Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Batman: Arkham City

1512 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2011 o 19:35, Wojman napisał:

Dziwne, w newsie na stronie CD Action piszą, że wyszedł nowy DLC do Batman: Arkham City
http://www.cdaction.pl/news-24168/batman-arkham-city---challenge-map-pack-zwiastun-premierowy-wideo.html
i podają, że kosztuje on 240 punktów M$. Rzecz w tym, że ja ów DLC pobrałem za darmo
z usługi Games For Windows Live wraz ze skinem Batmana, który podobno dopiero jutro ma
być udostępniony. Jak to zrobiłem? Wszedłem na swoj konto GFWL na kompie, kliknąłem linka
do sklepu M$, zalogowałem się, wybrałem z listy grę Batman: Arkham City i przy dodatkach
do niej widzę, że to DLC jest darmowe. Podejrzewam, że to błąd M$, ale skoro dostałem
DLC za free to ja nie narzekam. :)


Ja to nie mogę znaleźć. Coś źle szukam chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 19:53, Kraju napisał:


"Nie dla Twojego regionu"...I po co ja zmieniałem na Polskę? Argh...

Btw. da się znowu np. na UK zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 20:35, Ecko09 napisał:

Region można zmienić raz na 12 miesięcy.


To w listopadzie minęło 12 miesięcy (sprawdzałem), ale nie mogę znaleźć opcji zmiany regionu. Albo źle szukam, albo tak ukryli, cwaniaczki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem w link od Kraju, zalogowałem się, tam gdzie jest cena w funtach 0.00 kliknałem Buy for PC (Batman Inc. Batsuit Skin i Challenge Map Pack), chciało mi ściągać instalator Marketplace, ale anulowałem.

Potem uruchomiłem aplikację, która instaluje się z Batmanem (stąd pobierałem też DLC z Robinem) - Games for Windows Marketplace i "zakupione" za zero funtów DLC mi się tam pojawiło i pobrałem.

Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 21:15, cezaq napisał:

Wbiłem w link od Kraju, zalogowałem się, tam gdzie jest cena w funtach 0.00 kliknałem
Buy for PC (Batman Inc. Batsuit Skin i Challenge Map Pack), chciało mi ściągać instalator
Marketplace, ale anulowałem.

Potem uruchomiłem aplikację, która instaluje się z Batmanem (stąd pobierałem też DLC
z Robinem) - Games for Windows Marketplace i "zakupione" za zero funtów DLC mi się tam
pojawiło i pobrałem.

Nic więcej.


Oł. Mi przy próbie kupna wyskakuje komunikat, że nie mogę tego "kupić", bo nie dla "mojego regionu" to jest...Cóż, chyba se nie pogram :P
Ale dzięki za odpowiedź ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 19:49, Harrolfo napisał:

No ale to jest na X360 przecież.
Na PC działa?


Korzystam z wersji PC i ściągnąłem DLC na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zarejestrowany na Polskę?
Jak chcę pobrać, to mam komunikat, że jest niedostępne w moim regionie. Jakieś obejście tego istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 22:53, Numenpl napisał:

jedno jest pewne region lock cholera nie mogę skina pobrać


Osobiście wyszedłem z założenia, że nie mam potrzeby zmieniać mojego regionu GFWL, bo mogą być z tym jedynie problemy i nadal jak miałem na Irlandię czy tam Wielką Brytanię (nie pamiętam teraz) to tak mam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że chyba nie zobaczymy tego stroju u nas, a na dodatek mapki były najpierw bezpłatne, a teraz liczą sobie za nie 240mps. Świetny sposób na walkę z piractwem i pozyskiwanie nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 10:36, W_Wallace napisał:

Najlepsze jest to, że chyba nie zobaczymy tego stroju u nas,


Dlatego wolę trzymać moje konto na Irlandię czy tam na Anglię i nie mieć takich problemów.

Dnia 21.12.2011 o 10:36, W_Wallace napisał:

a na dodatek mapki były najpierw bezpłatne, a teraz liczą sobie za nie 240mps. Świetny sposób na walkę z
piractwem i pozyskiwanie nowych klientów.


Od początku było mówione że dodatkowe mapki do trybu wyzwań będą w formie płatnych DLC. Wczoraj widocznie był błąd na stronce Xbox LIVE i ludzie skorzystali z tej "promocji". Nie zdziwiłbym się gdyby cofnęli wszystkim "zakup" tych mapek. Ale to już zależy od umowy którą zawarło się podczas transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba w biurach obsługi klienta (albo co oni tam mają) zatrudniają niedoinformowanych ludzi ...

Jeden z komentarzy na FB:

Why did this DLC say free on Xbox live this morning, only to be changed later? I can prove it, I too a photo...Is there a number on here to contact the publishers about this issue? I even have a transcript from my conversation with xbox live support on the issue. it said download for free, but the button to download didn''t say free it only says 240mps. what the hell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować