeruje. Tylko później nie płaczcie,
że "o rany niemożliwe" na pc też będzie.


Kupcie konsole? Nie mam na co pieniędzy wydawać, tylko na konsolę dla jednej gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 22:04, stefanio napisał:

Kupcie konsole? Nie mam na co pieniędzy wydawać, tylko na konsolę dla jednej gry :/


Chyba kompletnie nie zrozumiałeś tego, co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już staje się denerwujące. Tak samo było z Gears of War. Dwójka nie wyszła na PC. Nie chce żeby tak było z Dead Space. Jestem zaciekawiony całą historią jaką zawiera ta gra i nie chce się jej dowiadywać z gameplay''a na youtube. Następnym razem zanim kupię grę to poczekam czy będzie jej kontynuacja, a jeśli tak to najpierw się dowiem czy będzie ona na PC bo nie chce sobie zabawy przerywać w połowie. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe moja głowa przewiduje różne zdarzenia, może nie jest jeszcze dokładna ale jak tak dalej będzie to pójdę do pracy jako makler i będę zbijać kupę kasy. Wczoraj pisałem ale w stosunku do ubi, ciekawe co wyszpera dziś moja głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 22:05, aope napisał:

> Kupcie konsole? Nie mam na co pieniędzy wydawać, tylko na konsolę dla jednej gry
:/

Chyba kompletnie nie zrozumiałeś tego, co napisałem.


Skoro jaśnie pan tak twierdzi, kłócić się nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 22:22, mandragora1 napisał:

niemożliwe moja głowa przewiduje różne zdarzenia, może nie jest jeszcze dokładna ale
jak tak dalej będzie to pójdę do pracy jako makler i będę zbijać kupę kasy. Wczoraj
pisałem ale w stosunku do ubi, ciekawe co wyszpera dziś moja głowa.


To przewiduj dalej. I zbijaj kasę jako makler :''D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 23:41, mw-wesoly napisał:

tak, nie, może...pie..nie,wiadomo że wyjdzie tylko sony i microgates dały $$$ żeby wiecej
ich zabawek zeszło

Wiesz, nie wiem, czy o tym słyszałeś, ale to się nazywa "konkurencja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie, to bez łaski. Jedynka bardzo mi się podobała, ale jeśli dwójka nie będzie dobrym survialem z klimatem tak gęstym, że można go kroić, to dziękuję - nie pogram. A to się właśnie szykuje. Jakiś debilny shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro oni mają takie podejscie to ja mam wylane. Albo nie mają jaj, żeby powiedzieć wprost, że PCtowej nie będzie albo mają duże braku względem szacunku dla gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować