Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

250 GB HD dla konsoli Xbox 360 tylko w wersji limitowanej

35 postów w tym temacie

Szkoda. Nie mam teraz xboxa i chętnie kupiłbym wersję z dyskiem 250gb. Są tylko dwa problemy. Po pierwsze nie czekam na FF a po drugie nie będę czekał do marca tylko dla większego dysku. Kupuję konsolę w przyszłym tygodniu a jak będzie kiedyś potrzeba to kupię osobno dysk 250gb (jeżeli będzie) albo od razu wymienię całego xboxa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 13:11, Pile napisał:

Szkoda. Nie mam teraz xboxa i chętnie kupiłbym wersję z dyskiem 250gb. Są tylko dwa problemy.
Po pierwsze nie czekam na FF a po drugie nie będę czekał do marca tylko dla większego
dysku. Kupuję konsolę w przyszłym tygodniu a jak będzie kiedyś potrzeba to kupię osobno
dysk 250gb (jeżeli będzie) albo od razu wymienię całego xboxa ;]


Czekaj, Xbox Ci się popsuł, po ilu latach, jestem ciekaw po prostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 13:38, Volvox napisał:

To nie można włożyć sobie dowolnego dysku do XBOXa?

Oficjalnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Xbox 360 sprzedaję się w Japonii bardzo słabo, więc dlaczego akurat tylko tam będą one sprzedawane? Japończycy lubią nowinki technologiczne, ale, żeby z tego powodu na większy dysk mieli się rzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 13:38, Volvox napisał:

To nie można włożyć sobie dowolnego dysku do XBOXa?

Niby tak.
Ale tylko dedicated by M$. A taki 20GB HDD do X360 to wydatek ok. 120zł. Bardzo wielki minus tej konsoli IMO. Ale M$ zrzyna jak tylko może i nikt mi nie powie że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te dyski do Xboxa jakieś strasznie drogie :/
Ja w swoim PS3 mam 320gb bo stara 60tka była zdeczko za mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak duży dysk jest niepotrzebny. Mam PS3 slim 250Gb. Pomimo 7 gier, kilkunastu dem i paru albumów na dysku wolnych jest 180 z 230 Gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 14:11, MrGregorA napisał:

A tak na marginesie, Sony wypuściło wczoraj nowy trailer God of War 3, a na gramie o
jakimś tam Shitboksie.

O jaa jeśli o tym wiesz to do czego Ci ten news?

PS. A tak ogólnie to zobaczcie co to PS3 robi z ludźmi. :) Był normalny i coś mu odwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzenie dysku z Japonii to nie problem jak aż tak bardzo MS chce nam utrudnić życie. Pozatym dysk w xboxie to nic innego jak zwykły twardziel co mamy w piecyku. Za 120 gb licza sobie koło 500 zł oficjalnie za dysk szkoda że brak im wyobrażni w głowie. Że w Polsce ceny są absurdalne na konsole to my wiemy ale tyle za głupi dysk no przepraszam. Bueheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popsuł mi się już po gwarancji. Miałem go od stycznia 2006r. około. To nie był rodd tylko zawieszenie się ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dyski w Xboxie to lipa. Jest on na zewnątrz, co jest już pierwszym minusem, mojemu koledze spadł Xbox przypadkowo z dość małej wysokości no i efekt był taki że dysk odmówił posłuszeństwa, a w konsoli zaczęło coś latać w środku, ale działała. Po drugie to chora cena zwykłego dysku w obudowie, nie ma to jak zarabiać na masach, przykro mi, ale taki jest Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 14:26, vegost napisał:

Sprowadzenie dysku z Japonii to nie problem jak aż tak bardzo MS chce nam utrudnić życie.
Pozatym dysk w xboxie to nic innego jak zwykły twardziel co mamy w piecyku. Za 120 gb
licza sobie koło 500 zł oficjalnie za dysk szkoda że brak im wyobrażni w głowie. Że w
Polsce ceny są absurdalne na konsole to my wiemy ale tyle za głupi dysk no przepraszam.
Bueheh


Coś się nie orientujesz. Po pierwsze nie tylko w Polsce sa takie ceny dysków po drugie nie możesz sobie byle jakiego hdd włożyć dlatego że musisz wgrać na niego specjalne pliki M$ które są w internecie oczywiście ale maks jaki hdd możesz tam włożyć to 250 gdyż to jest maksymalny hdd M$ i tylko z niego zostały wyciągnięte te pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2010 o 13:48, Slappy napisał:

Ale tylko dedicated by M$. A taki 20GB HDD do X360 to wydatek ok. 120zł. Bardzo wielki
minus tej konsoli IMO. Ale M$ zrzyna jak tylko może i nikt mi nie powie że nie.


Żadne dedicated kupujesz zwykły dysk WD laptopowy 2,5 cala (nie wszystkie modele działają, seria BEVS działa na 100%) musi być o tej samej pojemności co dyski sprzedawane do xboksa (w sumie to nie musi ale kupując 160 GB i tak będziemy mieli 120). Trzeba wgrać bin z oryginalnego dysku xboksa przy pomocy HDDHackr, utworzyć partycję programem Xplorer Xtreme 2, i następnie sformatować dysk już z poziomu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosilem sie z zamiarem nabycia x360, ale jak czytam te nowinki ze swiata M$ to mi niedobrze-przeciez Japonia w glebokim powazaniu ma x''a i dodatkowe dyski do niego; oni tam maja Wii, maja Ps3 (do ktorych moga sobie dokupic dyski dowolnej marki, w dodatku znacznie wieksze i taniej) i nie sa tak durni jak yankesi, co ma jeszcze wieksze znaczenie; Powinno byc tak: Dodatkowy twardziel na rynki wiekszego zbytu, a limitowane edycje dla japonczykow (z ich ukochanym FF to jak w morde strzelil); "Mowiac to zdajemy sobie sprawe(...)" - a ja czytajac to zdaje sobie sprawe, ze jak zamarzy mi sie 250GB to mam sie spieszyc i kupic nowego klocka,super; A ps3 250GB+ile wlezie mam na wyciagniecie reki juz od jakiegos czasu-ladny mi marketing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować