Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 zmiecie wszystkich

33 postów w tym temacie

Battlefield to jest najlepsza seria gier FPS multiplayer, swoją kopie badcompany2 juz zamówilem w październiku i battlefield 3 kupie napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w betę miałem mały niedosyt. Fajna gra, ale jakoś dla mnie nic specjalnego (zostaję przy Battlefield 2). Mam za to nadzieję że nowy BF zmiecie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 1 demo grałem 5 godzin. To jak będe miał 2 to nie odejde od niej na krok. A tak wogóle to jest wypas giera 10\10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 19:40, KrzysiekP napisał:

Po zagraniu w betę miałem mały niedosyt. Fajna gra, ale jakoś dla mnie nic specjalnego
(zostaję przy Battlefield 2). Mam za to nadzieję że nowy BF zmiecie wszystko :P


Wcale się nie dziwię :P Bad Company 2 zmierza bardziej ku symulatorom niż zręcznościowym strzelanką takim jak Battlefield 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ta odpowiedz mnie zaintrygowala... ja tam szczerze powiem symulatora to nie widze:P raczej bardzo ukonsolowiona gierke bez wychylania sie zza rogow i "prone" gdzie musisz wywalic spore ilosci amunicji by kogos zabic i naprawiasz czolg przenosna wiertarka:P ale moze to i symulator:) A sama gra wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy co pokażą w dwójce a puźniej przekonamy się co będzie w trójce, ale mam nadzieje że to nie będzie kopia dwójki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale czy dobrze widzę? Dalej w 2010? ŚWIETNIE!!!!!! Już wiadomo na co szykować sobie pieniądze...... Portfel! Do zamrażarki! A tak naprawdę to ogromnie się ciesze, że DICE dalej rozwija starego, choć zapomnianego (przez dłuższy czas) Battlefielda. Mam nadzieje że wyjdzie gdzieś na święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w bete na pc, to że próbowałem odpalić pół godziny to jedna sprawa , a druga to to że Battlefield BC 2 to poprostu zwykły fps. Jak grałem to nic specjalnego w nim nie widziałem. Nie przykuło mnie do monitora na dłużej niż 1 godzinna sesja. Może kupię może nie. Ale tak ogólnie jest ok. Bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop póki nie przeskoczysz ... zakładając że battlefield 3 zmiecie wszystkich ... można założyć że wyjdzie marka która zmiecie battlefielda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w bete Battlefield Bad Company 2, i muszę przyznać, że DICE się postarało! Gra, jest świetna i mogę oczekiwać, że wersja finalna będzie jeszcze lepsza! Na pewno tą grę kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że mają tam jakiś super hiper extra silnik zdolny do generowania destrukcji w takim stopniu, że pomylimy grę z realem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiczka,kurwa idioto,przestań pierdolić wkółko to samo,jebiesz błędy jak dziecko z przedszkola.Puźniej?HAHA ja pierdole,takich błędów nie robiłem kurwa w zerówce :P
A co do gierki to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za to,ale ktoś chyba się bawi moim kontem.Muszę zmienić hasło.Teraz pewnie ja poniosę winę za kogoś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że mechanika gry i strzelania będzie podobna jak w poprzednich, PC-towych częściach. BC jest fajnie, ale nie podoba mi się w nim taki konsolowy "feeling" strzelania. Kto grał w obydwie gry będzie wiedział o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować