Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Operation Flashpoint: Dragon Rising traci wsparcie

12 postów w tym temacie

Sprzedać crapa reklamując go jako coś genialnego, a po zorientowaniu się, że nie każdy łyknął przynętę i wyda jeszcze swoje pieniądze na cokolwiek związanego z owym crapem, zamknąć wsparcie po... eee... pięciu miesiącach od trafienia gry na rynek?

:D

Idzie nowe, jak nic...

I tak już gry powstają zbyt szybko, że co roku jest premiera kolejnej części co bardziej znanej marki, to ostatecznie grę przechodzi się w kilka godzin i odstawia na półkę.
Wydawcy komplikują życie, jak mogą w przypadku wersji PC, zmuszając do Steamów czy innych zabezpieczeń, by zlikwidować w końcu rynek wtórny, a teraz ostatecznie dążą do tego, by grę sprzedać i w parę miesięcy zmusić klienta do zmiany na inny tytuł, bo ostatnio wydany już nie będzie wspierany.

Koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi po łatach i DLC jak sama gra jest po prostu słaba. To już nie ten sam stary i znany OFP, ukonsolowienie i uproszczenie zniszczyło ten tytuł. Miesiąc po jego premierze wszyscy już o nim zapomnieli. Pozostaje nadzieja, że kolejna część będzie po prostu tym na co gracze liczyli przed premierą DR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając fakt, że sam Dragon Rising jest raczej średnim symulatorem i grą akcji zarazem też mi się wydaję że dobrze robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że panowie z Codemasters sami nie lubią swojego "tworu". Nawet jeśli nie bierzemy tej gry jako następcy OF, to i tak jest IMHO kiepska. Sad but true.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście OF nawet się podobał. Kampania zdecydowanie za krótka, a do multi jakoś żaden tytuł mnie jeszcze mocno nie przyciągnął więc nie mam do nich żalu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym na miejscu Codemasters pozostawił OF:DR w spokoju...jakbym wiedział że zrobią takiego crapa to bym nawet nie zachęcał to myślenia nad kontynuacją. Ale czego się można spodziewać po przełożeniu słabej gry z konsoli?

Dla nas, PCetowców to był cios...wciąż moją ulubioną grą ponad wszystkimi jest stary dobry Operation Flashpoint zrobiony ręką Marka Spanela. Stary OF mimo wieku dalej jest doskonałym SYMULATOREM POLA WALKI...a nie po prostu kolejnym FPS jakim jest OF:DR.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 12:14, kiczka116 napisał:

jak dlamnie OF jest dobrą grą ale za mało się o niej muwi i dlatego tak cieniko się sprzedaje.:)


A pomyślałeś dlaczego się o niej mało mówi i pisze? Bo gra jest słaba i takie są fakty..była reklamowana jako godny następca z ładniejszą grafiką i tyle. A co wyszło? W sumie nie wiadomo co bo jako FPS jako taki nie przynosił frajdy a z pierwszym OF też za wiele oprócz tytułu nie ma już za bardzo wspólnego...Nie ma po co rozmawiać o słabej grze ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować