Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy zwycięzców konkursu "Mass Effect 2 - gry i koszulki do wygrania"!

62 postów w tym temacie

Sugerujesz multi konta, tak? Nie masz na to żadnych dowodów, kilka osób wygrało i nie zrobili tego nieuczciwie. Gram.pl to nie jest mała strona, gdzie wystarczy odpowiedzieć i być pewnym wygranej - ma mnóstwo użytkowników, niekoniecznie wypowiadających się na forum, a to, że Ty akurat nie wygrałeś, nie znaczy, że jest w tym jakieś oszustwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na stronę, na której znajdowała się lista wygranych, byłem pewny, że siebie tam nie znajdę. Miałem rację :P
Tym nie mniej, gratuluję zwycięzcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem też nie wygrałem nic, ale się tym nie przejmuję (jęk zirytowania). Myślałem, że jak nie mam szczęścia w miłości to może mi się w konkursach poszczęści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie zostało nic tylko pogratulować tym co wygrali. A tak nawiasem mówiąc miałem nadzieję na koszulkę, bo grę już mam, do kompletu brakowało tylko t-shirt''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom a reszcie płaczących polecam przejście do Statystyk, dokładnie do zakładki "Użytkownicy" i podumaniu przez parę minutek. To że na forum wypowiada się (i założyło gramsajta) niewielki procent tych użytkowników to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy na gram.pl są ogólnodostępne. Gdzie jest napisane, że trzeba się udzielać na forum, albo (to dobre :P) założyć gramsajta? Konkursy są ogłaszane na stronie głównej, nie na forum, więc ktokolwiek sobie na tą stronę wchodzi, może w konkursach brać udział. To, że niektórzy sobie wymyślili, że duża aktywność na forum powinna zwiększać szanse, to już ich osobista sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:30, Albii napisał:

Następnym razem założę sobie 100 kont i zobaczymy, czy nadal nie będziecie mięli nic
przeciwko jak zgarnę wszystkie nagrody... -.-


Ehh pewnie cyferki w nicku qwerty5712 świadczą o tym ile "gościu" stworzył kont (joke)
No ale gratulacje, przynajmniej teraz ikonka konkursy znajduje się na niebieskim pasku(mniej zauważalnym) tak wiec mniej przypadkowych ludzi będzie brało udział w konkursach, co równa się z większą szansą na wygraną o jakieś 0,001 % no ale zawsze coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 17:58, Albii napisał:

Mi to wisi, czy wygrałem, czy nie, bo i tak na kompie nie gram, a markowych koszulek
mam całą szafę, a ME mnie nie jara. A ogólnie mnie to denerwuje, niech wygrywa obojętnie
kto, byle to był jakiś "aktywny" użytkownik.


Ho ho, a co konkurs ma do forum?? Zdadzam sie z Mikim, szukasz szans dla siebie. A jeśli naprawdę ci to wisi, to nie zawracaj d**y i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi czy nie multi - gram.pl ma tylu użytkowników, że trzeba i tak mieć dużo szczęścia. W czysto losowych konkursach jeszcze go nie miałem. Jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to, że wiele osób zakłada sobie sporo kont i wszystkimi tymi kontami startuje do konkursu jedna osoba. A jak już mówiłem na szansach mi nie zależy, lecz na sprawiedliwości. Po za tym wątpię, by ktoś korzystał z gram.pl tylko dla njusów, bo te są naprawdę słabe... :( Ale dobra, macie przeżywajcie to, że mi przeszkadza, że ktoś oszukuje... ;p

Edit: Oczywiście nie mówię, że akurat te osoby oszukiwały, nie jestem modem i nie mogę sprawdzać, kto ma multikonta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa osoby nie uczciwe , i te uczciwe . Ale wszystko można obejść , startując w konkursie kilkoma kontami .
Ja tak nie robię , jak mam wygrać to wygram. I wystarczy mi jedno konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 22:02, karolekx23x napisał:

Sa osoby nie uczciwe , i te uczciwe . Ale wszystko można obejść , startując w konkursie
kilkoma kontami .
Ja tak nie robię , jak mam wygrać to wygram. I wystarczy mi jedno konto.



Popieram. Ale co zrobisz. Widać, że ktoś nie uczciwie się chce nachapać... Takie rzeczy tylko w Polsce.

Ja jedynie gratuluję osobom które posiadają avatar. Tym bez "życzę powodzenia w życiu"... multiKanciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma avatar do tego?? Jesli nie ma sie avka to sie jest od razu kanciarzem...no ludzie...Az tak zazdroscicie wygranej ze takie cos wypisujecie(na kazdego przyjdzie czas)...Moze byc ze ktos bez avka zaklada xxx kont do konkursu ale nie kazdy tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo ma do tego bo jak widzisz te osoby nawet swojego gramsajta nie mają więc to raczej drugie konto kogoś kto na szybkości zrobił. Nie jestem zazdrosny o nagrodę tylko wyrażam swoje zdanie :) To, że ktoś coś napisze to nie znaczy, że jest zazdrosny. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować