Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Nie wiem, ja sam do dziś nie jestem w stanie pobrać jakiegokolwiek DLC, natomiast co do xfire to wyłącz je, zaloguj się w grze (powinno wtedy nie być problemu), po czym możesz grę zminimalizować i odpalić xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 18:34, Cysiek1991 napisał:

A z tym Marketplace to winowajcą może być migracja "do Polski"?


Czytałem że usunęli to narzędzie... więc nie wiem w jaki sposób ściągnąć ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa online rozwiązana. Wyłączyłem xfire, włączyłem i od razu mnie loguje. Ale sprawa tego komunikatu w programie, co przedstawiłem na załączonym zdjęciu jest chyba nierozwiązywalna \:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tu się problem pojawia bo nie mogę ustawić aby moje konto było live. Jak daje tą opjce przekierowuje mnie na tą strone https://live.xbox.com/pl-PL/Flows/AccountCreation/EmailInformation.aspx wpisuje swojego maila ide dalej, tam jest napisane, że to prawie koniec tylko musze wpisać hasło i bedzie git. To ja oczywiscie wpisuje to hasło i nagle mi wyskakuje, iż mail albo hasło są błędne. Nie wiem jak mam zrobić to online ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pany, emulator do pada iksboksowego zwykł mi przeważnie działać, ale Batman sobie z niego bezczelnie drwi

używam klasycznego x360ce obłożonego na pad bardziej przyjazny Sony, takie cudo działało m.in. w Wiedźminie 2 i teoretycznie w Arkham Asylum takoż

co robić jak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 18:00, Cysiek1991 napisał:

Punkt 3 otwiera stronę dodatków do gier na konsole, najpierw musze wybrać z panelu Gry>
Gry na PC.
Robiłem tak wiele razy i w zakładce "pobrane" wyświetlił się napis "aktualizowanie zakupów"
i potem komunikat (zdjęcie dodałem do posta).


Problem prawdopodobnie wynika z tego, że konto GFWL masz przypisane na Polskę. Ja mam przypisane na Irlandię (albo Wielką Brytanię, nie pamiętam) i nie miałem żadnych kłopotów ze ściągnięciem DLC do Batman: Arkham City, co więcej od razu w polskiej wersji językowej. Pozostaje chyba kontakt z supportem Micro$oftu pod tym adresem: http://support.xbox.com/en-US/xbox-live/marketplace-and-purchasing/download-xbox-live-content

Dnia 02.01.2012 o 18:00, Cysiek1991 napisał:

Na domiar złego nie mogę się zalogować online z usługą Live w grze. Zwraca mi kod błędu
0x800705b4.


Najprościej w google wpisać sam numer błędu. Pierwsze z brzegu rozwiązanie: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-security/0x800705b4-window-defender-error-code/39cfc886-bbec-4b48-9503-5a6c59bd1694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uruchomić ten mod do stroju batmana ? Bo ściągnąłem goły plik the dark knight suit i nie wiem za pomocą czego i jak go otworzyć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama główna fabuła to około 8, 10 godzin, ale masz też do rozwiązania zagadki Riddlera, masę zadań pobocznych, Zemstę Człowieka-Zagadki (mapy wyzwań łowcy i walki).
Ogólnie jest co robić, ja przechodzę grę 5-ty raz i nadal się nie nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 10:13, Neo_85 napisał:

Pytanie dla tcy, co ukończyli grę. Na ile godzin wystarcza? Czytałem, że ponoć jest krótka.


2 przejścia (łącznie z zadaniami pobocznymi) i około 300/400 zagadek Riddlera to było dla mnie ok. 40 godzin. Pewnie jeszcze z 4-5h poświęcę na resztę zagadek. Wyzwań nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 12:46, Feallan napisał:

2 przejścia (łącznie z zadaniami pobocznymi) i około 300/400 zagadek Riddlera to było
dla mnie ok. 40 godzin. Pewnie jeszcze z 4-5h poświęcę na resztę zagadek. Wyzwań nie
robiłem.

Dzięki. Czy dobrze rozumiem, że zadania poboczne są dostępne tylko za 2 przejściem gry?
Są wszystkie misje poboczne za 1 przejściem? Pytam, bo planuję kupić. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 15:02, Neo_85 napisał:

Dzięki. Czy dobrze rozumiem, że zadania poboczne są dostępne tylko za 2 przejściem gry?
Są wszystkie misje poboczne za 1 przejściem? Pytam, bo planuję kupić. Dzięki


Są też za pierwszym przejściem, wszystkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 15:02, Neo_85 napisał:

Czy dobrze rozumiem, że zadania poboczne są dostępne tylko za 2 przejściem gry?

Źle ;)

Dnia 05.01.2012 o 15:02, Neo_85 napisał:

Są wszystkie misje poboczne za 1 przejściem?

Są. Dodatkowo wszelkie zagadki Riddlera, których nie rozwiązałeś za pierwszym przejściem są dostępne w Nowej Grze +. Trybie odblokowywanym po ukończeniu gry z zachowanym stanem zagadek, rozwinięciami Batmana, gadżetami i trudniejszymi przeciwnikami (między innymi bez ikon kontrataku nad głowami).

Dnia 05.01.2012 o 15:02, Neo_85 napisał:

Pytam, bo planuję kupić.

Bardzo dobry plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować